Robotas vejapjovė SEGWAY Navimow i108E

 • Robotas vejapjovė SEGWAY Navimow i108E

  Kaina 1299 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Segway
  Tipas
  Belaidis
  Dirbamas plotas
  8 a
  Pjovimo plotis
  18 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  30%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
 • SEGWAY Navimow i108E - tai nedidelis ir išmanus belaidis vejos robotas, kuriam nereikia tiesti kontūro kabelio. Puikiai tinka nedideliam, iki 800 m², vejos plotui pjauti. Integruota kliūčių atpažinimo sistema VisionFence lengvai atpažįsta vietas, kuriose nėra žolės, todėl robotas gali naviguoti aplink vejoje esančias kliūtis.

  Šis pažangus vejos robotas turi galimybę pats sudaryti autonominį vejos pjovimo žemėlapį. Įjungus robotą vejapjovę pirmąkart, jis gali pats nusibraižyti žemėlapį ir Jums nebūtina kartu su juo eiti aplink sklypą. Supaprastintas instaliacijos procesas leis greičiau ir patogiau paleisti robotą vejapjovę.

  SEGWAY Navimow i108E robotas vejapjovė turi vizualinę atmintį ir dėl patobulintos EFLS 2.0 ("Exact Fusion Locating System") sistemos, dingus palydoviniam ryšiui ir naudojantis integruota kamera, jis gali tęsti darbą nepertraukiamai. Skirtingai nei SEGWAY Navimow H serijos modeliai, šis vejos pjovimo robotas nesustoja pjauti.

  Vejos pjovimo robotas dar tiksliau atpažįsta kontūro kraštus, kadangi turi du režimus: standartinį ir darbinį. Standartiniu režimu robotas neperžengia vejos ribų, nes turima VisionFence kamera robotui rodo, kur jam pjauti ir padeda išvengti kliūčių. Darbiniu režimu vejos robotas gali peržengti vejos ribas – toks režimas tinkamas, kai sklypas yra šalia šaligatvio, turi įvažiavimų, takelių, kurių aukščių skirtumas yra minimalus arba jo visai nėra.

  SEGWAY Navimow i108E taip pat turi ir orų atpažinimo funkciją - galima prisijungti prie vietinės orų prognozės, tokiu būdu vejos robotas pasirenka, ar dirbti, ar nedirbti. Jei lyja, yra per šalta ar karšta, robotas automatiškai sustabdo pjovimą ir nutraukia tolimesnį darbą. Tiesa, ši funkcija galima tik turint 4G modulį, kurį galima įsigyti atskirai. Jei tokia funkcija nereikalinga - ją galima išjungti.

  Jeigu vejos roboto darbinėje aplinkoje nėra Wi-Fi ryšio, galima įsigyti 4G modulio priedą (parduodamas atskirai), kuris suteiks stabilų ryšį bei apsaugos nuo vagysčių.

  Vejapjovė robotas atitinka IPX6 klasę, todėl nekils problemų dėl lietaus ir galėsite jį lengvai nuplauti sodo žarna. Dėl savo tylaus variklio - triukšmo lygis siekia tik 58 dB (A).

   

   

  Ypatybės

  Belaidis vejos robotas SEGWAY Navimow i108E

  Tiksli vietos nustatymo sistema

  EFLS ("Exact Fusion Locating System") technologija sujungia palydovus su vejapjovės jutikliais ir užtikrina itin tikslią vejapjovės padėtį, sistemingai pjaunančią pagal virtualią ribą iki 2 cm tikslumu.

  Belaidis vejos robotas SEGWAY Navimow i108E

  Kliūčių atpažinimo sistema

  Integruotas VisionFence sensorius su dirbtiniu intelektu leidžia SEGWAY Navimow vejos robotui aptikti įvairius objektus ir pjauti dar išmaniau.

  Belaidis vejos robotas SEGWAY Navimow i108E

  Nereikia tiesti kontūro kabelio

  Tiesiog naudokite savo išmanųjį telefoną, kad nustatytumėte virtualias vejos ribas. Galima nustatyti skirtingus darbo grafikus skirtingoms vietoms pjauti.

  Belaidis vejos robotas SEGWAY Navimow i108E

  Supaprastintas instaliacijos procesas

  SEGWAY Navimow i108E turi galimybę pats sudaryti autonominį vejos pjovimo žemėlapį.

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime