Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Minimo 500

 • Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Minimo 500

  Kaina 739 
  799  Sutaupykite 60 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Gardena
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  5 a
  Pjovimo plotis
  16 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 45 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  25%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  75 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  70 min
  Laikmatis
  Nėra
  Laiko užraktas
  Nėra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
 • Tylus, universalus ir sumanus mažasis sodo pagalbininkas - tai robotas vejapjovė GARDENA SILENO Minimo 500. GARDENA SILENO Minimo idealiai tinka mažesnėms vejoms (iki 500 m²) bei garantuoja aukštą našumą ir patogų pjovimą.

  Taigi, pradėkime! Pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir naudodami GARDENA Bluetooth® programėlę, įveskite vejos dydį, norimas pjovimo dienas ir pageidaujamą pradžios laiką. GARDENA Bluetooth® programėlė žingsnis po žingsnio intuityviai padės jums atlikti pradinį diegimą. Jūsų robotas vejapjovė sudaro tvarkaraštį ir yra pasirengęs dirbti. Paprasta ir patogu valdyti SILENO Minimo per Bluetooth® net iki 10 m atstumu. Jūsų robotas nustato optimalų žolės pjovimo laiką, o GARDENA Bluetooth® programa naudoja savo planavimo asistentą, kad jūsų sodas būtų tinkamai paruoštas.

  Dėl ypač tylaus variklio, šiai vejapjovei būdingas geriausias žemas triukšmo lygis - tik 57 dB (A). Jūs ir jūsų kaimynai galite ramiai atsipalaiduoti sode, net kai jūsų robotas veikia. Įmantrus CorridorCut valdo robotą vejapjovę, kai jis pjauna siaurose vietose ir siauruose kampuose, kurių plotis siekia vos 60 centimetrų. CorridorCut padės jūsų robotui vikriai išsisukti iš keblių aklaviečių.

  Su SensorControl funkcija robotas pats nusprendžia, kaip dažnai jūsų vejai reikia pjovimo, atsižvelgiant į žolės augimą. Bebaimis sodo pagalbininkas GARDENA SILENO Minimo 500 pjauna savarankiškai, nepaisant oro, lietaus ar saulės. Sumanus robotas stebi, ar žemė užšalusi ar per šalta, ir laukia, kol oras pagerės, pristabdydamas savo programą.

  Kontūro kabelis nurodo sodo plotą, kurį reikia nupjauti. Gido kabelis patikimai ir automatiškai nukreipia robotą vejapjovę aplink visas pjovimo vietas. Jūsų vejapjovei nebus jokių problemų įsisprausti į siauras erdves ir įveikti šlaitus ar nuolydžius iki 35 proc. Kai darbas bus atliktas, darbštus sodininkas grįžta namo į įkrovimo stotį, kad gautų gerai uždirbtą poilsį.

  Pjaunama visiškai autonomiškai, suteikiant daugiau laiko jums susitelkti į tai, ką mėgstate. SILENO Minimo galima lengvai nuplauti sodo žarna. Mėgaukitės savo laiku sode su GARDENA SILENO Minimo, tiesiog atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite robotui vejapjovei atlikti sunkų darbą už jus.

  Jūsų veja visada atrodys nuostabiai gerai prižiūrima naudojant GARDENA SILENO Minimo: protingą robotą vejapjovę.

   

   

  Ypatybės

   

  Bluetooth® jungtis

  Paprasčiausiai paimkite išmanųjį telefoną ir lengvai prijungite GARDENA SILENO Minimo 500 naudodami GARDENA Bluetooth® programą iki 10 m atstumu. Apima EasyApp Control, Auto Schedule ir EasyConfig, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti be jokio vargo. 

  Pro-silent

  Atsipalaiduokite savo sode, o GARDENA SILENO Minimo 500 ramiai imsis darbo. Geriausias klasėje žemas triukšmo lygis (57 dB A) jūsų visiškai netrikdys. 

  AI-precise

  Ši vejapjovė yra profesionalus navigatorius, patikimai tiksliai įveikiantis siauriausias vietas ir griežčiausius kampus. 

  Auto Weather & Terrain

  GARDENA SILENO Minimo 500 yra sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė nupjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant ir 25% nuolydžius. 

  Idealiai tinka mažoms ir sudėtingoms vejoms

  GARDENA SILENO Minimo 500 mažas ir sudėtingas vejos vietas pjauna visiškai automatiškai, patikimai ir tolygiai. Jis be problemų valdo siauras erdves ir siaurus kampus. Įkrovimo stotelę taip pat galima lengvai pastatyti. 

  Apsauga nuo šalčio

  Novatoriškas šalčio jutiklis nustato temperatūrą arti užšalimo taško ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją. Taip pat galite jį įjungti arba išjungti naudodami GARDENA Bluetooth® programėlę 

  Ypač saugu

  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinant, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytas vietas. Jautriai reaguojantys susidūrimo jutikliai užtikrina, kad vejapjovė veikia saugiai, be avarijų ir žalos jūsų sodui. Pakėlus įrankį, kitas jutiklių rinkinys priverčia peilius nedelsiant sustoti, taip išvengiant sužalojimų. 

  Lengva priežiūra

  GARDENA SILENO Minimo 500 buvo sukonstruotas taip, kad paprastas purškimas sodo žarna kruopščiai išvalys korpusą, peilius ir ratus nuo nešvarumų, dulkių ir žolių nuopjovų. 

  Spot Cutting funkcija

  Taškinio pjovimo savybė - spiralinė pjovimo funkcija - daro GARDENA SILENO Minimo idealiai pritaikytą sunkiai pasiekiamoms vietoms, pavyzdžiui, po batutais ar sodo baldais - atlieka sunkų darbą už jus! 

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

   

  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis +370 671 30088, vejosrobotas@tgp.lt

 • Prenumeruok ir laimėk

  privatumo politika

  Bendraukime