Robotas vejapjovė HUSQVARNA Automower 410XE NERA

 • Robotas vejapjovė HUSQVARNA Automower 410XE NERA

  Kaina 2699 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Husqvarna
  Dirbamas plotas
  10 a
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 55 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  30%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  90 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  100 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  2 diskai su 3 besisukančiais peiliais
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Yra
 • Naujos kartos vejos pjovimo robotas HUSQVARNA Automower 410XE NERA be vargo pasirūpins iki 1000 m² ploto Jūsų veja. Robotas vejapjovė turi specialų galinį EdgeCut diską, kuris sumažina poreikį pjauti vejos kraštus. Integruota radiolokacijos technologija padeda robotui vejapjovei aptikti objektus ir jų išvengti, todėl sumažinamas neplanuotų sustojimų pavojus.

  Šis vejos robotas suteikia galimybę rinktis įrengimą su fizinėmis ribomis arba įrengimą be laidų su Husqvarna EPOS™, kurį galima įsigyti kaip papildomą priedą. EPOS™ užtikrina visišką lankstumą su virtualiomis ribomis, kurios nustatomos 2-3 cm tikslumu taikant palydovinę technologiją.

  Dėl integruotos zonos valdymo funkcijos galite pritaikyti veją pagal savo poreikius ir sukurti kelias darbo zonas su skirtingais nustatymais naudodami Automower® Connect programėlę. Lygiai taip pat lengvai galima sukurti laikinas buvimo lauke zonas, kad būtų išsaugotos sezoninės lauko gėlės ar sodo projektų zonos.

  Įdiegta GPS sekimo sistema leidžia stebėti esamą roboto vejapjovės buvimo vietą ir sumažinti vagystės riziką. Naudodami Automower Connect programėle galėsite stebėti vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos ir integruoti ją į savo išmaniuosius namus. Siųskite komandas, peržiūrėkite, keiskite vejapjovės nustatymus ir gaukite pranešimus, kad galėtumėte visiškai kontroliuoti veją.

   

   

  Ypatybės

  Vejos robotas HUSQVARNA Automower 410XE NERA

  Galima belaidė instaliacija

  Vejos robotas HUSQVARNA Automower 310E NERA yra suderinamas su išmaniuoju Husqvarna EPOS™ Plug-in rinkiniu, kas suteikia visišką laisvę pasirinkti tinkamiausią vejos priežiūrą, sukuriant virtualias ribas naudojant palydovinę technologiją, o ne fizinius laidus.

  Vejos robotas HUSQVARNA Automower 410XE NERA

  EdgeCut mažina poreikį pjauti kraštus

  EdgeCut funkcija sumažina poreikį pjauti vejos kraštus, sutaupant laiko ir pastangų. Tai įmanoma naudojant specialų galinį EdgeCut diską, kuris gali pjauti arti kraštų.

  Vejos robotas HUSQVARNA Automower 410XE NERA

  Kliūčių aptikimas ir vengimas

  Integruota radiolokacijos technologija padeda robotui vejapjovei aptikti objektus ir jų išvengti. Aptikimo režimu sumažinamas greitis ir sušvelninami susidūrimai, o vengimo režimas priverčia robotą vejapjovę pasukti ir išvengti smūgio.

  Vejos robotas HUSQVARNA Automower 410XE NERA

  Zonų kontrolė su AIM technologija

  Zonų valdymo funkcija Automower Zone Control suteikia galimybę nesunkiai sukurti darbo zonas su skirtingais nustatymais ir laikinai vengtinas zonas. Tai suteikia daugiau galimybių kontroliuoti vejos priežiūrą, nes kiekvienam plotui galite taikyti skirtingus grafikus ir pjovimo aukščius arba neleisti robotui vejapjovei pjauti pasirinktuose plotuose.

  Vejos robotas HUSQVARNA Automower 410XE NERA

  Navigacija su GPS

  Orientavimosi pagal GPS funkcija užtikrina visišką sodo aprėptį tolygiai suskirstant vejos pjovimo zonas. Visų pirma sistema sukuria vejos žemėlapį, įskaitant vietas, kur įrengti kontūro ir gido kabeliai. Tada Husqvarna Automower atitinkamai koreguoja pjovimo schemą, kad būtų užtikrinti puikūs pjovimo rezultatai.

  Vejos robotas HUSQVARNA Automower 410XE NERA

  GPS apsauga nuo vagystės

  Įrengta GPS sekimo sistema, kad būtų galima stebėti esamą roboto vejapjovės buvimo vietą ir sumažinti vagystės riziką. Automower Connect programėlė siųs pranešimus į jūsų įrenginį, kad visada žinotumėte, kur yra robotas vejapjovė.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime