Robotas vejapjovė GARDENA Smart Sileno City 500 + laistymo kompiuteris ir sensorius

 • Robotas vejapjovė GARDENA Smart Sileno City 500 + laistymo kompiuteris ir sensorius

  Kaina 1199 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Gardena
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  5 a
  Pjovimo plotis
  16 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 50 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  35%
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  75 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
 • GARDENA "smart" sistemos startinis rinkinys leidžia optimaliai laistyti sodą, taip pat leidžia patogiai ir visiškai automatiškai prižiūrėti veją. Rinkinyje yra išmanusis vejos robotas GARDENA SILENO city, išmanioji vandens kontrolė, išmanusis jutiklis ir išmanusis maršrutizatorius, kurie yra paruošti naudoti nedelsiant.

  Visus GARDENA išmaniosios sistemos elementus valdo nemokama GARDENA išmanioji programėlė („iOS“ / „Android“), kurią įdiekite išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Naudingų programos asistentų dėka labai lengva sukonfigūruoti ir valdyti naująją GARDENA išmaniąją sistemą. Jomis galite valdyti išmanųjį SILENO city vejos robotą.

  "SensorCut" sistema ypač tiksliai, patikimai ir tyliai pjauna veją. Vejapjovės darbinis plotas - iki 500 m² ir gali įveikti iki 35% nuolydžius ir siauras, mažiau prieinamas vietas. Nupjauta žolė lieka vejoje, kur ją galima naudoti kaip natūralias trąšas.

  Kompaktiškas ir tikslus išmanusis jutiklis turi ypač didelę matavimo zoną ir apskaičuoja dirvožemio drėgmę augalų šaknyse, tiksliai ten, kur jums reikia. Išmatuotos vertės, tokios kaip drėgmės lygis ir esama žemės temperatūra, internetu siunčiamos tiesiai į GARDENA išmanią programėlę telefone ar planšetiniame kompiuteryje per maršrutizatorių.

  Dabar galite stebėti, įjungti ir reguliuoti savo sodo laistymo sistemą bet kuriuo metu ir iš bet kur. Laistymas vyksta per išmanią vandens kontrolę, kuri yra įdiegta paprastai ir tiesiai ant čiaupo ir leidžia programuoti įvairius tvarkaraščius. Kartu su jutiklio duomenimis dabar galite laistyti sodą pagal savo poreikius ir, svarbiausia, ekonomiškai, taupydami vandenį. Pažangi laistymo sistema užtikrina, kad veja ir augalai laistomi tik tuo atveju, jei išmatuota dirvožemio drėgmė nukrenta žemiau tam tikros vertės. Tai neleidžia sodo be reikalo laistyti po lietaus.

  Išmanią vandens kontrolę galima įjungti ir išjungti rankiniu būdu, paspaudus mygtuką. Esant šalnoms ir per žemai temperatūrai, išmanioji programa perspėja, ar nebebus užtikrintas sklandus veikimas. Programa gali būti naudojama derinant laistymo laiką su vejos roboto pjovimo laikais.

  Išmanusis maršrutizatroius, įtrauktas į rinkinį, yra jūsų naujos išmaniosios sistemos pagrindas. Dėl galingų belaidžių imtuvų jis siūlo saugų ir stabilų ryšį su dideliu nuotoliu. Maršrutizatorius yra lengvai prijungiamas prie interneto maršrutizatoriaus per „WiFi“ arba LAN kabelį.

  Išmanųjį jutiklį ir vandens kontrolę maitina atitinkamai 2 arba 3 AA baterijos, kurios leidžia belaidžiu būdu valdyti visą sodo sezoną. Turėdami išmanią laistymo sistemą ir robotą vejapjovę, savo sodu pasirūpinsite iš bet kur. 

   

  • Kruopšti ir tyli vejos priežiūra, užtikrinant maksimalų komfortą
   Išmanusis GARDENA SILENO city yra ne tik ypač tylus, bet ir kruopštus. Jis tinka vejai iki 500 m² ir gali įvaldyti sudėtingesnes sodo dalis siaurais koridoriais ir nuolydžiais iki 35%. Smulkios nuopjovos lieka vejoje kaip natūralios trąšos
  • Kompaktiškas išmanusis jutiklis tiksliai matuoja dirvožemio drėgmę ir taupo vandenį
   Išmanusis jutiklis gali būti naudojamas bet kur sode arba vazonuose terasoje ar balkone. Jis teikia duomenis iš sodo tiesiai į išmaniąją programą.
  • Laistymas pagal poreikį; Lengvai montuojamas tiesiai iš čiaupo
   Naudodami išmanią vandens kontrolę, laistymą valdote tiesiai iš čiaupo, naudodamiesi GARDENA išmaniąja programėle ir pritaikytais tvarkaraščiais. Kartu su išmaniuoju jutikliu galite sutaupyti vandens, išvengdami per didelio laistymo
  • Išmaniosios bevielio tinklo ryšio sistemos širdis
   Išmanus maršrutizatorius su belaidžiu ryšiu ir tolimojo radijo ryšiu užtikrina patikimą ryšį su sodo išmaniaisiais įrenginiais ir yra prijungtas prie interneto maršrutizatoriaus per WLAN arba LAN kabelį.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 • Alternatyvios prekės

  654 
  699  Sutaupykite 45 
  1019 
  1179  Sutaupykite 160 
  739 
  799  Sutaupykite 60 
  889 
  979  Sutaupykite 90 
 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime