Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420

 • Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420

  Kaina 2669 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Husqvarna
  Dirbamas plotas
  22 a
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  50 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  75 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
 • Husqvarna Automower 420 našus vejos robotas skirtas pjautis plotus iki 2200 m². Robotas vejapjovė nesunkiai įveikia stačias ar siauras teritorijas ir įkalnes, kurios siekia iki 45%. Vejos robotuko išmaniosios technologijos dėka, robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420 atsižvelgia į žolės augimo greitį ir apskaičiuoja pjovimo poreikį.

  Robotą Husqvarna Automower 420 galima užprogramuoti pagal poreikius ir pjauti veją tuomet, kai norite. Husqvarna Automower 420 galima pasirinkti su granito arba poliarinės baltos spalvos korpusu.

   

  Ypatybės

  Roboto patikimumas

  Per 20 metų Husqvarna patobulino vejos pjovimo robotus taip, kad būtų pasiektas pats geriausias patikimumo, kokybės ir vejos pjovimo rezultatų lygis. Todėl Husqvarna Automower vejos pjovimo robotu galima visiškai pasitikėti ir vejos pjovimo darbus palikti jam.

  Nepriekaištingi vejos pjovimo rezultatai

  Robotas vejapjovė Husvarna Automower juda ir pjauna veją atsitiktiniu maršrutu. Dažnai pjaunama veja įgauna gražią ir sveiką, panašią į kilimą išvaizdą. Pastovus vejos pjovimas neleidžia augti samanoms.

  Oro sąlygų laikmatis

  Robotas vejapjovė turi oro sąlygų laikmatį, todėl roboto darbo laikas prisitaiko prie vejos augimo greičio, t.y. kai žolė auga greičiau, Husqvarna vejos robotas pjauna ilgiau. Kuomet oras saulėtas, sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejos pjovimo robotas pjauna trumpiau.

  Unikali pjovimo sistema

  Husqvarna vejos robotukai pjauna po truputį, bet dažnai, todėl veja bus sveika ir graži. Husqvarna Automower robotai vejapjovės turi iš anglinio plieno pagamintus aštrius peiliukus, sumontuotus ant tvirtos pjovimo sistemos, kurie užtikrina našų darbą bei nedideles energijos sąnaudas.

  Automatinis roboto įkrovimas

  Pritrūkus energijos arba atėjus laikui įkrauti akumuliatorių, robotas vejapjovė Husqvarna Automower automatiškai suranda kelią iki įkrovimo stotelės ir įsikrauna be jūsų įsikišimo.

  PIN kodo užraktas ir signalizacija

  Robotas Husqvarna Automower turi PIN kodo sistemą, kuri padidina roboto vejapjovės apsaugą. Taip pat vejos robotas turi ir signalizaciją, kurią galima įjungti savo nuožiūra.

  Draugiškas gamtai

  Husqvarna Automower varomas elektra, todėl robotas vejapjovė neišmeta jokių kenksmingų teršalų ir yra draugiškas gamtai.
  Žemas triukšmo lygis

  Husqvarna robotai žoliapjovės dėl unikalios pjovimo sistemos veikia labai tyliai, ramiai ir tik tada, kai patogu jums.

  Taip pat Husqvarna vejos robotas Automower 420 turi taškinio pjovimo funkciją. Tai specialus režimas ribotam aukštesnės žolės plotui nupjauti. Pavyzdžiui, šis režimas praverčia, tada kai patraukus sodo baldus reikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo. Robotą vejapjovę reikia pastatyti pageidautinoje vietoje ir pasirinkti taškinį (angl. Spot) pjovimo režimą. Vejos robotas pradės judėti spirale su tankiomis vijomis, o baigus darbą automatiškai persijungs į automatinį režimą.

  Husqvarna Automower gali dirbti ir sudėtingo reljefo vietovėse, nes turi didelius ratukus su kryptiniu protektoriumi, kurie užtikrina puikų sukibimą net su nelygiu ir slidžiu paviršiumi.

  Robotas vejapjovė Husqvarna AM 420 turi nesudėtingą nustatymų skydelį, kurį naudojant robotuką lengvą pritaikyti saviems poreikiams.

  Žolės pjovimo robotas Husqvarna Automower 420 turi pasvyrimo ir pakėlimo jutiklius. Pakėlus vejos robotą ar jam apsivertus, pjovimo peiliai automatiškai išsijungia. Žolės robotukui susidūrus su kliūtimi, Automower sustoja ir automatiškai pasirenka kitą judėjimo kryptį, neleisdamas peiliukams nieko pažeisti.

  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433

 • Alternatyvios prekės

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime