Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno City 400

 • Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno City 400

  Kaina 1099 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gardena
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  4 a
  Pjovimo plotis
  16 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 50 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  35%
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  60 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
 • Praktiškai įsitikinkite, kaip paprasta prižiūrėti veją su išmaniuoju robotu vejapjove GARDENA SMART Sileno City 400. Išmanusis robotas vejapjovė skirtas sodams iki 400 m².

  Naudojant GARDENA išmaniąją sistemą, jūsų vejapjovė palaiko visapusį ryšį, o išmanioji programėlė „EasyApp Control“ leidžia pasirūpinti sodu nesvarbu, kur būtumėte. Išbandykite naują išmaniosios vejos priežiūros ir sąveikos su robotu vejapjove lygį.

  Dabar - su LONA technologija, dirbtiniu intelektu grįstu planavimo sprendimu. Ši technologija seka buvimo vietą, sudaro planą ir prisitaiko prie individualių sodų. Išmanioji GARDENA programėlė rodo jūsų vejos zonos, kurią ketinama pjauti, planą. Savo sodą galite matyti visada, kaip toli bebūtumėte.
  Naudodami programėlę, galite bet kuriuo metu peržiūrėti vejos priežiūros tvarkaraštį. Zonų valdymo funkcija „Zone Management“ leidžia lanksčiai nustatyti konkrečių sričių pjovimo dažnį ir laiką. Zonų apsaugos funkcija leidžia pasirinkti sritis, kurias reikia palikti nepjautas, - kad galėtumėte džiaugtis laukinės pievos ploteliais.

  Be to, programėlė leidžia sekti vejapjovės buvimo vietą. GARDENA išmaniosios programėlės dalis „LONA Intelligence“ bus nuolat tobulinama.

  Šis našus sodo pagalbininkas dirba ypač tyliai. Triukšmo lygis siekia vos 57 db (A), t. y. yra žemiausias šioje gaminių klasėje. Jūs galite atsipalaiduoti ir mėgautis savo sodu, kol robotas atlieka sunkiausią darbą.

  Išmanioji sistema „CorridorCut“ nukreipia robotą vejapjovę reikiama kryptimi siaurose vietose ir kampuose, kurių plotis siekia vos 60 cm. Judėdamas tarp nutiestų kontūro kabelių, robotas lengvai įveikia zonas, kurias kitu atveju tektų pjauti rankiniu būdu. „CorridorCut“ neleis robotui vejapjovei įstrigti nepravažiuojamose vietose.

  Išmanioji programėlė „GARDENA smart App“ turi tvarkaraščio sudarymo funkciją, užtikrinančią, kad jūsų sodas visada atrodytų puikiai. Robotas laikosi jūsų nustatyto tvarkaraščio, vadovaujasi „SensorControl“ duomenimis ir pats nusprendžia, kaip dažnai veją reikia patrumpinti. Tinkamiausias dažnis parenkamas pagal žolės augimą.

  Šis našus mažytis sodininkas dirba tik tada, kai reikia. Novatoriška spiralinio pjovimo funkcija „Spot Cutting“ leidžia išmaniajam robotui GARDENA SMART Sileno City 400 įveikti ir sunkiai pasiekiamas zonas. Padirbęs robotas automatiškai grįžta prie įkrovimo stotelės.

  Patvarus robotas vejapjovė skirtas naudoti visais metų laikais. Funkcijos „Auto Weather“ ir „Terrain“ jį paverčia tikru sodo herojumi. Robotas vejapjovė automatiškai atpažįsta įšalą ir sustabdo programą iki tol, kol žemė atšils. Jis įveikia nuolydžius ir įkalnes, kurių statumas siekia net iki 35 proc.
  GARDENA SMART Sileno City 400 turi įvairiausių naudingų funkcijų, kurias galite peržiūrėti programėlėje „GARDENA smart App“.

  „EasyConfig“ padeda atlikti montavimo darbus. „Auto Schedule“ užtikrina, kad vejos robotas žinotų, kaip ir kada pjauti jūsų veją. „SmartHome“ funkcija leidžia jūsų robotą valdyti balsu naudojant virtualų asistentą „Alexa“.

  Be to, augalų bibliotekoje rasite visą reikalingą informaciją apie augalų pasaulį. Savo veją prižiūrėti išties išmaniai padės GARDENA išmanioji serija ir GARDENA SMART Sileno City 400: išmanusis robotas vejapjovė.

   

  Ypatybės

   

  sumani LONA technologija

  Sumani LONA technologija

  LONA yra dirbtinio intelekto technologija, kuri mokosi, atvaizduoja ir prisitaiko pagal atskirus sodus. Dėl „Zone Management" funkcijos, esančios GARDENA "Smart system" programėlėje, galima lengvai apibrėžti, kurias sritis, kada, kaip dažnai ir kokiu intensyvumo lygiu šienauti. „Area Protect“ leidžia nustatyti vietas, kuriose draudžiama pjauti. Vejapjovės buvimo vietą galima stebėti realiu laiku bet kuriuo metu. Atnaujinus GARDENA "Smart" programėlę, LONA nuolat tobulės ir laikui bėgant bus prieinamos naujos funkcijos.

  vejos robotas visiškai prijungtas prie Gardena Smart System

  Full Connect

  GARDENA SMART Sileno City yra visiškai prijungtas prie GARDENA „Smart system". Savo sodą galite prižiūrėti iš bet kur. *Būtina registracija internetu. 

  tylus vejos robotas

  Pro-silent

  Atsipalaiduokite savo sode, kol GARDENA SMART Sileno City 400 tyliai dirba už jus. Tyliausias triukšmo lygis klasėje (57 db A) visiškai jūsų netrigdys.

  tikslus robotas vejapjovė

  AI-precise

  Ši vejapjovė prefesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

  vejos robotas atsparus nepalankioms oro sąlygoms

  Auto Weather & Terrain

  GARDENA SMART Sileno City 400 yra darbštus sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė nupjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius bei įikalnes.

  Gardena Smart programėlė

  Atraskite GARDENA "smart" programėlę

  Mėgaukitės visais „GARDENA smart system" privalumais. „SmartConfig“, „Auto Schedule“ ir „Smart Home“ funkcijų dėka, jūsų „smart" SILENO city vejapjovės diegimas ir naudojimas yra itin lengvas. Viskas valdoma vienu mygtuko paspaudimu per GARDENA „smart" programėlę.

  vejos robotas mažoms ir sudėtingoms vejoms

  Idealiai tinka mažoms ir sudėtingoms vejoms

  GARDENA SMART Sileno City 400 visiškai automatiškai patikimai ir tolygiai nupjauna iki 400 kvadratinių metrų dydžio vejas. Nepalieka dryžių. Vejapjovė lengvai įveikia siaurus tunelius ir koridorius. Įkrovimo stotį taip pat galima lanksčiai įrengti beveik be apribojimų.

  vejos robotas su šalčio jutikliu

  Šalčio jutiklis

  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

  lengvai valomas vejos robotas

  Lengvas valymas garantuotas

  GARDENA SMART Sileno City 400 buvo sukonstruota taip, kad tiesiog nupurškus sodo žarna nuo korpuso, peiliukų ir ratukų puikiai nuvalomas purvas, dulkės ir žolės likučiai.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime