Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno Life 1000

 • Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno Life 1000

  Kaina 1499 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  Į krepšelį 
  Gamintojas
  Gardena
  Tipas
  Laidinis
  Dirbamas plotas
  10 a
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 50 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  35%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  60 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
 • GARDENA SMART Sileno Life 1000 - yra robotas vejapjovė su dirbtinio intelekto funkcijomis. Viena iš jų yra Full Connect funkcija, kuri suteikia visus šiuolaikiškus valdymo privalumus. Kita funkcija yra EasyApp Control, kuri suteikia jums laisvę prižiūrėti savo vidutinio dydžio sodą iš bet kurios vietos.

  GARDENA robotas yra ypač tylus, su mažiausiu klasėje triukšmo lygiu - 57 db(A). Galite atsipalaiduoti savo sode, žinodami, kad jūsų robotas dirba sunkų darbą už jus. Įmantri CorridorCut funkcija leidžia pjauti siaurose erdvėse ir siauruose kampuose, kurių plotis siekia vos 60 centimetrų, naviguodamas robotą iš keblių aklaviečių.

  GARDENA išmaniojoje programėlėje yra planavimo asistentas, kuris padės jums tinkamai pritaikyti savo sodą. Laikydamasis tvarkaraščio ir vadovaudamasis SensorControl funkcija, robotas vejapjovė išsiaiškina, kaip dažnai jūsų vejai reikia pjovimo, atsižvelgiant į dabartinį žolės augimą.

  Inovatyvi Spot Cutting funkcija - spiralinė pjovimo priemonė - leidžia jūsų išmaniajam SILENO life pjauti sunkiai pasiekiamas vietas. Atlikus darbą, išmanusis SILENO life automatiškai grįžta namo, kad gautų užtarnautą pertrauką ir įsikrautų.

  Ši tvirta vejapjovė sukurta visiems sezonams, nebijo nei lietaus nei šalčio. Robotas gali įvaldyti net 35 proc. įkalnes ir nuolydžius. Išmanusis SILENO life turi daugybę naudingų funkcijų, kurias galite atrasti per GARDENA išmaniąją programėlę.

  EasyConfig padės jums atlikti diegimą, o Auto Schedule reiškia, kad galite pasitikėti išmaniuoju SILENO life, nes jis žino, kada ir kaip pjauti veją, o naudodami Smart Home galite valdyti savo išmanųjį SILENO life naudodami balso komandas ir Alexa virtualų asistentą.

  Speciali augalų biblioteka leidžia atrasti viską, ką reikia žinoti apie augalų pasaulį. Jūs iš tikrųjų gausite visas išmaniąsias galimybes naudodamiesi GARDENA išmaniuoju asortimentu ir išmaniuoju SILENO life.

   

  Ypatybės

  Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno Life 1000

  AI-precise 

  Ši vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

  Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno Life 1000

  Auto Weather & Terrain 

  Smart SILENO life yra darbštus sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius nei įkalnes. 

  Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno Life 1000

  Pro-silent 

  Atsipalaiduokite savo sode, kol "smart" SILENO life tyliai dirba už jus. Tyliausias garso lygis klasėje (57 db A) visiškai jūsų netrigdys.

  Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno Life 1000


  Lengvas valymas garantuotas

  Išmanųjį GARDENA SILENO life prižiūrėti išties paprasta - visas purvas, dulkės ar žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.
   

  Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno Life 1000


  Sumani LONA technologija

  LONA yra dirbtinio intelekto technologija, kuri mokosi, atvaizduoja ir prisitaiko pagal atskirus sodus. Dėl Zone Management funkcijos, esančios GARDENA Smart system programėlėje, galima lengvai apibrėžti, kurias sritis, kada, kaip dažnai ir kokiu intensyvumo lygiu šienauti. Area Protect leidžia nustatyti vietas, kuriose draudžiama pjauti. Vejapjovės buvimo vietą galima stebėti realiu laiku bet kuriuo metu. Atnaujinus GARDENA Smart programėlę, LONA nuolat tobulės ir laikui bėgant bus prieinamos naujos funkcijos. 
   

  Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno Life 1000


  Šalčio jutiklis

  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.
   

  Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno Life 1000

  Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

  GARDENA išmanusis SILENO life pjauna vejas visiškai automatiškai, patikimai, tolygiai ir nepalikdamas dryžių. Jis be problemų įveikia siaurus ir ankštus pravažiavimus. Įkrovimo stotį taip pat galima įrengti pagal poreikius beveik be jokių apribojimų.

  Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno Life 1000


  Full Connect

  Smart SILENO life yra visiškai prijungtas prie GARDENA smart system. Savo sodą galite prižiūrėti iš bet kur. Būtina registracija internetu. 

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime