Robotas vejapjovė STIGA A 1500

 • Robotas vejapjovė STIGA A 1500

  Kaina 2999 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stiga
  Tipas
  Belaidis
  Dirbamas plotas
  15 a
  Pjovimo plotis
  18 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  120 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  180 min
  Laikmatis
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  4 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
 • STIGA A 1500 - tai naujos kartos bevielės AGS technologijos robotas vejapjovė, sukurtas ir ištestuotas STIGA dizainerių ir inžinierių. Naujieji STIGA A vejos robotai, kurių įdiegimui nereikalinga perimetro viela. Pažymėkite visą savo sklypą tiesiog vairuodami robotą vejapojovę savo mobiliojo telefono pagalba. 

  Dirba planuotos trajektorijos pjovimo principu (STIGA AGS). Šis robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui. Skirtas pjauti vejai iki 1500 m² su pilnai įkrautu 5 Ah talpos akumuliatoriumi.

  Robotas vejapjovė taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

  Pjovimo aukščio padėtys reguliuojamos elektriniu būdu nuo 20 – 65 mm STIGA A 1500 robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdami vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai sugyti po pjovimo.

  Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir PIN kodą, skirtą apsaugai nuo vagystės. Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka IPX5 elektrinių komponentų apsaugos, STIGA Stig-A  robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

   

   

  Ypatybės

  vejos robotas su ličio jonų akumuliatoriumi

  Ličio jonų akumuliatorius

  Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. 

  tvirto korpuso vejos robotas

  Tvirtas korpusas

  Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją. 

  vejos robotas dirbantis šlaituose

  Robotas dirba šlaituose iki 45% (24°) statumo 

  Kompaktiškas vos 55 cm ilgio ir lengvas STIGA A 1500 pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 45% (24°) statumo. 

  stiga go app programėlė

  STIGA GO APP programėlė

  STIGA A turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti. Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir Bluetooth ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA GO APP programėlę. 

  vejos robotas su 4 aštriais peiliukais

  4 aštrūs peiliai

  Sumontuoti 4 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 18 cm pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai. 

  vejos robotas su kliūčių aptikimo davikliais

  Kliūčių aptikimo jutikliai

  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. 

   

 • Alternatyvios prekės

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime