Robotas vejapjovė STIGA STIG-A 3000

 • Robotas vejapjovė STIGA STIG-A 3000

  Kaina 4199 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stiga
  Dirbamas plotas
  30 a
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 65 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  Įkrovimo laikas
  120 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  180 min
  Laikmatis
  Yra
  Maksimalus darbinis plotas
  32 a
 • STIGA Stig-A 3000 - tai naujos kartos bevielis AGS technologijos vejapjovė robotas, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Naujieji STIGA Stig-A robotai, kurių įdiegimui nereikalinga perimetro viela. Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba.

  Dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (STIGA AGS). Šis robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 3000 m² su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi.

  Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją.

  Kompaktiškas vos 55 cm ilgio ir lengvas STIGA Stig-A 3000 pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais net iki 50% (27°) statumo.

  STIGA Stig-A 3000 turi du elektroninius procesorius kurie orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotą vejapjovę taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir Bluetooth ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę. Vejos robotas taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

  Sumontuoti 6 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 26 cm pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai. Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu nuo 20 – 65 mm STIGA Stig robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną.

  Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai sugyti po pjovimo. Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos.

  Robotas vejapjovė turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka IPX5 elektrinių komponentų apsaugos, STIGA Stig-A robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

   

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime