Robotas vejapjovė SEGWAY H800E

 • Robotas vejapjovė SEGWAY H800E

  Kaina 1699 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Segway
  Tipas
  Belaidis
  Dirbamas plotas
  8 a
  Pjovimo plotis
  21 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  30 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  45%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
 • SEGWAY Navimow H800E - tai itin inovatyvus ir pažangus naujos kartos belaidis vejos pjovimo robotas, kuriam nereikia montuoti kontūro laido. Robotas vejapjovė sistemingai pjauna jūsų sodą ir užtikrina, kad Jūsų veja visada atrodytu nepriekaištingai. Šis modelis idealiai tinka didelėms, iki 800 m² vejoms pjauti.

  Naudodamas EFLS ("Exact Fusion Locating System") technologiją, vejos robotas savo padėtį nustato iki 2 cm tikslumu. EFLS sistema sujungia palydovus su vejapjovės jutikliais ir užtikrina itin tikslią vejapjovės padėtį, sistemingai pjaunančią pagal virtualią ribą.

  Išmaniosios programėlės valdymo dėka, vartotojai gali ne tik nustatyti ir reguliuoti pjovimo teritoriją, bet ir nuotoliniu būdu valdyti, stebėti vejapjovę iš bet kurios pasaulio vietos, bet kuriuo metu. Programėlėje galima patikrinti roboto vejapjovės būseną realiuoju laiku, koreguoti pjovimo grafiką, nustatyti apsaugos nuo vagystės signalizaciją, reguliuoti pjovimo aukštį (30-60 mm) ir visuomet naudotis naujausiomis Navimow funkcijomis, reguliariai įdiegiant atnaujinimus.

  Automatinė pjovimo maršruto optimizavimo sistema leidžia robotui vejapjovei parinkti optimalų pjovimo algoritmą, kad būtų užtikrinti geriausi pjovimo rezultatai. Be to, laikui bėgant jis išmoks konkretų jūsų sklypo planą. SEGWAY Navimow gali įveikti šlaitus ar nuolydžius iki 45%.

  SEGWAY H800E turi BladeHalt sistemą, kuri automatiškai sustabdo peilių sukimąsi, jei objektas liečiasi su jutiklio sritimi. Susidūrusi su bet kokia kliūtimi, robotas vejapjovė atsitrauks ir toliau važiuos kita kryptimi. Tokios saugos priemonės užtikrina didžiausią saugumą.

  Vejos robotas atitinka IPX6 klasę, todėl nekils problemų dėl lietaus ir galėsite jį lengvai nuplauti sodo žarna. Dėl savo tylaus variklio - triukšmo lygis yra tik 54 dB (A).

   

   

  Ypatybės

  Vejapjovė robotas SEGWAY H800E

  Tiksli vietos nustatymo sistema

  EFLS ("Exact Fusion Locating System") technologija sujungia palydovus su vejapjovės jutikliais ir užtikrina itin tikslią vejapjovės padėtį, sistemingai pjaunančią pagal virtualią ribą iki 2 cm tikslumu.

  Vejapjovė robotas SEGWAY H800E

  Pažangi vejos priežiūra

  SEGWAY Navimow H800E yra viena saugiausių, tyliausių ir pažangiausių vejapjovių, kuri ideliai tinka iki 800 m² vejos plotams.

  Vejapjovė robotas SEGWAY H800E

  Puikūs pjovimo rezultatai

  Segway Navimow vejos robotai sumaniai juda vejoje, pjaunamame plote nepalieka pjovimo linijų ir žymių, lengvai randa kelią įkrovimo stotelės link.

  Vejapjovė robotas SEGWAY H800E

  Ypatingai tylus veikimas

  Roboto vejapjovės keliamas triukšmo lygis siekia vos 54 dB(A).

  Vejapjovė robotas SEGWAY H800E

  Lengvai įveikia šlaitus

  Robotas lengvai įveiks iki 45% posvyrio šlaitus ir įkalnes.

  Vejapjovė robotas SEGWAY H800E

  Apsauga nuo vandens

  Robotas vejapjovė yra atspari vandeniui pagal IPX6 standartą, todėl ją galima be baimės nuplauti paprasčiausia sodo žarna.

  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių ir jų instaliacijos klausimais galite kreiptis tel. +370 671 30 088, +370 698 70 433 arba el. paštu vejosrobotas@tgp.lt

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime