Robotas vejapjovė HUSQVARNA CEORA 546 EPOS

 • Robotas vejapjovė HUSQVARNA CEORA 546 EPOS

  Kaina 20854 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Husqvarna
  Tipas
  Belaidis
  Dirbamas plotas
  750 a
  Pjovimo plotis
  68 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 70 mm
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  15 laisvai besisukančių peilių
  Signalizacija
  Yra
 • Naujos kartos vejos pjovimo robotas Husqvarna CEORA 546 EPOS – tai geriausias sprendimas visiems žaliųjų plotų specialistams, dirbantiems su dideliais vejos plotais. Taikant sistemingą pjovimą ir virtualius kontūrus didelių vejų plotų tvarkymas tampa lengvesnis nei bet kada anksčiau, o rezultatai – puikūs.

  Husqvarna CEORA 546 EPOS robotas vejapjovė yra modulinė sistema, leidžianti pasirinkti geriausiai jūsų darbui tinkantį derinį. Pažangaus dizaino perskirtą korpusą sudaro pavaros blokas ir priekinis pjovimo agregatas (CEORA Razor 43M arba CEORA Razor 43L, parduodami atskirai).

  Didelio našumo robotas vejapjovė su Husqvarna EPOS technologija veikia autonomiškai ir sistemingai virtualiose ribose, todėl robotas gali prižiūrėti įvairių konfigūracijų plotus. Husqvarna CEORA 546 EPOS profesionalių rezultatų gali pasiekti aptarnaudama nuo 2 iki 7.5 ha vejos plotą.

  Jei reikia pasirūpinti didelio ploto vejomis, Husqvarna CEORA bus geriausias jūsų pasirinkimas. Lankstus sprendimas, tinkamas prižiūrint didelius plotus, kuomet svarbus laiko, vejos kokybės ir panaudojimo akcentas.

  Husqvarna CEORA 546 EPOS parduodamas be pjovimo agregato, referincinės stoties ir įkrovimo stotelės.

   

   

  Ypatybės

  Vejapjovė robotas HUSQVARNA CEORA 546 EPOS

  Sisteminis vejos pjovimas

  Sisteminis pjovimas paralelinėmis linijomis reiškia, kad CEORA tinka tiek futbolo aikštėms, tiek bet kokiems dideliems žaliesiems plotams prižiūrėti. Puikūs rezultatai užtikrinami pjaunant dažnai, sistemingai ir labai tiksliai.

  Vejapjovė robotas HUSQVARNA CEORA 546 EPOS

  EPOS technologija

  CEORA autonominis pjovimas valdomas taikant Husqvarna EPOS technologiją. Lankstus ir nesudėtingas zonų valdymas, kurį užtikrina labai tiksli palydovinė navigacija ir virtualios ribos. Tai leidžia lengvai nustatyti darbo zonas ir vengtinas zonas netiesiant fizinių kabelių.

  Vejapjovė robotas HUSQVARNA CEORA 546 EPOS

  Pasirenkamas pjovimo modelis

  Keisdami pjovimo raštą pagerinkite vizualinį vejos įspūdį. Naudojant EPOS technologiją, vejapjovė gali važiuoti lygiagrečiomis linijomis ir sukurti įvairias pjovimo formas, pavyzdžiui, rombus, trikampius ar šachmatų lentą.

  Vejapjovė robotas HUSQVARNA CEORA 546 EPOS

  Saugos funkcijos

  Husqvarna CEORA įrenginyje integruota objektų vengimo funkcija, kuri sumažina greitį ir priverčia robotą pasukti, kai prieš pjovimo agregatą aptinkami objektai.

  Vejapjovė robotas HUSQVARNA CEORA 546 EPOS

  Lankstus ir intuityvus valdymas

  Husqvarna CEOR“ patogiai valdomas naudojant išmanųjį telefoną ar kitą prietaisą, kuriame bet kada galima matyti, kaip, kada ir kur robotas vejapjovė dirba, koreguoti jo darbo režimą ir zonas bei kitus svarbius parametrus.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime