Rinkinys pradedančiojo SMART (robotas, kompiuteris, sensorius)

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 1220 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
 • GARDENA "smart" sistemos startinis rinkinys leidžia optimaliai laistyti sodą, taip pat leidžia patogiai ir visiškai automatiškai prižiūrėti veją. Rinkinyje yra išmanusis vejos robotas SILENO city, išmanioji Vandens Kontrolė, išmanusis jutiklis ir išmanusis maršrutizatorius, kurie yra paruošti naudoti nedelsiant. Visus GARDENA išmaniosios sistemos elementus valdo nemokama GARDENA išmanioji programėlė („iOS“ / „Android“), kurią įdiekite išmaniajame telefone ar planšetiniame kompiuteryje. Naudingų programos asistentų dėka labai lengva sukonfigūruoti ir valdyti naująją GARDENA išmaniąją sistemą. Jomis galite valdyti išmanųjį SILENO city vejos robotą. "SensorCut" sistema ypač tiksliai, patikimai ir tyliai pjauna veją. Vejapjovės darbinis plotas - iki 500 m² ir gali įveikti iki 35% nuolydžius ir siauras, mažiau prieinamas vietas. Nupjauta žolė lieka vejoje, kur ją galima naudoti kaip natūralias trąšas. Kompaktiškas ir tikslus išmanusis jutiklis turi ypač didelę matavimo zoną ir apskaičuoja dirvožemio drėgmę augalų šaknyse, tiksliai ten, kur jums reikia. Išmatuotos vertės, tokios kaip drėgmės lygis ir esama žemės temperatūra, internetu siunčiamos tiesiai į GARDENA išmanią programėlę telefone ar planšetiniame kompiuteryje per maršrutizatorių. Dabar galite stebėti, įjungti ir reguliuoti savo sodo laistymo sistemą bet kuriuo metu ir iš bet kur. Laistymas vyksta per išmanią vandens kontrolę, kuri yra įdiegta paprastai ir tiesiai ant čiaupo ir leidžia programuoti įvairius tvarkaraščius. Kartu su jutiklio duomenimis dabar galite laistyti sodą pagal savo poreikius ir, svarbiausia, ekonomiškai, taupydami vandenį. Pažangi laistymo sistema užtikrina, kad veja ir augalai laistomi tik tuo atveju, jei išmatuota dirvožemio drėgmė nukrenta žemiau tam tikros vertės. Tai neleidžia sodo be reikalo laistyti po lietaus. Išmanią vandens kontrolę galima įjungti ir išjungti rankiniu būdu, paspaudus mygtuką. Esant šalnoms ir per žemai temperatūrai, išmanioji programa perspėja, ar nebebus užtikrintas sklandus veikimas. Programa gali būti naudojama derinant laistymo laiką su vejos roboto pjovimo laikais. Išmanusis maršrutizatroius, įtrauktas į rinkinį, yra jūsų naujos išmaniosios sistemos pagrindas. Dėl galingų belaidžių imtuvų jis siūlo saugų ir stabilų ryšį su dideliu nuotoliu. Maršrutizatorius yra lengvai prijungiamas prie interneto maršrutizatoriaus per „WiFi“ arba LAN kabelį. Išmanųjį jutiklį ir vandens kontrolę maitina atitinkamai 2 arba 3 AA baterijos, kurios leidžia belaidžiu būdu valdyti visą sodo sezoną. Turėdami išmanią laistymo sistemą ir robotą vejapjovę, savo sodu pasirūpinsite iš bet kur.

   

  • Kruopšti ir tyli vejos priežiūra, užtikrinant maksimalų komfortą
   Išmanusis GARDENA SILENO city yra ne tik ypač tylus, bet ir kruopštus. Jis tinka vejai iki 500 m² ir gali įvaldyti sudėtingesnes sodo dalis siaurais koridoriais ir nuolydžiais iki 35%. Smulkios nuopjovos lieka vejoje kaip natūralios trąšos
  • Kompaktiškas išmanusis jutiklis tiksliai matuoja dirvožemio drėgmę ir taupo vandenį
   Išmanusis jutiklis gali būti naudojamas bet kur sode arba vazonuose terasoje ar balkone. Jis teikia duomenis iš sodo tiesiai į išmaniąją programą.
  • Laistymas pagal poreikį; Lengvai montuojamas tiesiai iš čiaupo
   Naudodami išmanią vandens kontrolę, laistymą valdote tiesiai iš čiaupo, naudodamiesi GARDENA išmaniąja programėle ir pritaikytais tvarkaraščiais. Kartu su išmaniuoju jutikliu galite sutaupyti vandens, išvengdami per didelio laistymo
  • Išmaniosios bevielio tinklo ryšio sistemos širdis
   Išmanus maršrutizatorius su belaidžiu ryšiu ir tolimojo radijo ryšiu užtikrina patikimą ryšį su sodo išmaniaisiais įrenginiais ir yra prijungtas prie interneto maršrutizatoriaus per WLAN arba LAN kabelį.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 • Prenumeruok ir laimėk

  Bendraukime