Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550

 • Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550

  Kaina 4599 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Husqvarna
  Dirbamas plotas
  50 a
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  60 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  270 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Yra
  Maksimalus darbinis plotas
  60 a
 • Naujos kartos komercinis žolės pjovimo robotas Husqvarna Automower 550. Roboto darbinio ploto pajėgumas - 5000 m2, lengvai įveikia net 45% įkalnes.

  Robotas vejapjovė valdomas „Husqvarna Fleet Services“ nuotolinę sistemą. Husqvarna AM 550 galima stebėti ir valdyti išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar įprastu kompiuteriu. Vejos robotas su tvirta korpuso apsauga ir guminiu buferiu rečiau susibraižo ir švelniau susiduria su kliūtimis.

  Husqvarna Automower 550 turi sumontuotus LED žibintus, kurie padeda stebėti vejos roboto darbą tamsiuoju paros metu arba praneša apie atsiradusius klaidos pranešimus.

   

  Automower Connect

  Husqvarna Automower Connect - mobilioji programėlė leidžianti kontroliuoti vejos robotą Husqvarna Automower 550. Nesvarbu kur būtumėte, - robotą galite išjungti / įjungti, sekti vejos roboto buvimo vietą.

  Husqvarna Fleet Services

  Husqvarna Fleet Services - unikali debesų pagrindo sistema užtikrinanti aplinkos priežiūros specialistų saugumą bei produktyvumą. HFS sistema parodo kaip naudojamas įrenginys, pagal tai galima įvertinti darbo sąlygas ir pasirūpinti, kad robotas būtų naudojamas kuo optimaliau. Taip pat sistema prieš 25 valandas įspėja apie reikalingą roboto techninę apžiūrą. Tai suteikia galimybę susiplanuoti patikros laiką ir maksimaliai pailginti vejos roboto veikimo trukmę.

  GPS navigacija

  Įdiegta GPS sukuria sodo žemėlapį. Šitaip Husqvarna Automower 550 įvertina kuriuos plotus turi nupjauti ir taip pasirenka pjovimo trajektoriją.

  Guminis buferis

  Naujo dizaino guminis buferis apsaugo žolės pjovimo roboto korpusą susidūrus su kitu objektu.

  Ypač tylus važiavimas

  Naujoviškos konstrukcijos variklis sumažina varomųjų ratukų keliamą triukšmą, todėl robotas gali dirbti ir tamsiu paros metu.

  Pjovimo sistema

  Husqvarna Automower 550 turi 3 aštrius it skustuvai peiliukus. Aštrūs ir tvirti roboto peiliukai žolės stiebelių neišrauna, o nupjauna. Todėl pjaunat žolę su Husqvarna Automower 550, veja pasidaro tanki, sveika ir graži.

  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime