Robotas vejapjovė STIHL iMOW 6 EVO

 • Robotas vejapjovė STIHL iMOW 6 EVO

  Kaina 3299 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stihl
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  30 a
  Pjovimo plotis
  28 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  150 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Yra
 • STIHL iMOW 6 EVO puikiai tinka dideliems bei sudėtingiems vejos plotams prižiūrėti. Jis atlieka vejos priežiūros užduotis automatiškai ir savarankiškai. Didelis 3-jų laisvai besisukančių Disc-Cut sistemos ašmenų greitis užtikrina, kad kiekvieną kartą mėgausitės nepriekaištingu žolės pjovimu.

  Vejos robotas tinkamas prižiūrėti iki 3000 m² vejos plotus. Pjovimo metu žolė yra mulčiuojama, o tai reiškia, kad nupjauta žolė susmulkinama ir paverčiama veiksmingomis trąšomis, kurios grąžinamos atgal į veją. STIHL iMOW 6 EVO gali efektyviai susidoroti su nuolydžiu iki 45%. Sumontavus papildomą rinkinį (pasirenkamas atskirai), jis gali dirbti net iki 60% šlaituose.

  Integruoti jutikliai nurodo STIHL iMOW 6 EVO pakeisti kryptį, kai jis prisiliečia prie kliūties. Artėjant prie objektų kontroliuojamas greitis, kad žolė būtų nupjauta arti jo. Protingi posūkio manevrai padeda pjauti siaurose vietose. Važiuojant nelygiu reljefu, reguliuojamas greitis, kad būtų užtikrintas vienodas pjovimo rezultatas.

  Paprastas ir intuityvus valdymo skydelis, kuriame yra tik keli mygtukai. Jį papildo balso išvesties funkcija. Roboto vejapjovės būseną rodo galinė LED juostelė ir LED matrica korpuso viršuje. Priekinė LED žibintų juosta turi 3 skirtingus rėžimus. Naudodami programą MY iMOW galite bet kada valdyti robotą vejapjovę naudodami Bluetooth®, Wi-Fi ar mobiliojo ryšio tinklą. Naudodami mobiliąją aplikaciją galite reguliuoti pjovimo aukštį. Lietaus jutiklio jautrumą galima reguliuoti pagal individualius norus.

   

   

  Savybės

   

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6 EVO

  DISC-CUT pjovimo sistema

  Didelis sukimosi greitis ir 3 laisvai besisukantys, ypač aštrūs peiliai užtikrina švarų žolės pjovimą. Sukimosi kryptis automatiškai keičiama reguliariai, todėl pailgėja peilių tarnavimo laikas.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6 EVO

  Lietaus sensorius

  Dėl lietaus jutiklio STIHL iMOW robotas vejapjovė gali nuspręsti ar pjauti veją, ar ne, atsižvelgiant į orą. Nustatymuose galite parinkti, kaip robotas vejapjovė reaguos į lietų (lietaus sensoriaus jautrumas).

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6 EVO

  Apsauga nuo vagystės

  Jei robotas vejapjovė pakeliamas arba neįprastai pasikeičia įrenginio posvyris ar judėjimas (nešimo aptikimas), suveikia garsinis signalas. Jis automatiškai išsijungia, kai robotas vejapjovė vėl nuleidžiamas. Be to, robotas automatiškai užrakina visas valdymo funkcijas, jei jis išnešamas už namų zonos ribų.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6 EVO

  Pjovimo zonų valdymas

  Tikslingas sudėtingų pjovimo zonos segmentų valdymas, naudojant apibrėžtus pradžios taškus ir norimas zonas.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6 EVO

  Mobilioji prieiga per MY IMOW programėlę

  Jei norite patikrinti, ką veikia jūsų robotas ar kaip suplanuotos jos užduotys, tereikia įsijungti programėlę MY iMOW ir galite pasiekti savo robotą vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos. Programos galimybės apima, pavyzdžiui, interaktyvaus pjovimo plano kūrimą, dabartinės roboto vietos nustatymą ir pjovimo zonų nustatymą. Programėlėje taip pat galite keisti kitus vejos pjovimo roboto nustatymus, pvz. pjovimo aukštį.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6 EVO

  Ryšys su robotu

  Ryšio funkcijos reiškia, kad galite valdyti vejos pjovimo robotą naudodami programėle per Wi-Fi arba Bluetooth®. STIHL iMOW EVO modeliuose programėle taip pat galite prisijungti prie roboto naudodami mobiliuosius tinklus.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6 EVO

  Intuityvus valdymas

  Intuityvus valdymo skydelis sudarytas iš mygtukų ir LED juostos, ji palengvina suprasti vejapjovės roboto valdymo komandas. Priekinė LED juosta suteikia informaciją apie įrenginio būseną ir užtikrina geresnį roboto matomumą.

  STIHL iMOW EVO modeliai papildomai turi LED matricą, kuri dar labiau palengvina valdymą dėl rodomų ikonų ant vejos roboto korpuso. Vejos pjovimo robotas turi balso išvestį, kuri informuoja apie esamą užduotį.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6 EVO

  Peiliukų keitimas be įrankių

  Peiliukų keitimui nereikia jokių įrankių, todėl savo iMOW® robotą naujais peiliais galite aprūpinti labai greitai ir paprastai. Norint užtikrinti tolygų pjovimą, rekomenduojama visus tris peiliukus keisti vienu metu.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6 EVO

  Elektrinis pjovimo aukščio reguliavimas

  Pjovimo aukštį pareguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius, lengvai pasiekiamas iš pagrindinio meniu arba MY iMOW programėlės.

  Vejapjovė robotas STIHL iMOW 6 EVO

  Automatiniai roboto atnaujinimai

  Dėl „Over-The-Air“ (OTA) atnaujinimo funkcijos galite aprūpinti savo robotą vejapjovę naujausia programine įranga automatiškai.

  Vaizdai yra pavyzdiniai. Produkto išvaizda ir konkretus funkcijų pritaikymas gali skirtis nuo iliustracijų.

   

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime