Perjungėjas darbo zonos ZoneProtect GARDENA

 • Perjungėjas darbo zonos ZoneProtect GARDENA

  Kaina 9990 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gardena
 • Naudodami išmaniai suprojektuotą GARDENA ZoneProtect sistemą, galite nustatyti, kad jūsų robotas vejapjovė GARDENA SILENO laikinai nepjautų konkrečių vejos sričių. Nekeisdami nuolatinės kontūro kabelio padėties ir naudodami patogų signalų siųstuvą, numatytoje vejos teritorijoje jūs suformuojate laikiną salelę, kurios nereikia pjauti.

  Salelei pažymėti galite naudoti iki 15 m kabelio. Juo apjuoskite batutą, pripučiamą baseinėlį ar pievelės dalį su gėlėmis. GARDENA ZoneProtect akumuliatorius patogiai kraunamas naudojant kartu pateiktą USB laidą. Visiškai įkrautą galima naudoti iki 31 dienos. LED ekrane galite patogiai sekti akumuliatoriaus įkrovos lygį ir kontūro signalo būseną. Prireikus įkrauti akumuliatorių, vejapjovė automatiškai sustoja.

  Be to, šį gaminį galima naudoti su GARDENA SILENO montavimo rinkinio komponentais, tokiais kaip laidai, jungtys ir kabliai (netiekiami su ZoneProtect). Panaudoję įrenginį, laidą galite patogiai apvynioti apie patį priedą.

  ZoneProtect galima naudoti su visais vejos pjovimo robotais GARDENA SILENO Minimo, SILENO City ir SILENO Life. GARDENA šiam gaminiui suteikia 2 metų garantiją.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime