Robotas vejapjovė STIGA G3600

 • Robotas vejapjovė STIGA G3600

  Kaina 2499 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Stiga
  Dirbamas plotas
  36 a
  Pjovimo plotis
  26 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 65 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  50%
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  150 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  270 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  6 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
 • STIGA G3600 robotas-vejapjovė - tai naujos kartos, sukurtas ir ištestuotas Stiga dizainerių ir inžinierių. Šis robotas prižiūri veją taip pat kaip ir pjaunant vejapjove, tik nereikalauja žmogiškų jėgų einant paskui.

  Robotui reikalingas įdiegimas - reikia išvedžioti specialius laidus, skirtus apriboti pjaunamą ir prižiūrimą teritoriją, bei nukreipti robotą į automatinio pasikrovimo stotelę.

  STIGA robotas turi dvi elektronines smegenis (maitinimo plokštė ir logikos plokštė) kurios orientuojasi ir nusprendžia, kada ir kur pjauti.

  Robotas pjauna atsižvelgdamas į apibrėžtas ribas, taip pat turi papildomai įdiegtą lietaus jutiklį, kurio pagalba gali grįžti į įkrovimo stotelę lyjant lietui arba kuomet jo baterijos pasiekia kritinį lygį, taip užtikrindamas geriausius pjovimo rezultatus.

  Robotas turi įdiegtą saugumo jutiklį, kuomet pakėlus sustabdomas roboto pjovimo peilis, taip pat ir apsaugą nuo vagystės - nustatoma roboto pozicijos vieta.

  Atlikus vejos pjovimo darbą, paprasčiausiai pakėlus viršutinį dangtį galima nuplauti jį sodo žarna - dėka „IPX5“ apsaugos, robotas visuomet išlaikomas švariu ir paruoštu kitam pjovimui.

   

  Ypatybės

  3600 m2 vienu įkrovimu nupjaunantis robotas vejapjovė

  Iki 3600 m² su dviem pilnai įkrautais 5 Ah akumuliatoriais

  Gali dirbti nepertraukiamai dešimtyje atskirų pjaunamų zonų iki 4 val. 30 min. su pilnai įkrautais dviem 5 Ah talpos akumuliatoriais. Ličio jonų akumuliatorius užtikrina tylų veikimą, pasižymi ilgaamžiškumu bei neteršia aplinkos. Robotas geba prižiūrėti visą vejos plotą dirbdamas vos 2 kartus per dieną. Taip paliekama daugiau laiko mėgautis sodu, bei leisti vejai “sugyti” po pjovimo.

  tvirtas vejapjovės roboto korpusas

  Tvirtas korpusas

  Tvirtas plastikinis korpusas pagamintas iš polipropileno ir 30% talko medžiagos, sugeriančios triukšmą bei vibraciją. 

  manevringas vejapjovė robotas

  Manevringumas

  Kompaktiškas ir lengvas robotas pjauti gali įvairių formų soduose - lengvai manevruodamas siaurose erdvėse, apie medžius bei krūmus nepalikdamas vėžių žymių. Be to, kadangi jis yra puikiai subalansuotas, lengvai susidoroja su duobėtomis vietovėmis ir gali pakilti šlaitais iki 50% (27°) statumo. 

  stiga.go programėlė

  STIGA.GO APP programėlė 

  Robotą taip pat galima valdyti, naudojant intuityvią klaviatūrą ir „Bluetooth“ ryšį iš savo išmaniojo telefono, naudojant STIGA.GO APP programėlę.

  aštrūs vejapjovės roboto peiliukai

  Aštrūs peiliukai

  Sumontuoti 6 besisukantys, aštrūs lyg skustuvo ašmenys, peiliukai, pjaunantys 26 cm. pločiu, užtikrina vešlų ir sveiką vejos augimą. Ašmenys smulkina pjaunamą veją ir paskleidžia ją atgal į dirvą – taip sukurdami natūralią trašą augančiai vejai. 

  vejapjovė robotas su kliūčių aptikimo jutikliais

  Kliūčių aptikimo jutikliai

  Dėka kliūčių aptikimo jutiklių, susidūręs su kliūtimi, robotas sustoja ir automatiškai pakeičia judėjimo kryptį, taip neleisdamas peiliukams nieko pažeisti. Aptikęs tankesnės žolės plotą, robotas pradeda judėti spirale, sukeldamas variklio ir pjovimo peilio sūkius, kad pasiektų geriausią pjovimo rezultatą ir nesugadintų vejos. Eco režimo funkcija leidžia robotui atpažinti jau nupjautus vejos plotus. 

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime