Robotas vejapjovė STIHL iMOW 7 EVO

 • Robotas vejapjovė STIHL iMOW 7 EVO

  Kaina 4399 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stihl
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  50 a
  Pjovimo plotis
  28 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  240 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Yra
 • STIHL iMOW 7 EVO - tai išmanus ir visiškai automatinis vejos robotas, skirtas didelėms ir sudėtingoms vejoms, kurių plotas iki 5000 m². Vejos pjovimo robote įmontuotas didelio našumo ličio jonų akumuliatorius, dėl kurio robotas gali nepertraukiamai dirbti ilgą laiką. Didelis 3-jų laisvai judančių Disc-Cut sistemos ašmenų greitis užtikrina, kad kiekvieną kartą mėgausitės nepriekaištingu žolės pjovimu.

  Patikimas vejos roboto veikimas efektyviai įveikia iki 45% nuolydžius pjaunant šlaituose. Pjovimo metu žolė yra mulčiuojama, o tai reiškia, kad susmulkina nupjauta žolė paverčiama veiksmingomis trąšomis ir grąžinama atgal į veją.

  Roboto ultragarsiniai jutikliai ir dinaminis greitis užtikrina, kad kliūtys atpažįstamos ir žolė bus nupjauta arti jų. Robotas vejapjovė automatiškai keičia kryptį, kai tik paliečia objektą ar kliūtį. Sumanūs sukimosi manevrai užtikrina efektyvų pjovimą ribotose erdvėse. Pjaunant nelygią veją pokrypio jutikliai reguliuoja įrenginio greitį, kad visur būtų vienodas pjovimo rezultatas.

  Valdymo skydelis leidžia lengvai valdyti įrenginį paspaudus vos kelis mygtukus. Intuityviui valdymo skydeliui papildomai padeda balso išvesties funkcija. Valdymo skydelio LED juosta rodo roboto būseną, o priekinė LED juosta turi 3 skirtingus dienos šviesos rėžimus.

  STIHL iMOW 7 EVO galite bet kada valdyti naudodami „Bluetooth®“ , „Wi-Fi“ arba mobilųjį ryšį per mobiliąją programėlę MY iMOW®. Už namų teritorijos ribų suveikus apsaugai, mobiliuoju ryšiu galima nustatyti roboto buvimo vietą. Programėlėje galite keisti roboto nustatymus, tokius kaip pjovimo aukštį, pjovimo laiką ar pjovimo planą. Jei reikia, per programėlę robotą vejapjovę galite paleisti ir rankiniu būdu. Lietaus jutiklio jautrumo nustatymas leidžia patiems nustatyti ar robotui bus leidžiama pjauti veją lyjant, ar pjauti tik esant sausai žolei.

  Priklausomai nuo jūsų sklypo dydžio, įrengimui reikia pasirinkti jums tinkantį instaliavimo rinkinį. STIHL iMOW robotai vejapjovės atitinka visus galiojančius saugos standartus.

   

   

  Savybės

   

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 7 EVO

  DISC-CUT pjovimo sistema

  Didelis sukimosi greitis ir 3 laisvai besisukantys, ypač aštrūs peiliai užtikrina švarų žolės pjovimą. Sukimosi kryptis automatiškai keičiama reguliariai, todėl pailgėja peilių tarnavimo laikas.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 7 EVO

  Lietaus sensorius

  Dėl lietaus jutiklio STIHL iMOW robotas vejapjovė gali nuspręsti ar pjauti veją, ar ne, atsižvelgiant į orą. Nustatymuose galite parinkti, kaip robotas vejapjovė reaguos į lietų (lietaus sensoriaus jautrumas).

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 7 EVO

  Apsauga nuo vagystės

  Jei robotas vejapjovė pakeliamas arba neįprastai pasikeičia įrenginio posvyris ar judėjimas (nešimo aptikimas), suveikia garsinis signalas. Jis automatiškai išsijungia, kai robotas vejapjovė vėl nuleidžiamas. Be to, robotas automatiškai užrakina visas valdymo funkcijas, jei jis išnešamas už namų zonos ribų.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 7 EVO

  Pjovimo zonų valdymas

  Tikslingas sudėtingų pjovimo zonos segmentų valdymas, naudojant apibrėžtus pradžios taškus ir norimas zonas.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 7 EVO

  Mobilioji prieiga per MY IMOW programėlę

  Jei norite patikrinti, ką veikia jūsų robotas ar kaip suplanuotos jos užduotys, tereikia įsijungti programėlę MY iMOW ir galite pasiekti savo robotą vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos. Programos galimybės apima, pavyzdžiui, interaktyvaus pjovimo plano kūrimą, dabartinės roboto vietos nustatymą ir pjovimo zonų nustatymą. Programėlėje taip pat galite keisti kitus vejos pjovimo roboto nustatymus, pvz. pjovimo aukštį.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 7 EVO

  Ryšys su robotu

  Ryšio funkcijos reiškia, kad galite valdyti vejos pjovimo robotą naudodami programėle per Wi-Fi arba Bluetooth®. STIHL iMOW EVO modeliuose programėle taip pat galite prisijungti prie roboto naudodami mobiliuosius tinklus.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 7 EVO

  Intuityvus valdymas

  Intuityvus valdymo skydelis sudarytas iš mygtukų ir LED juostos, ji palengvina suprasti vejapjovės roboto valdymo komandas. Priekinė LED juosta suteikia informaciją apie įrenginio būseną ir užtikrina geresnį roboto matomumą.

  STIHL iMOW EVO modeliai papildomai turi LED matricą, kuri dar labiau palengvina valdymą dėl rodomų ikonų ant vejos roboto korpuso. Vejos pjovimo robotas turi balso išvestį, kuri informuoja apie esamą užduotį.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 7 EVO

  Peiliukų keitimas be įrankių

  Peiliukų keitimui nereikia jokių įrankių, todėl savo iMOW® robotą naujais peiliais galite aprūpinti labai greitai ir paprastai. Norint užtikrinti tolygų pjovimą, rekomenduojama visus tris peiliukus keisti vienu metu.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 7 EVO

  Elektrinis pjovimo aukščio reguliavimas

  Pjovimo aukštį pareguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius, lengvai pasiekiamas iš pagrindinio meniu arba MY iMOW programėlės.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 7 EVO

  Automatiniai roboto atnaujinimai

  Dėl „Over-The-Air“ (OTA) atnaujinimo funkcijos galite aprūpinti savo robotą vejapjovę naujausia programine įranga automatiškai.

  Vaizdai yra pavyzdiniai. Produkto išvaizda ir konkretus funkcijų pritaikymas gali skirtis nuo iliustracijų.

   

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime