Robotas vejapjovė GARDENA Sileno City 500 2023

 • Robotas vejapjovė GARDENA Sileno City 500 2023

  Kaina 979 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gardena
  Dirbamas plotas
  5 a
  Pjovimo plotis
  16 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 50 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  35%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  75 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
 • GARDENA Sileno City 500 - tai tylus, universalus ir sumaniai suprojektuotas vejos robotas. Idealiai tinka mažesnėms vejoms (iki 500 m²), užtikrina aukštą našumą ir patogų pjovimą. Jūsų veja visada atrodys nuostabiai gerai prižiūrima naudojant Sileno City: protingą robotą vejapjovę.

  Naudodamiesi GARDENA Bluetooth programėle, pasiimkite savo išmanųjį telefoną, įveskite vejos dydį, norimas pjovimo dienas ir pageidaujamą pradžios laiką. Jūsų robotas vejapjovė sudarys tvarkaraštį ir bus pasirengęs dirbti. Galite patogiai valdyti savo robotą vejapjovę per Bluetooth net iki 10 m atstumu. Robotas vejapjovė apskaičiuoja reikiamą žolės pjovimo laiką, o GARDENA Bluetooth programos planavimo asistentas padės viską tinkamai paruošti.

  Dėl savo tylaus variklio, kuris yra geriausias savo triukšmo klasėje - triukšmo lygis yra tik 57 dB (A). Jūs ir jūsų kaimynai galite ramiai atsipalaiduoti sode, net kai jūsų robotas veikia. Įmantrus CorridorCut valdo robotą vejapjovę, kai jis pjauna siaurose vietose ir siauruose kampuose, kurių plotis siekia vos 60 centimetrų. CorridorCut padės jūsų robotui vikriai išsisukti iš keblių aklaviečių.

  Su SensorControl funkcija robotas pats nusprendžia, kaip dažnai jūsų vejai reikia pjovimo, atsižvelgiant į žolės augimą. Bebaimis sodo pagalbininkas GARDENA Sileno City pjauna savarankiškai, nepaisant oro, lietaus ar saulės. Sumanus robotas stebi, ar žemė užšalusi ar per šalta, ir laukia, kol oras pagerės, pristabdydamas savo programą.

  Kontūro kabelis nurodo sodo plotą, kurį reikia nupjauti. Gido kabelis patikimai ir automatiškai nukreipia robotą vejapjovę aplink visas pjovimo vietas. Jūsų vejapjovei nebus jokių problemų įsisprausti į siauras erdves ir įveikti šlaitus ar nuolydžius iki 35 proc. Kai darbas bus atliktas, darbštus sodininkas grįžta namo į įkrovimo stotį, kad gautų gerai uždirbtą poilsį.

  Pjaunama visiškai autonomiškai, suteikiant daugiau laiko jums susitelkti į tai, ką mėgstate. Vejos pjovimo robotą galima lengvai nuplauti sodo žarna. Mėgaukitės savo laiku sode su GARDENA Sileno City 500 , tiesiog atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite robotui vejapjovei atlikti sunkų darbą už jus.

   

  Ypatybės

  Vejapjovė robotas GARDENA Sileno

  Bluetooth ryšys

  Paprasčiausiai pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir valdykite SILENO city naudodami GARDENA Bluetooth programėlę 10 m atstumu. Programėlė apima EasyApp Control, Auto Schedule ir EasyConfig, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti gaminį be jokio vargo.

  Vejapjovė robotas GARDENA Sileno

  Pro-silent

  Atsipalaiduokite savo sode, kol GARDENA Sileno City 500 ramiai dirbs už jus. Tyliausias triukšmo lygis klasėje (57 dB A) jūsų visiškai netrikdys.

  Vejapjovė robotas GARDENA Sileno

  AI-precise

  Ši vejapjovė prefesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

  Vejapjovė robotas GARDENA Sileno

  Auto Weather & Terrain

  Sileno City yra patyręs sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius bei įkalnes.

  Vejapjovė robotas GARDENA Sileno

  Idealiai tinka mažoms ir sudėtingoms vejoms

  GARDENA Sileno City visiškai automatiškai, patikimai, be provėžų ir tolygiai pjauna mažas ir sudėtingas vejos zonas. Jis be problemų tvarko siaurus koridorius ir pravažiavimus. Įkrovimo stotelę taip pat galima lengvai pastatyti beveik be jokių apribojimų.

  Vejapjovė robotas GARDENA Sileno

  Šalčio jutiklis

  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

  Vejapjovė robotas GARDENA Sileno

  Saugus

  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.

  Vejapjovė robotas GARDENA Sileno

  Lengva valymas garantuotas

  GARDENA Sileno City 500 buvo sukonstruota taip, kad tiesiog nupurškus sodo žarna nuo korpuso, peiliukų ir ratukų puikiai nuvalomas purvas, dulkės ir žolės likučiai.

  Vejapjovė robotas GARDENA Sileno

  Taškinio pjovimo funkcija

  Taškinio pjovimo funkcija idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais - robotas atliks sunkų darbą už jus!

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime