Robotas vejapjovė STIGA A 3000

 • Robotas vejapjovė STIGA A 3000

  Kaina 3999 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stiga
  Tipas
  Belaidis
  Dirbamas plotas
  30 a
  Pjovimo plotis
  26 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 65 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  120 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  180 min
  Laikmatis
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  6 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
 • STIGA A 3000 - tai naujos kartos bevielis AGS technologijos vejapjovė robotas, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Naujieji STIGA A robotai, kurių įdiegimui nereikalinga perimetro viela. Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą savo mobiliojo telefono pagalba.

  Dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (STIGA AGS). Šis robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 3000 m² su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi.

  STIGA A 3000 turi du elektroninius procesorius kurie orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Vejos robotas taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai sugyti po pjovimo.

  Robotas vejapjovė turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka IPX5 elektrinių komponentų apsaugos, STIGA A robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

   

   

  Ypatybės

  vejos robotas dirbantis šlaituose

  Robotas dirba šlaituose iki 50% (27°) statumo

  Kompaktiškas vos 55 cm ilgio ir lengvas STIGA A 3000 pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais net iki 50% (27°) statumo. 

  Stiga go app programėlė

  STIGA.GO APP programėlė 

  Robotą vejapjovę taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir Bluetooth ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę.

  vejos robotas su 6 peiliukais

  6 aštrūs peiliukai

  Sumontuoti 6 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 26 cm pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai. Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu nuo 20 – 65 mm STIGA robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. 

  tvirto korpuso vejos robotas

  Tvirtas korpusas

  Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją. 

  vejos robotas su ličio jonų akumuliatoriumi

  Ličio jonų akumuliatorius 

  Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. 

  vejos robotas su kliūčių aptikimo jutikliais

  Kliūčių aptikimo jutikliai

  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. 

   

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime