Prekių grąžinimo sąlygos

 • PREKĖS GRĄŽINIMAS

  Mes siekiame, kad būtumėte patenkinti pirkiniais ir mūsų darbu. Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei, pristačius prekę, pastebėjote, kad ji sugadinta, ir norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu arba telefonu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, taip pat nurodykite grąžinimo priežastį (sugadinta, ne ta prekė, ir pan.).

  Tuo atveju, jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti tokią prekę mums per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo Jums dienos. Tokiu atveju netinkamos kokybės prekė nemokamai pakeičiama arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Norint aukščiau nurodytais atvejais grąžinti prekę mums atgal, reikia informuoti mus skiltyje Kontaktai nurodytu elektroninu paštu ar faksu.

  Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. ūkio ministro įsakymu Nr. 217.
  Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. įsakymu Nr. 258 patvirtintų „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmokate Jūs.
  GRĄŽINANT PREKES, BŪTINA LAIKYTIS ŠIŲ SĄLYGŲ:

  1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.
  2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.
  3. Prekė turi būti nepraradusi prekinės išvaizdos, nenaudota (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).
  4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.
  5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime