Robotas vejapjovė STIHL RMI 422.0 P

 • Robotas vejapjovė STIHL RMI 422.0 P

  Kaina 1350 
  1450  Sutaupykite 100 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stihl
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  15 a
  Pjovimo plotis
  20 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  40%
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  90 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  Standus peilis
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
 • STIHL RMI 422.0 P „iMow“ vejos pjovimo robotą rekomenduojama naudoti vidutinio dydžio, iki 1500 m², vejoms pjauti. Jo didelės talpos ličio jonų akumuliatorius užtikrina ilgą veikimo laiką.

  Mulčiavimo agregatas pjauna veją iki nustatyto aukščio, pasitelkdamas daugelio žingsnių sistemą, reguliuojančią pjovimo aukštį. Robotas turi prie nuolydžio prisitaikančio greičio funkciją, todėl galima pjauti, net esant iki 40 % nuolydžiams. Judantis gaubtas su jutikliais saugo robotą. Galima patogiai keisti visus nustatymus, naudojantis ekranėliu.

   

  Savybės

   

  Dinamiškas pjovimo planas

  Naudojant STIHL iMow pjovimo roboto interaktyvųjį pjovimo planą kiekvieną dieną galėsite nustatyti laikotarpį, kai dirbs iMow pjovimo robotas. Šiame aktyvumo laikotarpyje įrenginys savarankiškai nuspręs, kada geriausiai pjauti veją, kad būtų gautas geriausias rezultatas. Dinaminį pjovimo planą galima įjungti ir išjungti per valdymo skydelį.

  Prisitaikantis greičio reguliavimas įkalnėje

  Naudodami pokrypio kampo jutiklį, vejos pjovimo robotas iMow automatiškai ir nuolat pritaiko savo greitį nelygiose vietose.

  iMow vejos roboto pavara

  STIHL iMow vejos pjovimo robotų pavaros dėka gali pjauti ir nelygiose vietovėse. STIHL RMI 422 gali įveikti iki 35% statumo įkalnes. Likę RMI 4 serijos modeliai gali įveikti iki 40% statumo įkalnes.

  Valdymo pultas

  Valdymo pultas su ryškiu integruotu ekranu, skirtas keisti nustatymus, valdyti rankiniu būdu ir greitai peržvelgti įrenginio informaciją.

  Grįžimas į įkrovimo stotelę

  Pagal numatytuosius nustatymus, iMow vejos robotas grįžta į įkrovimo stotele sekant perimetro laidą. Taip pat galimas ir grįžimas alternatyviu keliu, pagal atskirai nutiestą perimetro laidą.

  Mulčiavimo įranga

  Stabilus mulčiuojantis peilis dirba ir net esant aukštai žolei užtikrina tikslų nupjautos vejos vaizdą. Kiekvieną kartą automatiškai peiliui sustojus, keičiasi jo sukimosi kryptis. Taip tolygiau dėvisi ašmenys. Peilius pakeisite nenaudodami įrankių.

  Įkrovimo stotelė

  Įkrovimo stotelė yra "iMow" namai. "iMow" sugrįžta į sode įrengtą pagrindinę ir apsaugotą vietą pasikrauti energijos arba laukti kito aktyvumo laiko.

  Visapusiška apsauga

  "iMow" įrengta įvairių jutiklių: pakeltas įrenginys nedelsdamas sustoja. Norint apsaugoti nuo vagystės, "iMow" galima nustatyti taip, kad jį būtų galima valdyti tik įvedus PIN kodą.

  Gaubtas su jutikliais

  Tvirtas gaubtas apsaugo vejos pjovimo robotą iMow nuo nepalankių oro sąlygų. Integruoti jutikliai fiksuoja kontaktą su objektu ir vejos pjovimo robotui iMow nurodo keisti kryptį.

  Profiliuoti ratai (RMI 422 P, RMI 422 PC)

  iMow patikimai juda srityse su tankia žole, nelygiu paviršiumi ir nedideliu nuolydžiu (iki 40%). Profiliuoti tolygiai besisukantys ir automatiškai nusivalantys ratai.

  Ryškus LCD ekranas

  Dėl intuityvaus valdymo programuoti yra labai paprasta, o ryškus LCD ekranas bus matomas net ir šviečiant ryškiems saulės spinduliams.

 • Alternatyvios prekės

  1912 
  2249  Sutaupykite 337 
  1799 
  2099  Sutaupykite 300 
  1571 
  1849  Sutaupykite 278 
  2299 
  2599  Sutaupykite 300 
 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime