Robotas vejapjovė STIHL iMOW 6

 • Robotas vejapjovė STIHL iMOW 6

  Kaina 2699 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stihl
  Dirbamas plotas
  30 a
  Pjovimo plotis
  28 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  40%
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  150 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Yra
 • STIHL iMOW 6 robotas vejapjovė su galingu ličio jonų akumuliatoriumi visiškai automatiškai ir savarankiškai pasirūpins vejos priežiūra Jūsų sode. Talpaus akumuliatoriaus dėka robotas gali dirbti ilgą laiką be pertraukų. 3 laisvai besisukantys Disc-Cut sistemos peiliukai ir didelis pjovimo greitis nustebins nepriekaištingu žolės pjovimu.

  Mulčiuojant žolė susmulkinama, todėl ji panaudojama kaip vejos trąša. Žolės pjovimo robotas gali efektyviai pjauti iki 3000 m² vejos plote, taip pat įveikti iki 40% nuolydį. Dėl integruotų jutiklių STIHL iMOW 6 automatiškai pakeičia kryptį, kai susiduria su kliūtimi.

  Ultragarsiniai jutikliai fiksuoja vejoje esančius objektus, todėl prie jų artėjama mažesniu greičiu ir veja nupjaunama prie pat kliūties. Naudojant išmaniuosius apsisukimo manevrus, galima efektyviai pjauti net siaurus plotus. Pokrypio jutiklių dėka reguliuojamas judėjimo greitis nelygioje vietovėje, kad pasiektų tolygų rezultatą.

  Valdymo skydelis, kuriame yra tik keli mygtukai, yra paprastas ir intuityvus. Valdymo skydeliui papildomai padeda balso išvesties funkcija. Roboto vejapjovės darbo būseną galite matyti LED skydelyje. Priekyje įmontuota LED juosta turi 3 skirtingus dienos šviesos rėžimus. Naudodami MY iMOW programėlę bet kuriuo metu galite valdyti robotą vejapjovę per "Bluetooth®" arba „Wi-Fi“. Taip pat per programėlę galite individualiai nustatyti pjovimo aukštį skirtingais lygiais. Reguliuojamo lietaus jutiklio jautrumas padės robotui nuspręsti ar veja turi būti pjaunama esant drėgnam orui, ar tik kai visiškai sausa.

  Priklausomai nuo jūsų sklypo dydžio, įrengimui reikia pasirinkti jums tinkantį instaliavimo rinkinį. STIHL iMOW robotai vejapjovės atitinka visus galiojančius saugos standartus.

   

  Savybės

   

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6

  DISC-CUT pjovimo sistema

  Didelis sukimosi greitis ir 3 laisvai besisukantys, ypač aštrūs peiliai užtikrina švarų žolės pjovimą. Sukimosi kryptis automatiškai keičiama reguliariai, todėl pailgėja peilių tarnavimo laikas.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6

  Lietaus sensorius

  Dėl lietaus jutiklio STIHL iMOW robotas vejapjovė gali nuspręsti ar pjauti veją, ar ne, atsižvelgiant į orą. Nustatymuose galite parinkti, kaip robotas vejapjovė reaguos į lietų (lietaus sensoriaus jautrumas).

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6

  Apsauga nuo vagystės

  Jei robotas vejapjovė pakeliamas arba neįprastai pasikeičia įrenginio posvyris ar judėjimas (nešimo aptikimas), suveikia garsinis signalas. Jis automatiškai išsijungia, kai robotas vejapjovė vėl nuleidžiamas. Be to, robotas automatiškai užrakina visas valdymo funkcijas, jei jis išnešamas už namų zonos ribų.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6

  Pjovimo zonų valdymas

  Tikslingas sudėtingų pjovimo zonos segmentų valdymas, naudojant apibrėžtus pradžios taškus ir norimas zonas.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6

  Mobilioji prieiga per MY IMOW programėlę

  Jei norite patikrinti, ką veikia jūsų robotas ar kaip suplanuotos jos užduotys, tereikia įsijungti programėlę MY iMOW ir galite pasiekti savo robotą vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos. Programos galimybės apima, pavyzdžiui, interaktyvaus pjovimo plano kūrimą, dabartinės roboto vietos nustatymą ir pjovimo zonų nustatymą. Programėlėje taip pat galite keisti kitus vejos pjovimo roboto nustatymus, pvz. pjovimo aukštį.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6

  Ryšys su robotu

  Ryšio funkcijos reiškia, kad galite valdyti vejos pjovimo robotą naudodami programėle per Wi-Fi arba Bluetooth®. STIHL iMOW EVO modeliuose programėle taip pat galite prisijungti prie roboto naudodami mobiliuosius tinklus.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6

  Intuityvus valdymas

  Intuityvus valdymo skydelis sudarytas iš mygtukų ir LED juostos, ji palengvina suprasti vejapjovės roboto valdymo komandas. Priekinė LED juosta suteikia informaciją apie įrenginio būseną ir užtikrina geresnį roboto matomumą.

  STIHL iMOW EVO modeliai papildomai turi LED matricą, kuri dar labiau palengvina valdymą dėl rodomų ikonų ant vejos roboto korpuso. Vejos pjovimo robotas turi balso išvestį, kuri informuoja apie esamą užduotį.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6

  Peiliukų keitimas be įrankių

  Peiliukų keitimui nereikia jokių įrankių, todėl savo iMOW® robotą naujais peiliais galite aprūpinti labai greitai ir paprastai. Norint užtikrinti tolygų pjovimą, rekomenduojama visus tris peiliukus keisti vienu metu.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6

  Elektrinis pjovimo aukščio reguliavimas

  Pjovimo aukštį pareguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius, lengvai pasiekiamas iš pagrindinio meniu arba MY iMOW programėlės.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6

  Automatiniai roboto atnaujinimai

  Dėl „Over-The-Air“ (OTA) atnaujinimo funkcijos galite aprūpinti savo robotą vejapjovę naujausia programine įranga automatiškai.

  Vaizdai yra pavyzdiniai. Produkto išvaizda ir konkretus funkcijų pritaikymas gali skirtis nuo iliustracijų.

 • Alternatyvios prekės

  1799 
  2099  Sutaupykite 300 
  2299 
  2599  Sutaupykite 300 
 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime