Robotas vejapjovė STIGA E1200

 • Robotas vejapjovė STIGA E1200

  Kaina 1299 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Stiga
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  12 a
  Pjovimo plotis
  18 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45%
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  80 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  150 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  4 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
 • Robotas vejapjovė STIGA Stig E1200, skirtas pjauti vejai iki 1200 m², gali dirbti nepertraukiamai penkiose atskirose pjaunamose zonose iki 140 min. su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi.

  Kompaktiškas ir lengvas STIGA Stig robotas gali pjauti įvairių formų sklypuose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Vejos robotas lengvai prisitaiko prie nelygaus vejos reljefo ir gali pakilti iki 45% statumo šlaitus.

  Robotas pjauna atsižvelgdamas į apibrėžtas ribas, taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę prasidėjus lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

  Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm pločiu, užtikrina puikius pjovimo rezultatus bei vešlų ir sveiką vejos augimą.

  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti.

  Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Eco rėžimo funkcija leidžia robotui atpažinti jau nupjautus vejos plotus.

  Robotą galima valdyti intuityvia klaviatūra bei išmaniuoju telefonu per „Bluetooth“ ryšį naudojant STIGA.GO programėlę.

  Robotas vejapjovė turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka „IPX5“ apsaugos, STIGA robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui. 

   

  Savybės

  Vejos robotas STIGA Stig E600

  Išmanus valdymas su STIGA.GO programėle

  STIGA.GO programėlė leidžia vejos robotą valdyti išmaniai. Telefono pagalba suplanuosite pjovimo sesijas pagal jūsų poreikius, oro sąlygas ir sezoninius pokyčius.

  Vejos robotas STIGA Stig E600

  Paprastas ir intuityvus valdymo skydelis

  Viduje esantis valdymo skydelis, turintis tik 5 mygtukus pagrindinėms funkcijoms pasirinkti, leidžia greitai ir lengvai pradėti darbą. 

  Vejos robotas STIGA Stig E600

  Aukšto lygio saugumas

  Sumontuoti jutikliai užtikrina saugumą. Pakėlus ar apvertus, peiliai automatiškai išsijungia greičiau nei per 2 sekundes, o lietaus jutiklis automatiškai siunčia robotą atgal į įkrovimo stotelę. 

  Vejos robotas STIGA Stig E600

  Puikūs pjovimo rezultatai

  Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai užtikrina puikius pjovimo rezultatus.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime