Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

 • Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

  Kaina 1421 
  1599  Sutaupykite 178 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gardena
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  15 a
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 50 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  35%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  60 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
 • Žemas triukšmo lygis, universalumas ir išmani konstrukcija - tai naujasis GARDENA robotas vejapjovė SILENO Life 1500. Šis vejos robotas idealiai tinka vidutinio dydžio vejoms (iki 1500 m²) - puikus našumo ir tikslumo derinys patogiam pjovimui.

  Pradėkime! Savo išmaniajame telefone įsijunkite programėlę GARDENA Bluetooth® App, įveskite vejos dydį, pageidaujamas pjovimo dienas ir norimą darbo pradžios laiką. Su intuityviosios programėlės „GARDENA Bluetooth® App“ nurodymais pirminę sąranką žingsnis po žingsnio atliksite sklandžiai. Jūsų robotas vejapjovė nustato tvarkaraštį ir yra pasiruošęs nedelsdamas pradėti darbą.

  Savo SILENO Life 1500 galite patogiai valdyti Bluetooth® ryšiu iki 10 m atstumu. Jūsų robotas pats nustato optimalų žolės pjovimo laiką, o programėlė GARDENA Bluetooth® App palaiko sodo tvarką pagal tvarkaraštį.

  Robotas vejapjovė su itin tyliu varikliu triukšmo lygis yra žemiausias klasėje ir siekia vos 57dB (A). Robotui dirbant ir jūs, ir kaimynai galėsite mėgautis sodo ramybe. Išmanioji sistema CorridorCut nukreipia robotą vejapjovę siaurose vietose ir kampuose, kurių plotis siekia vos 60 cm. Judėdamas tarp nutiestų kreipiklių, robotas lengvai įveikia sudėtingas zonas. CorridorCut neleis robotui vejapjovei įstrigti nepravažiuojamose vietose.

  Taikydamas SensorControl technologiją, robotas pats nusprendžia, kaip dažnai reikia pjauti veją, ir parenka žolės augimą geriausiai atitinkantį dažnį. Išmanus mažasis jūsų pagalbininkas žolę pjaus išties efektyviai. Bebaimis Auto Weathe ir Terrain funkcijomis ginkluotas darbštuolis SILENO Life savarankiškai pjauna veją bet kokiu oru - ir lyjant, ir šviečiant saulei.

  Išmanusis robotas vejapjovė automatiškai atpažįsta įšalą bei šalną ir sustabdo programą iki tol, kol žemė atšils. Kontūro kabelis parodo SILENO Life, kurią sodo sritį reikia pjauti. Be to, kabelio nukreiptas robotas vejapjovė patikimai ir visiškai automatiškai juda po pjovimo zonas. Robotas be vargo įveikia siaurus pravažiavimus ir iki 35 proc. siekiančias įkalnes ir nuokalnes. Padirbėjęs robotas grįžta namo - prie įkrovimo stotelės, kur automatiškai įsikrauna.

  Vejos robotas dirba visiškai savarankiškai, tad jūs turite daugiau laiko sode užsiimti širdžiai mielesnėmis veiklomis. GARDENA SILENO life galima plauti sodo žarna – kas gali būti paprasčiau? Su SILENO Life vejos pjovimas tampa tikru malonumu. Prisėskite, atsipalaiduokite ir leiskite robotui dirbti už save. Nuostabiai atrodančia, išpuoselėta veja pasirūpins išmanusis robotas vejapjovė SILENO Life 1500.

   

  Ypatybės

   

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

  Bluetooth® ryšys

  Paprasčiausiai pasiimkite savo išmanųjį telefoną ir valdykite savo SILENO life naudodami GARDENA "Bluetooth®“ programėlę 10 m atstumu. Programėlė apima „EasyApp Control“, „Auto Schedule“ ir „EasyConfig“, kad būtų lengva įdiegti ir naudoti gaminį be jokio vargo.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

  Žemas triukšmo lygis

  Atsipalaiduokite savo sode, kol GARDENA SILENO Life dirbs už jus. Tyliausias triukšmo lygis klasėje (57 dB A) jūsų visiškai netrikdys.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

  Auto Weathe ir Terrain funkcijos

  SILENO Life yra patyręs sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35 procentų nuolydžius bei įkalnes.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

  Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

  GARDENA SILENO Life pjauna vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį tai pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

  Šalčio jutiklis

  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

  Saugumas

  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

  Lengvas valymas

  GARDENA SILENO Life prižiūrėti išties paprasta - purvas, dulkės, žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

  Taškinio pjovimo funkcija

  Taškinio pjovimo funkcijos dėka SILENO Life idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms, tokioms kaip po batutais ar sodo baldais - robotas atliks sunkų darbą už jus!

  Robotas vejapjovė GARDENA Sileno Life 1500

  Išmanioji sistema CorridorCut

  Robotas vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

 • Alternatyvios prekės

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime