Robotas vejapjovė HUSQVARNA Aspire R4

 • Robotas vejapjovė HUSQVARNA Aspire R4

  Kaina 949 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Husqvarna
  Dirbamas plotas
  4 a
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 45 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  25%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  Įkrovimo laikas
  75 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  70 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Nėra
  Signalizacija
  Nėra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
  Maksimalus darbinis plotas
  5 a
 • Kompaktiškas vejos pjovimo robotas Husqvarna Automower Aspire R4 pasirūpins, kad Jūsų veja visada būtų nupjauta nepriekaištingai. Idealiai tinka mažesnėms vejoms iki 400 m².

  Per programėlę valdomas vejos pjovimo robotas turi sisteminio siaurų vejos koridorių pjovimo funkciją, todėl nupjaus žolę net ir siaurose vietose. Gali dirbti iki 25% nuolydžio šlaituose. Nekelia jokių rūpesčių, nes dirba patikimai, turi apsaugą nuo šalnos ir oro sąlygų laikmatį.

  Darbo laikas pritaikomas prie vejos augimo greičio - kai žolė auga greičiau, Husqvarna Automower Aspire R4 pjauna ilgiau. Kai oras saulėtas ar sausas arba sezonas artėja prie pabaigos - pjauna trumpiau. Tai sumažina vejos ir vejapjovės dėvėjimąsi. Taip pat vejos robotas automatiškai nutraukia pjovimo grafiką esant šalčiui, taip padėdamas apsaugoti veją. 

  Dar patogiau integruokite robotą vejapjovę į savo išmaniuosius namus, valdydami jį per IFTTT programėles. Naudokitės išmaniuoju ryšiu per programėlę Automower Connect arba tiesiog susikurkite scenarijų naudodami IFTTT. Gal norite, kad jūsų vejapjovė grįžtų į stovėjimo vietą, kai vaikai grįžta namo iš mokyklos arba kai orų prognozė rodo stiprų lietų? O gal apskritai norite, kad ji veiktų pagal orus? IFTTT (angl. If This, Then That - jei taip, tada taip) naudoti labai paprasta.

  Husqvarna Automower Aspire R4 roboto vejapjovės išorę ir apačią galite nuplauti sodo žarna. Naudojant pridėtą priežiūros įrankį galima nesunkiai nuimti gaubtą, kad būtų galima patogiai visur pasiekti ir valyti.

   

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime