Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 700

 • Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 700

  Kaina 1099 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gardena
  Dirbamas plotas
  7 a
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 50 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  35%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  Įkrovimo laikas
  60 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
 • Žemas triukšmo lygis, universalumas ir išmani konstrukcija – tai naujasis GARDENA robotas vejapjovė SILENO life 700 m². Šis SILENO life robotas idealiai tinka vidutinio dydžio vejoms – puikus našumo ir tikslumo derinys patogiam pjovimui. Savo išmaniajame telefone įsijunkite programėlę GARDENA Bluetooth®, įveskite vejos dydį, pageidaujamas pjovimo dienas ir norimą darbo pradžios laiką.

  Su intuityviosios programėlės GARDENA Bluetooth® App nurodymais pirminę sąranką žingsnis po žingsnio atliksite sklandžiai. Jūsų robotas vejapjovė nustato tvarkaraštį ir yra pasiruošęs nedelsdamas pradėti darbą. Savo SILENO life galite patogiai valdyti Bluetooth® ryšiu iki 10 m atstumu. Jūsų robotas pats nustato optimalų žolės pjovimo laiką, o programėlė GARDENA Bluetooth® palaiko sodo tvarką pagal tvarkaraštį.

  Vejapjovės su itin tyliu varikliu triukšmo lygis yra žemiausias klasėje ir siekia vos 57dB (A). Robotui dirbant ir jūs, ir kaimynai galėsite mėgautis sodo ramybe. Išmanioji sistema CorridorCut nukreipia robotą vejapjovę siaurose vietose ir kampuose, kurių plotis siekia vos 60 cm. Judėdamas tarp nutiestų kreipiklių, robotas lengvai įveikia sudėtingas zonas. CorridorCut neleis robotui vejapjovei įstrigti nepravažiuojamose vietose.

  Taikydamas SensorControl technologiją, robotas pats nusprendžia, kaip dažnai reikia trumpinti veją, ir parenka žolės augimą geriausiai atitinkantį dažnį. Išmanus mažasis jūsų pagalbininkas žolę pjaus išties efektyviai. Bebaimis Auto Weather ir Terrain funkcijomis ginkluotas darbštuolis SILENO life savarankiškai pjauna veją bet kokiu oru – ir lyjant, ir šviečiant saulei.

  Išmanusis robotas vejapjovė automatiškai atpažįsta įšalą bei šalną ir sustabdo programą iki tol, kol žemė atšils. Kontūro kabelis parodo SILENO life, kurią sodo sritį reikia pjauti. Be to, kabelio nukreiptas robotas vejapjovė patikimai ir visiškai automatiškai juda po pjovimo zonas. Robotas be vargo įveikia siaurus pravažiavimus ir iki 35 proc. siekiančias įkalnes ir nuokalnes.

  Padirbėjęs robotas grįžta namo – prie įkrovimo stotelės, kur automatiškai įsikrauna. Robotas dirba visiškai savarankiškai, tad jūs turite daugiau laiko sode užsiimti širdžiai mielesnėmis veiklomis. SILENO life galima plauti sodo žarna – kas gali būti paprasčiau? Su SILENO life vejos pjovimas tampa tikru malonumu.

   

  Ypatybės

   

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 700

  Bluetooth® ryšys

  Paprasčiausiai pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir valdykite savo SILENO life naudodami GARDENA "Bluetooth®“ programėlę 10 m atstumu. Programėlė apima „EasyApp Control“, „Auto Schedule“ ir „EasyConfig“, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti gaminį be jokio vargo.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 700

  Žemas triukšmo lygis

  Atsipalaiduokite savo sode, kol GARDENA SILENO Life dirbs už jus. Tyliausias triukšmo lygis klasėje (57 dB A) jūsų visiškai netrikdys.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 700

  Auto Weathe ir Terrain funkcijos

  SILENO Life yra patyręs sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35 procentų nuolydžius bei įkalnes.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 700

  Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

  GARDENA SILENO Life pjauna vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį tai pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 700

  Lengvas valymas

  GARDENA SILENO Life prižiūrėti išties paprasta - purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 700

  Taškinio pjovimo funkcija

  Taškinio pjovimo funkcijos dėka SILENO Life idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais - robotas atliks sunkų darbą už jus!

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 700

  Išmanioji sistema CorridorCut

  Robotas vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

   

  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis +370 671 30088, +370 698 70433 vejosrobotas@tgp.lt

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime