Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 435 AWD

 • Kraunamos nuotraukos
  4999 
  Į krepšelį 

   "Husqvarna Automower® 435X AWD" – robotų vejapjovių rinkos pirmtakas. Visais ratais varomas roboto vejapjovės modelis, kurio dėka 3,500m² vejos ploto pjovimas atrodys lyg lengvas darbelis. Be to, robotas vejapjovė aptinka kliūtis, lengvai įveikia šlaitus ir įkalnes iki 70 procentų. "X-Line" dizainas su LED žibintais, nuotoliniu objektų aptikimu ir intuityvia sąsaja su "Automower®Access". Su "Automower® Connect" ir GPS sekimo funkcija vagystės atveju.

  Gamintojas
  Husqvarna
  Dirbamas plotas
  35 a
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  30 - 70 mm
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  70%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  Įkrovimo laikas
  30 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  100 min
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Yra
  Maksimalus darbinis plotas
  42 a
 •  "Husqvarna Automower® 435X AWD" – robotų vejapjovių rinkos pirmtakas. Visais ratais varomas roboto vejapjovės modelis, kurio dėka 3,500m² vejos ploto pjovimas atrodys lyg lengvas darbelis. Be to, robotas vejapjovė aptinka kliūtis, lengvai įveikia šlaitus ir įkalnes iki 70 procentų. "X-Line" dizainas su LED žibintais, nuotoliniu objektų aptikimu ir intuityvia sąsaja su "Automower®Access". Su "Automower® Connect" ir GPS sekimo funkcija vagystės atveju.

   

  Automower visų varomųjų ratų sistema (AWD)
  Automower AWD modeliai optimizuoja kiekvieno atskiro rato valdymą, kad būtų užtikrintas nepriekai6tingas darbas pačiose sudėtingiausiose vejose, taip pat gali įveikti įkalnes, kurių statumas siekia iki 70 %. Automower AWD perrašo žaliųjų erdvių priežiūros taisykles, pagerindama jūsų darbo sąlygas ir saugumą.

  Išsskirtinis dizainas
  Automower AWD modeliai pasižymi išsskirtiniu manevringumu net ir labai sudėtingo išplanavimo vejose ir siauruose pravažiavimuose.

  Navigacija su GPS
  Vejapjovėje sumontuota GPS sistema sukuria sodo žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Tada Husqvarna Automower  užregistruoja, kurias sodo dalis jau nupjovė, ir atitinkamai pakoreguoja pjovimo planą. Tai užtikrina optimalų pjaunamos vejos ploto parinkimą ir puikius pjovimo rezultatus

  Automatinis įkrovimas
  Kai Automower reikia daugiau energijos, jis pats randa kelią į įkrovimo stotį.

  Elektrinis aukščio reguliavimas
  Pjovimo aukštį greitai pareguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius, lengvai pasiekiamas iš pagrindinio meniu.

  Ypač tylus važiavimas
  Naujoviškos konstrukcijos variklis dar labiau sumažina varomųjų ratų sistemos keliamą triukšmą. Nepriekaištingi pjovimo rezultatai ir galimybė pjauti veją net naktimis - 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę bet kokioje kaimynystėje.

  Mažos energijos sąnaudos
  Veiksminga energijos valdymo sistema reiškia mažesnes energijos sąnaudas, todėl roboto vejapjovės Automower eksploatacinės išlaidos - tai tik nedidelė dalis įprastų vejapjovių eksploatacinių išlaidų.