Robotas vejapjovė GARDENA Sileno City 400

 • Robotas vejapjovė GARDENA Sileno City 400

  Kaina 899 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gardena
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  4 a
  Pjovimo plotis
  16 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 50 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  35%
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  75 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
 • GARDENA Sileno City 400 - tai tylus, universalus ir sumaniai suprojektuotas vejos robotas. Idealiai tinka mažesnėms vejoms (iki 400 m²), užtikrina aukštą našumą ir patogų pjovimą. Jūsų veja visada atrodys nuostabiai gerai prižiūrima naudojant Sileno City: protingą robotą vejapjovę.

  Naudodamiesi GARDENA Bluetooth programėle, pasiimkite savo išmanųjį telefoną, įveskite vejos dydį, norimas pjovimo dienas ir pageidaujamą pradžios laiką. Jūsų robotas vejapjovė sudarys tvarkaraštį ir bus pasirengęs dirbti. Galite patogiai valdyti savo robotą vejapjovę per Bluetooth net iki 10 m atstumu. Robotas vejapjovė apskaičiuoja reikiamą žolės pjovimo laiką, o GARDENA Bluetooth programos planavimo asistentas padės viską tinkamai paruošti.

  Dėl savo tylaus variklio, kuris yra geriausias savo triukšmo klasėje - triukšmo lygis yra tik 57 dB(A). Jūs ir jūsų kaimynai galite ramiai atsipalaiduoti sode, net kai jūsų robotas veikia. Įmantrus CorridorCut valdo robotą vejapjovę, kai jis pjauna siaurose vietose ir siauruose kampuose, kurių plotis siekia vos 60 centimetrų. CorridorCut padės jūsų robotui vikriai išsisukti iš keblių aklaviečių.

  Su SensorControl funkcija robotas pats nusprendžia, kaip dažnai jūsų vejai reikia pjovimo, atsižvelgiant į žolės augimą. Bebaimis sodo pagalbininkas GARDENA Sileno City pjauna savarankiškai, nepaisant oro, lietaus ar saulės. Sumanus robotas stebi, ar žemė užšalusi ar per šalta, ir laukia, kol oras pagerės, pristabdydamas savo programą.

  Kontūro kabelis nurodo sodo plotą, kurį reikia nupjauti. Gido kabelis patikimai ir automatiškai nukreipia robotą vejapjovę aplink visas pjovimo vietas. Jūsų vejapjovei nebus jokių problemų įsisprausti į siauras erdves ir įveikti šlaitus ar nuolydžius iki 35 proc. Kai darbas bus atliktas, darbštus sodininkas grįžta namo į įkrovimo stotį, kad gautų gerai uždirbtą poilsį.

  Pjaunama visiškai autonomiškai, suteikiant daugiau laiko jums susitelkti į tai, ką mėgstate. Vejos pjovimo robotą galima lengvai nuplauti sodo žarna. Mėgaukitės savo laiku sode su GARDENA Sileno City 400, tiesiog atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite robotui vejapjovei atlikti sunkų darbą už jus.

   

  Ypatybės

  bluetooth ryšys vejos robote

  Bluetooth ryšys

  Paprasčiausiai pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir valdykite SILENO city naudodami GARDENA Bluetooth programėlę 10 m atstumu. Programėlė apima EasyApp Control, Auto Schedule ir EasyConfig, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti gaminį be jokio vargo.

  tyli vejapjovė robotas

  Pro-silent

  Atsipalaiduokite savo sode, kol GARDENA Sileno City 400 ramiai dirbs už jus. Tyliausias triukšmo lygis klasėje (57 dB A) jūsų visiškai netrikdys.

  tiksli vejapjovė robotas

  AI-precise

  Ši vejapjovė prefesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

  vejapjovė robotas dirbantis bet kokiu oru

  Auto Weather & Terrain

  Sileno City yra patyręs sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius bei įkalnes.

  vejos robotas mažiems ir sudėtingiems sklypams

  Idealiai tinka mažoms ir sudėtingoms vejoms

  GARDENA Sileno City visiškai automatiškai, patikimai, be provėžų ir tolygiai pjauna mažas ir sudėtingas vejos zonas. Jis be problemų tvarko siaurus koridorius ir pravažiavimus. Įkrovimo stotelę taip pat galima lengvai pastatyti beveik be jokių apribojimų.

  vejos robotas su šalčio jutikliu

  Šalčio jutiklis

  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

  saugus vejos robotas

  Saugus

  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.

  lengvai valomas vejos robotas

  Lengvas valymas garantuotas

  GARDENA Sileno City 400 buvo sukonstruota taip, kad tiesiog nupurškus sodo žarna nuo korpuso, peiliukų ir ratukų puikiai nuvalomas purvas, dulkės ir žolės likučiai.

  vejos robotas su taškinio pjovimo funkcija

  Taškinio pjovimo funkcija

  Taškinio pjovimo funkcija idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais - robotas atliks sunkų darbą už jus!

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime