Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1250

 • Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1250

  Kaina 1449 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gardena
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  12,5 a
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 50 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  35%
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  60 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
 • Tylus, universalus ir sumanus mažasis sodo pagalbininkas - tai GARDENA robotas vejapjovė SILENO life 1250 m². SILENO life idealiai tinka vidutinio dydžio vejoms bei garantuoja aukštą našumą ir patogų pjovimą.

  Pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir naudodami GARDENA Bluetooth® programėlę, įveskite vejos dydį, norimas pjovimo dienas ir pageidaujamą pradžios laiką. GARDENA Bluetooth® programėlė žingsnis po žingsnio intuityviai padės jums atlikti pradinį diegimą. Jūsų robotas vejapjovė sudaro tvarkaraštį ir yra pasirengęs dirbti.

  Paprasta ir patogu valdyti SILENO life per Bluetooth® net iki 10 m atstumu. Jūsų robotas nustato optimalų žolės pjovimo laiką, o GARDENA Bluetooth® programa naudoja savo planavimo asistentą, kad jūsų sodas būtų tinkamai paruoštas. Dėl ypač tylaus variklio, šiai vejapjovei būdingas geriausias žemas triukšmo lygis - tik 57 dB (A). Jūs ir jūsų kaimynai galite ramiai atsipalaiduoti sode, net kai jūsų robotas veikia.

  Įmantrus CorridorCut valdo robotą vejapjovę, kai jis pjauna siaurose vietose ir siauruose kampuose, kurių plotis siekia vos 60 centimetrų. CorridorCut padės jūsų robotui vikriai išsisukti iš keblių aklaviečių. Su SensorControl funkcija robotas pats nusprendžia, kaip dažnai jūsų vejai reikia pjovimo, atsižvelgiant į žolės augimą.

  Bebaimis sodo pagalbininkas SILENO life pjauna savarankiškai, nepaisant oro, lietaus ar saulės. Sumanus robotas stebi, ar žemė užšalusi ar per šalta, ir laukia, kol oras pagerės, pristabdydamas savo programą. Kontūro kabelis nurodo sodo plotą, kurį reikia nupjauti. Gido kabelis patikimai ir automatiškai nukreipia robotą vejapjovę aplink visas pjovimo vietas. Jūsų vejapjovei nebus jokių problemų įsisprausti į siauras erdves ir įveikti šlaitus ar nuolydžius iki 35 proc.

  Kai darbas bus atliktas, darbštus sodininkas grįžta namo į įkrovimo stotį, kad gautų gerai uždirbtą poilsį. Pjaunama visiškai autonomiškai, suteikiant daugiau laiko jums susitelkti į tai, ką mėgstate. SILENO life galima lengvai nuplauti sodo žarna. Mėgaukitės savo laiku sode su SILENO life, tiesiog atsisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite robotui vejapjovei atlikti sunkų darbą už jus. Jūsų veja visada atrodys nuostabiai gerai prižiūrima naudojant SILENO life: protingą robotą vejapjovę.

   

  Savybės 

  Vejos robotas su Bluetooth ryšiu

  Bluetooth® ryšys

  Paprasčiausiai pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir valdykite savo SILENO life naudodami GARDENA Bluetooth® programėlę 10 m atstumu. Programėlė apima EasyApp Control, Auto Schedule ir EasyConfig, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti gaminį be jokio vargo. 

  tylus vejos robotas

  Pro-silent

  Atsipalaiduokite savo sode, kol SILENO lifeimas dirbs už jus. Tyliausias triukšmo lygis klasėje (57 dB A) jūsų visiškai netrikdys. 

  tikslus robotas vejapjovė

  AI-precise

  Ši vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus. 

  robotas vejapjovė atsparus nepalankioms oro sąlygoms

  Auto Weather & Terrain

  SILENO life yra patyręs sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35 procentų nuolydžius bei įkalnes. 

  robotas vejapjovė tinkantis sudėtingoms vejoms

  Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

  GARDENA SILENO life pjauna vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį tai pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų. 

  robotas vejapjovė su šalčio jutikliu

  Šalčio jutiklis

  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją. 

  saugus robotas vejapjovė

  Saugus

  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų. 

  lengvai valomas robotas vejapjovė

  Garantuotas lengvas valymas

  GARDENA SILENO life prižiūrėti išties paprasta - purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna. 

  robotas vejapjovė su taškinio pjovimo funkcija

  Taškinio pjovimo funkcija

  Taškinio pjovimo funkcijos dėka SILENO life idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais - robotas atliks sunkų darbą už jus!

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime