Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X

 • Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X

  Kaina 4899 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Husqvarna
  Dirbamas plotas
  50 a
  Pjovimo plotis
  24 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  60 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  270 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Yra
 • Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X - naujos kartos vejos priežiūros įrenginys. Vienas našiausių Husqvarna vejos robotų tinkantis dideliems ir sudėtingo išplanavimo sodams (iki 5000 m2).

  Vejos robotas Husqvarna Automower 450 X lengvai įveiks grubų paviršių ar nelygias vejas, kuriose yra ne vienas takelis ir statesnės įkalnės.

  Žolės pjovimo robote Husqvarna AM 450X yra įdiegta navigacija su GPS ir Automower Connect programa. Automower Connect funkcija ir išmanusis telefonas suteiks jums visišką vejos roboto kontrolę: galėsite valdyti ar sekti roboto darbą, kad ir kur bebūtumėte.

   

  Ypatybės

  Žolės roboto patikimumas

  Vejos robotu Husqvarna AM 450 X galite visiškai pasitikėti ir vejos pjovimo darbus patikėti jam. Husqvarna 20 metų tobulino robotus vejapjoves, kad būtų pasiektas aukščiausias kokybės, patikimumo ir pjovimo rezultatų lygis.

  Programėlė „Automower Connect“

  Programėlė „Automower Connect“ suteikia visišką vejos roboto kontrolę pasitelkiant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Naudojantis šia programėle robotui vejapjovei galima nusiųsti darbo pradėjimo, sustojimo, parkavimosi komandas. Taip pat galima parinkti arba patikrinti roboto nustatymus. Dar galima gauti įspėjamuosius pranešimus tiesiai į mobilųjį telefoną ir sekti vejos roboto buvimo vietą vagystės atveju.

  Navigacija su GPS

  Husqvarna Automower 450 X turi įmontuotą navigaciją su GPS sistema. GPS pagalba vejos robotas susikuria sodo žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Tuomet robotas vejapjovė užfiksuoja, kurias vejos dalis jau nupjovė ir atitinkamai pakoreguoja žolės pjovimo planą. Tokia sistema užtikrina optimaliausią pjaunamos vejos ploto pasirinkimą ir nuostabius žolės pjovimo rezultatus.

  Oro sąlygų laikmatis

  Vejos robotas turi integruotą oro sąlygų laikmatį, kuris reguliuoja vejos roboto darbą. Jeigu žolė auga greičiau, tuomet vejos robotas dirba ilgiau. Kai oras labai saulėtas ar sausas arba vejos pjovimo sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė dirba mažiau. Tai sumažina robotuko dėvėjimąsi ir pagerina vejos priežiūrą.

  Puikūs pjovimo rezultatai

  Robotas Husqvarna Automower pjaudamas veją kaitalioja grįžimo prie stotelės trajektoriją, todėl vejos nepažeidžia bjaurojančios vėžės. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad robotas pjauna veją atsitiktine tvarka, tačiau taip veja tampa graži, sveika ir atrodo tarsi žalias kilimas.

  Nedidelis triukšmo lygis

  Iš Husqvarna Automower 450X neišgirsite jokio triukšmo, kieme bus tik tyla ir ramybė. Taip yra, nes vejos robotas dėl unikalios pjovimo sistemos veikia labai tyliai, ramiai ir tik tada, kai patogu.

  Unikali pjovimo sistema

  Husqvarna AM 450 X pjauna veją po truputį, bet dažnai, tad veja bus graži ir sveika. Vejos robotas turi sumontuotus aštrius pagamintus iš anglinio plieno peiliukus, kurie užtikrina darbo našumą ir tobulą rezultatą.

                   

  Automatinis įkrovimas

  Atėjus laikui įkrauti baterijai, vejos robotas automatiškai suranda kelią į įkrovimo stotį.

  Husqvarna Automower 450X turi taškinio pjovimo funkciją. Tai specialus režimas kuomet reikia nupjauti aukštesnę veją tam tikrame plote. Pastatę robotą vejapjovę reikiamoje vietoje ir pasirinkę taškinį pjovimo režimą (angl. Spot), robotas pradeda judėti spirale, o baigus darbą automatiškai persijungia automatinis pjovimo režimas.

  Robotas gali nesunkiai dirbti sudėtingoje vietovėje. Vejos roboto dideli ratukai su kryptiniu protektoriumi užtikrina puikų sukibimą nelygiame ar slidžiame paviršiuje. Husqvarna Automower 450X įveikia net 45% statumo šlaitus.

  Husqvarna AM 450X turi pakėlimo ir pasvirimo jutiklius. Robotą pakėlus ar jam apsivertus, peiliai iš karto automatiškai išsijungia. Susidūręs su kliūtimi robotas sustoja ir pasirenka, kitą judėjimo kryptį. Be to, pjovimo peiliukai sumontuoti toliau nuo išorinio roboto vejapjovės krašto, kad susidūrus su kliūtimi robotas ko nors nesužeistų.

  Taip pat vejos robotas turi ir apsaugos sistemas - PIN kodo užraktą ir signalizaciją vagystės atveju.

  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime