Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550

Kaina: 4 399,00 €
Prižiūrimas plotas 5000 m²
Aukščiausia įkalnė, %
40
Įkrovimo trukmė (min.) 60

Klauskite:

Naujos kartos komercinis žolės pjovimo robotas Husqvarna Automower 550. Roboto darbinio ploto pajėgumas - 5000 m2, lengvai įveikia net 45% įkalnes.

Robotas vejapjovė valdomas „Husqvarna Fleet Services“ nuotolinę sistemą. Husqvarna AM 550 galima stebėti ir valdyti išmaniuoju telefonu, planšetiniu ar įprastu kompiuteriu. Vejos robotas su tvirta korpuso apsauga ir guminiu buferiu rečiau susibraižo ir švelniau susiduria su kliūtimis.

Husqvarna Automower 550 turi sumontuotus LED žibintus, kurie padeda stebėti vejos roboto darbą tamsiuoju paros metu arba praneša apie atsiradusius klaidos pranešimus.

 

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550 - Automower Connect

Automower Connect

Husqvarna Automower Connect - mobilioji programėlė leidžianti kontroliuoti vejos robotą Husqvarna Automower 550. Nesvarbu kur būtumėte, - robotą galite išjungti / įjungti, sekti vejos roboto buvimo vietą.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550 - Husqvarna Fleet Services

Husqvarna Fleet Services

Husqvarna Fleet Services - unikali debesų pagrindo sistema užtikrinanti aplinkos priežiūros specialistų saugumą bei produktyvumą. HFS sistema parodo kaip naudojamas įrenginys, pagal tai galima įvertinti darbo sąlygas ir pasirūpinti, kad robotas būtų naudojamas kuo optimaliau. Taip pat sistema prieš 25 valandas įspėja apie reikalingą roboto techninę apžiūrą. Tai suteikia galimybę susiplanuoti patikros laiką ir maksimaliai pailginti vejos roboto veikimo trukmę.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550 - Priekiniai žibintai

Priekiniai žibintai

Ryškūs priekiniai LED žibintai leidžia patogiau stebėti vakarais dirbantį vejos robotą ar pamatyti atsiradusius klaidos pranešimus.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550 - GPS navigacija

GPS navigacija

Įdiegta GPS sukuria sodo žemėlapį. Šitaip Husqvarna Automower 550 įvertina kuriuos plotus turi nupjauti ir taip pasirenka pjovimo trajektoriją.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550 - Guminis buferis

Guminis buferis

Naujo dizaino guminis buferis apsaugo žolės pjovimo roboto korpusą susidūrus su kitu objektu.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550 - Ypač tylus važiavimas

Ypač tylus važiavimas

Naujoviškos konstrukcijos variklis sumažina varomųjų ratukų keliamą triukšmą, todėl robotas gali dirbti ir tamsiu paros metu.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550 - Pjovimo sistema

Pjovimo sistema

Husqvarna Automower 550 turi 3 aštrius it skustuvai peiliukus. Aštrūs ir tvirti roboto peiliukai žolės stiebelių neišrauna, o nupjauna. Todėl pjaunat žolę su Husqvarna Automower 550, veja pasidaro tanki, sveika ir graži.

Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433

Žymos: Husqvarna Automowervejapjovės - robotairobotai vejapjovėsrobotaivejos robotasvejos robotukasžolės pjovimo robotasrobotas žoliapjovė.

Atsiliepimai apie Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 550

0 / 5 (0 įvertinimų)
Ši prekė kol kas neturi atsiliepimų. Būkite pirmas, paliksiantis atsiliepimą šiai prekei!
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus