Robotas vejapjovė STIGA A 500

 • Robotas vejapjovė STIGA A 500

  Kaina 1799 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stiga
  Tipas
  Belaidis
  Dirbamas plotas
  5 a
  Pjovimo plotis
  18 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45%
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  40 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  40 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  4 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
 • STIGA A 500 robotas-vejapjovė tai naujos kartos visiškai savarankiškas, bevielis AGS technologijos robotas, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių bei inžinierių. Šis STIGA A robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui.

  STIGA A turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotas taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

  Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir apsaugą nuo vagystės - siunčiamas pranešimas naudotojui kai robotas atsiduria už pjovimo zonos ribų bei nustatoma roboto pozicijos vieta.

  Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka „IPX5“ elektrinių komponentų apsaugos, STIGA A robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

  Prieš įsigyjant bevielį vejos pjovimo robotą pasitikrinkite ar Jūsų pjaunamame plote 4G ryšys veikia nepertraukiamai, yra stabilus duomenų atsisiuntimo ir išsiuntimo greitis, kas yra būtina sąlyga roboto veikimui.

   

   

  Ypatybės

  Stiga AGS

  Nereikalinga perimetro viela

  Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba. Robotas dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (Stiga AGS). Aktyviai skanuoja sodą, kad nuspręstų, kur ir kada pjauti, naudodamas patentuotą AGS (ActiveGuidance System) algoritmą kartu su RTK-GPS technologija. Tai algoritmas, kuris dar labiau pagerina GPS RTK signalo patikimumą. 

  optimizuotas vejapjovės roboto akumuliatoriaus naudojimas

  Optimizuotas akumuliatoriaus naudojimas

  STIGA A robotai dar labiau optimizuoja akumuliatoriaus naudojimą, dirbdami organizuoto pjovimo metodu, o tai reiškia, kad jie nebepjauna atsitiktinai. Robotas turi kelias skirtingų pjovimo krypčių programas, kad išvengtų pernelyg dažno pjovimo. Skirtas pjauti vejai iki 500 m² iki 40 min. su pilnai įkrautu 2 Ah talpos akumuliatoriumi. Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos.  

  vejapjovė robotas turintis iki 3 pjovimo zonų

  Iki 3 pjovimo zonų

  STIGA A bevielius robotus galima užprogramuoti dirbti keliose pjovimo zonose. STIGA A robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdamas vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai “sugyti” po pjovimo. 

  stiga.go programėlė

  STIGA.GO programėlė

  Naudodami STIGA.GO programėlę galite lengvai kombinuoti pageidaujamus pjovimo metodus – pasirinkdami skirtingas kryptis. Taip pat naudodami STIGA.GO programėlę galite atnaujinti pjovimo plotą ir perimetrą jei jūsų sodo išdėstymas pasikeistų. Naudojant STIGA.GO APP programėlę galima nustatyti tam tikrą pjovimo laiką ir išskirtines zonas, kurių nenorima pjauti ir robotas ten nevažiuos. Arba integruokite balso asistentą Alexa, žodinėms komandoms vykdyti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir „Bluetooth“ ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę. 

  tvirtas vejapjovės roboto korpusas

  Tvirtas korpusas

  Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją.

  manevringas vejapjovė robotas

  Manevringumas

  Kompaktiškas ir lengvas STIGA A pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 45% (24°) statumo. 

  aštrūs vejapjovės roboto peiliukai

  Aštrūs peiliukai

  Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm. pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trąšą augančiai vejai. Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu nuo 20 – 60 mm.  

  robotas vejapjovė aptinkantis kliūtis

  Kliūčių aptikimo jutikliai

  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. 

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime