Viking žoliapjovės robotai

  Atsiprašome, tačiau prekių Jūsų pasirinktoje kategorijoje šiuo metu nėra. Prašome pabandyti vėliau.
  Viking robotas vejapjovė – pilnai automatizuota žoliapjovė, skirta didelių ir mažų vejos plotų idealiai priežiūrai. Su Viking vejos pjovimo robotu iMow galėsite džiaugtis visiškai automatiniu vejos pjovimu. Kartą užprogramuoti Viking iMow žolės pjovimo robotai pjauna veją visiškai be Jūsų pastangų, išvengia pasitaikančių kliūčių ir nesunkiai įveikia kalvotas ir nelygias vietoves.

  Viking vejos pjovimo robotai pjauna labai našiai, todėl robotas greitai baigia darbą ir veja vėl galima nevaržomai naudotis. Robotas vejapjovė Viking iMow baigus darbą ar prireikus įkrauti akumuliatorių savarankiškai nuvažiuoja į akumuliatoriaus įkrovimo stotelę.

  Žolės pjovimo robotas Viking iMow užtikrina tobulai prižiūrėtą veją. Robotai Viking iMow važiuoja atsitiktine trajektorija ir vietoj to, kad visada važiuotų tais pačiais takais, robotas pjauna tolygiai ir švariai per visą plotą. Viking robotų mulčiavimo sistema susmulkina žolę, kuri tampa vertinga trąša vejai.

  Viking žoliapjovės robotai turi visapusę apsaugą. Pakėlus robotą suveikia pakėlimo jutikliai ir roboto pjovimo peiliukai iš karto sustoja. Be to, vejos pjovimo robotą galima valdyti tik įvedus pasirinktą PIN kodą. Naudodami C modelio Viking vejos robotus vagystės atveju elektroniniu paštu arba SMS žinute gausite pranešimą bei naudodami robotų iMow taikomąją programėlę galėsite nustatyti roboto buvimo vietą.

  Viking robotą vejapjovę galite išsirinkti pagal savo sklypo dydį. MI 4 serijos vejos pjovimo robotai Viking iMow geriausiai tinka nedideliems arba vidutinio dydžio plotams (iki 1 000 kv. metrų), o MI 6 serijos Viking robotai gali prižiūrėti net 4 000 kv. metrų ploto vejas. Viking žoliapjovės robotai – visa, kas geriausia, ir tuo įsitikinsite patys.

  Sudomino Viking žoliapjovės robotai? Susisiekite su mumis ir mes padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį Viking vejos pjovimo robotą.
  TGP, Technika girioms ir parkams
  Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
  Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
  Sutinku Daugiau apie slapukus