Pjovimo agregatas HUSQVARNA CEORA Razor 43M

 • Pjovimo agregatas HUSQVARNA CEORA Razor 43M

  Kaina 9214 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Husqvarna
 • Husqvarna CEORA Razor 43M - tai 68 cm darbinio pločio žolės pjovimo agregatas, specialiai sukurtas naujos kartos vejos pjovimo robotams Husqvarna CEORA. Idealiai tinka golfo, futbolo ir kitų aikštynų priežiūrai, kuriems reikalingas nuo 20 iki 70 mm pjovimo aukštis.

  Pjovimo agregato konstrukcija paremta unikalia Husqvarna pjovimo sistema su 3 pjovimo diskais, įskaitant apsauginę slydimo plokštelę. Iš viso 15 plieninių peiliukų užtikrina puikius pjovimo rezultatus ir nepriekaištingą vejos kokybę.

  Husqvarna CEORA įrenginyje integruota objektų vengimo funkcija, kuri sumažina greitį ir priverčia robotą pasukti, kai prieš pjovimo agregatą aptinkami objektai. Tamsiu paros metu galima įjungti saugos žibintus ir taip įspėti žmones ir gyvūnus apie dirbančią CEORA vejapjovę.

  Priežiūros padėtis leidžia greitai pakelti, kad būtų lengva pasiekti peilių diskus ir nuplauti sodo žarna (atitinka IPX5 atsparumo vandeniui lygį).

  Vejos pjovimo robotai HUSQVARNA CEORA 544 EPOS ir HUSQVARNA CEORA 546 EPOS parduodami atskirai.

   

   

  Ypatybės

  Pjovimo agregatas HUSQVARNA CEORA Razor 43M

  Pjovimo agregatas su apsaugos zona

  Apsaugos zona - tai sritis nuo pjovimo agregato išorinio krašto iki pjovimo diskų. Apsaugos zona sumažina nelaimingų atsitikimų tikimybę.

  Pjovimo agregatas HUSQVARNA CEORA Razor 43M

  Unikali pjovimo sistema

  Pjovimo agregatas turi 3 pjovimo diskus, ant kurių sumontuota 15 aštrių plieninių peiliukų. Tai užtikrina našų darbą ir labai mažas energijos sąnaudas.

  Pjovimo agregatas HUSQVARNA CEORA Razor 43M

  Elektrinis aukščio reguliavimas

  Pjovimo aukštį greitai sureguliuoja elektra valdomas aukščio reguliatorius.

  Pjovimo agregatas HUSQVARNA CEORA Razor 43M

  Priežiūros padėtis

  Pjovimo agregatas lengvai užlenkiamas į vertikalią priežiūros padėtį, kad būtų lengviau reguliariai atlikti valymo ir priežiūros darbus.

  Pjovimo agregatas HUSQVARNA CEORA Razor 43M

  Įspėjamieji žibintai

  Energiją taupantys šviesos diodų įspėjamieji žibintai užtikrina matomumą tamsoje ir dienos šviesoje, kad darbai būtų dar saugesni. Žibintai gali šviesti nuolat arba mirksėti, jie gali veikti pagal įvairius tvarkaraščius.

 • Alternatyvios prekės

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime