Gardena vejos robotai

 • Gardena žolės robotai – tylūs, manevringi, pilnai automatiniai, tikslūs ir patikimi. Gardena vejos robotas pasirūpins Jūsų veja, o Jūs savo sode galėsite atsipalaiduoti. Gamintojai 20 metų skyrė roboto vejapjovės kūrimui, intensyviems analizavimams bei tobulinimams. Dabar Gardena žolės pjovimo robotai jau daugiau nei du dešimtmečius dirba viso pasaulio vejose. Robotas vejapjovė Gardena yra populiariausias individualių sodų savininkų tarpe.

  Robotas vejapjovė Gardena SILENO life 1000

  Vejos priežiūra gali būti lengva! Dėl "SensorCut" sistemos, GARDENA SILENO life nepalieka provėžų vejoje, užtikrina subalansuotą pjovimą ir puikiai išlaiko kilimo tipo veją. Tinka mažoms vejoms iki 1000 m2. Kompaktiškas ir manevringas robotas vejapjovė meistriškai įveikia nuolydžius iki 30%, taip pat siaurus koridorius ar praėjimus. SILENO life yra pasiruošęs darbui bet kokiomis oro sąlygomis ir veikia taip tyliai, kad vargu ar jį išgirsite. Kai darbas bus baigtas, jis automatiškai grįš į įkrovimo stotį. Instaliacijos metu, programavimo vedlys jums padės pereiti visas meniu funkcijas ir apskaičiuos pjovimo planą. Pjovimo laiką taip pat galima nustatyti pagal poreikį Todėl robotas vejapjovė veiks tik tuo metu, kai bus užprogramuotas.

  1269 
  1369  Sutaupykite 100 
  Robotas vejapjovė Gardena SILENO life 1250

  Vejos priežiūra gali būti lengva! Dėl "SensorCut" sistemos, GARDENA SILENO life nepalieka provėžų vejoje, užtikrina subalansuotą pjovimą ir puikiai išlaiko kilimo tipo veją. Tinka mažoms vejoms iki 1250 m2. Kompaktiškas ir manevringas robotas vejapjovė meistriškai įveikia nuolydžius iki 30%, taip pat siaurus koridorius ar praėjimus. SILENO life yra pasiruošęs darbui bet kokiomis oro sąlygomis ir veikia taip tyliai, kad vargu ar jį išgirsite. Kai darbas bus baigtas, jis automatiškai grįš į įkrovimo stotį. Instaliacijos metu, programavimo vedlys jums padės pereiti visas meniu funkcijas ir apskaičiuos pjovimo planą. Pjovimo laiką taip pat galima nustatyti pagal poreikį Todėl robotas vejapjovė veiks tik tuo metu, kai bus užprogramuotas.

  1499 
  1569  Sutaupykite 70 
  Robotas vejapjovė Gardena „SILENO city“ 250

  Vejos priežiūra gali būti paprasta ir lengva net mažuose miesto soduose! Dėl „SensorCut“ sistemos GARDENA robotas vejapjovė "SILENO city“ veją pjauna kruopščiai ir patikimai, tad rezultatai – nepriekaištingi. O jūs galite mėgautis laisvalaikiu ir nepriekaištingai nupjauta veja. „SILENO city“ tinka mažoms, iki 250 kv. m vejoms pjauti. Jis laisvai įveikia iki 25 procentų nuokalnes ir siauriausius tarpus bei takelius. Besisukiojantis galinis ratukas suteikia robotui vejapjovei daugiau judrumo ir manevringumo – tai puiki savybė naudojant mažuose ir siauruose soduose. Robotas vejapjovė „SILENO city“ pasiruošęs darbui bet kokiu oru, be to, jis toks tylus, kad beveik negirdėti. Baigęs darbą, jis automatiškai sugrįžta į įkrovimo stotelę. Nustatant robotą vejapjovę programavimo pagalbos programa supažindins jus su meniu ir padės apskaičiuoti pjovimo planą. Taip pat galima nustatyti pageidaujamą pjovimo trukmę. Taigi robotas vejapjovė veiks tik tada, kai pageidaujate.

  748 
  Robotas vejapjovė Gardena SILENO+ 2000

  Vejos priežiūra gali būti lengva! GARDENA SILENO+ 2000 garantuos tobulai atrodančią veja, kol jūs ilsėsitės. Dėl "SensorCut" sistemos, robotas nepaliks dryžių vejoje. SILENO+ veikia taip tyliai, kad vargu ar jį išgirsite. Kai darbas bus baigtas, jis automatiškai grįš į įkrovimo stotį. Instaliacijos metu, programavimo vedlys jums padės pereiti visas meniu funkcijas ir apskaičiuos pjovimo planą. Pjovimo laiką taip pat galima nustatyti pagal poreikį Todėl robotas vejapjovė veiks tik tuo metu, kai bus užprogramuotas. Kompaktiškas ir manevringas robotas vejapjovė meistriškai įveikia nuolydžius iki 35%, taip pat siaurus koridorius ar praėjimus.

  1999 
  Robotas vejapjovė Gardena SILENO life 750

  Vejos priežiūra gali būti lengva! Dėl "SensorCut" sistemos, GARDENA SILENO life nepalieka provėžų vejoje, užtikrina subalansuotą pjovimą ir puikiai išlaiko kilimo tipo veją. Tinka mažoms vejoms iki 750 m2. Kompaktiškas ir manevringas robotas vejapjovė meistriškai įveikia nuolydžius iki 30%, taip pat siaurus koridorius ar praėjimus. SILENO life yra pasiruošęs darbui bet kokiomis oro sąlygomis ir veikia taip tyliai, kad vargu ar jį išgirsite. Kai darbas bus baigtas, jis automatiškai grįš į įkrovimo stotį. Instaliacijos metu, programavimo vedlys jums padės pereiti visas meniu funkcijas ir apskaičiuos pjovimo planą. Pjovimo laiką taip pat galima nustatyti pagal poreikį Todėl robotas vejapjovė veiks tik tuo metu, kai bus užprogramuotas.

  1087 
  Robotas vejapjovė Gardena SILENO+ 1600

   Vejos priežiūra gali būti lengva! GARDENA SILENO+ garantuos tobulai atrodančią veja, kol jūs ilsėsitės. Dėl "SensorCut" sistemos, robotas nepaliks dryžių vejoje. SILENO+ veikia taip tyliai, kad vargu ar jį išgirsite. Kai darbas bus baigtas, jis automatiškai grįš į įkrovimo stotį. Instaliacijos metu, programavimo vedlys jums padės pereiti visas meniu funkcijas ir apskaičiuos pjovimo planą. Pjovimo laiką taip pat galima nustatyti pagal poreikį Todėl robotas vejapjovė veiks tik tuo metu, kai bus užprogramuotas. Kompaktiškas ir manevringas robotas vejapjovė meistriškai įveikia nuolydžius iki 35%, taip pat siaurus koridorius ar praėjimus.

  1799 
  Robotas vejapjovė Gardena SILENO+ 1300

   Prižiūrėti veją gali būti taip paprasta! „GARDENA SILENO+“ tiksliai nupjauna stiebelius iki reikiamo ilgio, o jūs turite daugiau laiko poilsiui. Dėl „SensorCut System“ robotas vejapjovė nepalieka dryžių vejoje ir tolygiai pjauna žolę. Jis dirba taip tyliai, kad beveik nesigirdi. Robotas vejapjovė pats grįžta į įkrovimo stotelę įsikrauti akumuliatorių. Pjovimo laiką galima laisvai keisti. Taigi robotas vejapjovė dirbs tik tada, kai jums reikės. Dėl integruoto jutiklio, fiksuojančio žolės augimą, robotas vejapjovė pats sprendžia, kaip dažnai reikia pjauti veją. „GARDENA SILENO+“ tinka vejoms iki 1 300 m2. Dėl galingų galinių varančiųjų ratų robotas vejapjovė įveikia nelygius paviršius ir nuolydžius iki 35 %.

  1599 
 • Vejos darbus patikėję Gardena žoliapjovei robotui galėsite prisėsti ir atsipalaiduoti, nes veja pasirūpins robotas. Žoliapjovės roboto pjaunama veja pasidaro tanki, žalia ir sveika.

  Gardena robotukai komplektuojami su Silent Drive varikliais, todėl Gardena robotai vejapjovės yra tyliausiai veikiantys (58 dB) robotai rinkoje. Robotai žoliapjovės technologiškai vienu žingsniu priekyje, todėl gali pjauti veją bet kokiomis oro sąlygomis, kiekvieną dieną. Dėka SensorControl funkcijos Gardena Sileno+ žolės robotai automatiškai nustato kaip greitai auga Jūsų veja ir dirba tik tada, kai reikia.

  Visi Gardena robotai vejapjovės veikia remdamiesi unikalia SensorCut pjovimo sistema. Žolė tolygiai ir tobulai nupjaunama, vejoje nelieka vėžių. Gardena žoliapjovė robotas pjauna judėdamas skirtingomis kryptimis, todėl veja pasidaro tolygi ir ypač švari.

  Gardena Sileno arba Sileno+ žolės robotai geriausiai tinka vejoms iki 1600 kv. metrų ar sudėtingo išplanavimo ir vingiuotų formų sodams. Šių vejos robotų nustatymus galima pritaikyti individualiai pagal vejos sudėtingumą ir išplanavimą. Pagal poreikius galima pasirinkti, kaip dažnai robotas vejapjovė turėtų pjauti sunkiau pasiekiamas sodo vietas. Robotai gali lengvai dirbti nuokalnėse net iki 35%.

  Gardena Sileno City vejos robotai skirti mažoms vejoms (iki 500 kv. metrų). Puikiai tinka mažiems miesto sodams prižiūrėti. Robotai žoliapjovės Gardena R70 Li ar Gardena R80 Li robotai geriausiai tinka vidutinio dydžio vejoms (iki 80 kv. metrų). Gardena R40 Li robotas žoliapjovė arba Gardena R50 Li vejos pjovimo robotas geriausiai tinka paprastų formų vejoms iki (500 kv. metrų).  

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  Bendraukime