Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 535 AWD

 • Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 535 AWD

  Kaina 5499 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Husqvarna
  Dirbamas plotas
  35 a
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  30 - 70 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  70%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  30 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  100 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Yra
  Maksimalus darbinis plotas
  42 a
 • Husqvarna Automower 535 AWD - tai pažangus ir efektyvus visais ratais varomas robotas vejapjovė komerciniam naudojimui. Pritaikytas pjauti veją iki 3500 m2, aptinka kliūtis, lengvai įveikia siaurus pravažiavimus ir šlaitus, kurių posvyris siekia iki 70 %.

  Pritaikytas viešosioms erdvėms, turi supaprastintą valdymą. Objektų aptikimo funkcija, nuotolinis valdymas ir kiti privalumai su Husqvarna Fleet Services.

   

  Ypatybės

   

  Automower visų varomųjų ratų sistema (AWD)
  Automower AWD modeliai optimizuoja kiekvieno atskiro rato valdymą, kad būtų užtikrintas nepriekaištingas darbas pačiose sudėtingiausiose vejose, taip pat gali įveikti įkalnes, kurių statumas siekia iki 70 %. Automower AWD perrašo žaliųjų erdvių priežiūros taisykles, pagerindama jūsų darbo sąlygas ir saugumą.

  Išskirtinis dizainas
  Automower AWD modeliai pasižymi išskirtiniu manevringumu net ir labai sudėtingo išplanavimo vejose ir siauruose pravažiavimuose.

  Naudotojo sąsaja
  Modelis su „LED“ indikatoriumi, supaprastinta STOP/START (įjungimo, išjungimo) funkcija. Draugiškas nepatyrusiems naudotojams ir yra labiau nei įprasta apsaugotas nuo žalos vandalizmo atveju. Pilnas stebėjimas iš išmaniojo telefono, planšetinio ar nešiojamojo kompiuterio.

  Navigacija su GPS
  Vejapjovėje sumontuota GPS sistema sukuria sodo žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Tada Husqvarna Automower užregistruoja, kurias sodo dalis jau nupjovė ir atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Tai užtikrina optimalų pjaunamos vejos ploto parinkimą ir puikius pjovimo rezultatus.

  Pakėlimo ir pasvirimo jutikliai
  Robotui vejapjovei Automower pakilus nuo žemės paviršiaus ar apsivertus, peiliai automatiškai išsijungia. Be to, peiliai sukasi toliau nuo roboto vejapjovės išorinio krašto. Susidūręs su kliūtimi, Automower sustoja ir automatiškai pakeičia kryptį, neleisdamas peiliams nieko pažeisti.

  Unikali pjovimo sistema
  Husqvarna Automower pjauna po truputį, bet dažnai, tad veja bus graži ir sveika. Ji turi iš anglinio plieno pagamintus aštrius kaip skustuvai peilius, sumontuotus ant tvirtos pjovimo disko sistemos. Tai užtikrina našų darbą ir labai mažas energijos sąnaudas.

  Ypač tylus važiavimas
  Naujoviškos konstrukcijos variklis dar labiau sumažina varomųjų ratų sistemos keliamą triukšmą. Nepriekaištingi pjovimo rezultatai ir galimybė pjauti veją net naktimis - 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę bet kokioje kaimynystėje.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime