Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 520 EPOS

 • Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 520 EPOS

  Kaina 3999 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Husqvarna
  Tipas
  Belaidis
  Dirbamas plotas
  50 a
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  65 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  75 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  5 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
 • Husqvarna Automower 520 EPOS - tai belaidis vejos pjovimo robotas, sukurtas komerciniam naudojimui. Dėl sistemingo pjovimo gali prižiūrėti iki 5000 m² vejos plotus su virtualiomis ribomis.

  Unikali palydovinė technologija suteikia galimybę dirbti virtualiose ribose. Naudodamiesi virtualiomis ribomis, galite nustatyti keletą darbo plotų su skirtingais nustatymais, taip pat nustatyti laikinas nedarbo zonas.

  Pjauna visų tipų vejas, važiuoja siaurais praėjimais bei dirba šlaituose iki 45%. Automatiškai apskaičiuoja geriausią maršrutą iki įkrovimo stotelės ir nuo jos. Keičia maršrutą vejoje, kad neliktų nepageidaujamų pėdsakų.

  Reikalinga Husqvarna EPOS referencinė stotis, kuri skirta signalo palaikymui tarp palydovo ir vejos roboto.

   

   

  Ypatybės

  HUSQVARNA Automower 520 EPOS

  Husqvarna EPOS technologija

  Virtualus kontūras 2-3 cm tikslumu nustatomas taikant palydovinę technologiją. Nereikia jokių fizinių kabelių, kontūrą bet kada galima pakoreguoti, perprogramuoti. Galima nustatyti kelias darbines sritis ir joms priskirti skirtingus darbo grafikus ir nuostatas, pavyzdžiui, sukurti laikinas nepjovimo zonas ir iš anksto nustatytus važiavimo kelius, kad įkrovimo stotelė būtų patogioje vietoje.

  HUSQVARNA Automower 520 EPOS

  Pasirenkamas pjovimo modelis

  Pagerinkite vizualinį vejos vaizdą keisdami pjovimo modelį. Naudojant EPOS technologiją, robotas vejapjovė gali važiuoti lygiagrečiomis linijomis ir sukurti įvairias pjovimo formas, tokias kaip trikampiai ar šachmatų lenta.

  HUSQVARNA Automower 520 EPOS

  „appDrive“ - važiavimas valdant nuotoliu

  Gaminį lengva valdyti išmaniuoju telefonu, naudojant programėlę Automower Connect. Naudokite „appDrive“ nustatydami EPOS žemėlapį arba norėdami, kad įrenginys nuvažiuotų iš vienos vietos į kitą ir nereikėtų jo nešti.

  HUSQVARNA Automower 520 EPOS

  Įveikia net 45% statumo šlaitus

  Dideli raukai su kryptiniu protektoriumi užtikrina puikų sukibimą net su slidžiu paviršiumi. Robotas vejapjovė įveikia net 45% statumo šlaitus.

  HUSQVARNA Automower 520 EPOS

  Apsauginiai žibintai - aplinkos saugumui

  Apsauginiai žibintai su pulsuojančia arba vientisa šviesa, kad padidintų supratimą dirbant naktį. Sumažina nelaimingų atsitikimų riziką viešoje darbo aplinkoje.

  HUSQVARNA Automower 520 EPOS

  Pro vartotojo sąsaja

  Sąsaja pritaikyta profesionaliam naudojimui, o tai reiškia, kad visi nustatymai ir valdikliai valdomi nuotoliniu būdu per Husqvarna Fleet Services išmaniojo telefono programėlę arba asmeninį kompiuterį/planšetę. Pačiame robote yra tik būsenos LED indikacija ir START / STOP funkcija. Supaprastina naudojimą nepatyrusiems vartotojams ir sumažina poveikį gaminiui vandalizmo atveju.

  HUSQVARNA Automower 520 EPOS

  Apsauga nuo vagysčių pavojaus signalu / PIN kodu

  Itin efektyvi apsauga nuo vagystės. Jei robotas vejapjovė pakeliamas aukštyn, įsijungia garsinė signalizacija, kurią išjungti galima tik unikaliu PIN kodu.

  HUSQVARNA Automower 520 EPOS

  Guminis buferis

  Guminis priekinis buferis daro robotą vejapjovę atsparesnį pasikartojančiam susidūrimui su medžiais, krūmais ir kitais objektais.

  HUSQVARNA Automower 520 EPOS

  5 peilių pjovimo diskas

  Pjovimo diskas su 5 peiliukais garantuoja didesnį pjovimo našumą. Daugiau ašmenų viename diske užtikrina smulkesnį pjūvį ir pailgina peilių keitimo intervalą.

  HUSQVARNA Automower 520 EPOS

  Pakėlimo ir pasvirimo jutikliai

  Robotui vejapjovei Automower pakilus nuo žemės paviršiaus ar apsivertus, peiliai automatiškai išsijungia. Be to, peiliai sukasi toliau nuo roboto vejapjovės išorinio krašto. Susidūręs su kliūtimi, Automower sustoja ir automatiškai pakeičia kryptį, neleisdamas peiliams nieko pažeisti.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime