Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X

Kaina: 3 099,00 €
Prižiūrimas plotas 3200 m²
Aukščiausia įkalnė, %
45
Įkrovimo trukmė (min.) 50

Klauskite:

Vejos robotas Husqvarna Automower 430X tinka vejoms prižiūrėti, kurių plotas siekia iki 3200 kv. metrų. Žoliapjovė robotas turi įdiegtą GPS navigacijos sistemą. Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X pritaikytas nelygioms, siauroms ir sudėtingoms vejoms pjauti. Robotas be vargo įveikia įkalnes iki 45 %. Su Husqvarna Automower 430X nupjausite didelį vejos plotą mažesnėmis laiko sąnaudomis. Vejos pjovimo robotą Husqvarna Automower 430 X galima įsigyti poliarinės baltos ar granito spalvos.


Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X - Roboto patikimumas

Roboto patikimumas

Husqvarna Automower 430X vejos robotas yra visiškai patikimas jūsų vejos prižiūrėtojas. Per 20 metų Husqvarna nuolat tobulino vejos robotus, kad būtų pasiektas nepriekaištingas patikimumo, kokybės bei vejos pjovimo rezultatų lygis.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X - Tobuli pjovimo rezultatai

Tobuli pjovimo rezultatai

Vejos pjovimo robotas Husqvarna Automower 430 X pjauna žolę judėdamas veja įvairiomis kryptimis. Taip veja puikiai nupjaunama ir įgauna gražią, sveiką išvaizdą.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X - Vejos roboto navigacija

Vejos roboto navigacija

Vejos pjovimo robote sumontuota GPS sistema sukuria vejos žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Pjaunant veją Husqvarna Automower fiksuoja, kurias vejos dalis nupjovė ir atitinkamai pakoreguoją pjovimo planą. Tokia roboto žoliapjovės sistema užtikrina idealius ir našius pjovimo rezultatus.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X - Unikali pjovimo sistema

Unikali pjovimo sistema

Robotas Husqvarna AM 430 X pjauna po truputį, bet dažnai, todėl veja tampa sveika, graži, be samanų. Vejos pjovimo robotas turi sumontuotus tvirtus anglinio plieno peiliukus, kurie užtikrina našų, idealų vejos pjovimą ir nedideles energijos sąnaudas.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X - Žemas triukšmo lygis

Žemas triukšmo lygis

Robotas vejapjovė Husqvarna AM 430X dėl unikalios pjovimo sistemos veikia labai tyliai, todėl robotas gali dirbti ir tamsiuoju paros metu.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X - Automatinis įkrovimas

Automatinis įkrovimas

Atėjus laikui įkrauti roboto akumuliatoriui, vejos robotukas automatiškai suranda kelią iki įkrovimo stotelės ir pasikrauna. Pilnai įsikrovus robotas sėkmingai grįžta prie darbo be jokio žmogaus įsikišimo.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X - PIN užraktas

PIN užraktas ir signalizacija

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower turi veiksmingą PIN kodo užraktą, kuris didžia dalimi pagerina vejos roboto apsaugą. Taip pat robotas turi įmontuotą signalizaciją, kurią galima įjungti pagal poreikius.


Taip pat vejos robotas neišmeta jokių teršalų, nes yra varomas elektra. Veiksminga Husqvarna Automower 430X energijos sistema reiškia mažesnes energijos sąnaudas. Husqvarna AM 430X energijos sąnaudos - tik nedidelė dalis įprastų vejapjovių eksploatacinių išlaidų.

 

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X valdomas per nustatymų skydelį. Naudojant valdymo ekranėlį vejos robotą lengva pritaikyti pagal savo poreikius.

 

Išmanusis vejos robotukas Automower 430 X gali veikti visą parą ir visomis oro sąlygomis. Tam nereikia jokios priežiūros. Husqvarna Automower 430X modelio žolės robotas puikiai atlaiko Šiaurės Europos šalių klimato sąlygas.

 

Žolės pjovimo robotas turi pakėlimo ir pasvirimo jutiklius. Pavyzdžiui, apvirtus Husqvarna Automower 430X ar robotą pakėlus peiliai automatiškai išsijungia. Robotui sode sutikus kokią nors kliūtį t.y. gyvūną, medžio šaką, žaislą ar pan., vejos robotas sustoja ir saugiai pakeičia judėjimo kryptį, neleisdamas peiliams nieko pažeisti.

Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433

Žymos: Husqvarna Automowervejapjovės - robotairobotai vejapjovėsrobotaivejos robotasvejos robotukasžolės pjovimo robotasrobotas žoliapjovė.

Atsiliepimai apie Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X

5 / 5 (11 įvertinimų)
5 iš 5
Labai džiaugiamės įsigiję Husqvarna robotą vejapjovę. Jis puikiai, patikimai ir tyliai dirba, labai patogus valdymas telefonu. Išsami konsultacija prieš įsigijimą padėjo tinkamai pasiruošti roboto instaliavimui sklype.
2018-10-22, Jolanta
5 iš 5
Esu patenkinta. Atitinka visus lūkesčius.
2018-10-03, Ingrida
5 iš 5
Super daiktas. Nei karto pats nepjoviau žolės šiemet :)
2018-10-03, DAinius
5 iš 5
Husqvarna Automower 430X - paskutinių kelių metų geriausia investicija.
2018-10-03, Robertas
5 iš 5
Įsigijau 430X modelį su nerimu kad nedirbs taip gerai kaip senasis sąžiningai 7 metus atitarnavęs 230 Automower. Be reikalo bijojau, dirba tiesiog puikiai, jau du sezonai be jokių gedimų-
2018-04-11, Gintautas
5 iš 5
Prieš įsigydami robotuką, "sudėvėjome" 2 vejapjoves. Atėjus laikui pirkti naują TGP konsultantas pasiūlė robotuką. Pradžioje su nerimu stebėjome jo darba, ieškojome klaidų, netikėjome kad susitvarkys su mūsų sudėtingu sklypu ir įkalnėmis. Dabar galim savo Lobeltuką ( taip jį anūkai vadina) palikti drąsiai savaitei vieną darbuotis sode ir sugryžę rasti puikią veją Ačiū Jums.
2018-03-19, Vanda
5 iš 5
Turime jau du sezonus. Beprotiskai geras vejos pjovejas, tiesiog nesitikejome tokiu rezultatu. Laukiame naujo sezono, reiks tik nepamirsti pasiimti is TGP robotu viesbucio :)
2018-03-14, Rimtautas
5 iš 5
Į žolės robotus žiūrėjau labai skeptiškai, bet gavus geras rekomendacijas iš vienų šeimininkų kurie jau turi tokį patį robotą, tikrai nenusivyliau įsigydamas. Veikia tyliai, tolygiai nupjauna žolę. Patogus, informatyvus valdymas, viskas labai paprasta. Dar viena judanti kiemo puošmena. Puikus Robotas Automower 430X. Kadangi naudojau tik pirmą sezoną (nuo vasaros pabaigos), tai neigiamų savybių kol kas neteko pastebėti.
2018-02-26, Dalius
5 iš 5
Viskas veikia puikiai
2018-02-24, Romanas
5 iš 5
labai gerai dirba
2018-02-24, Raimundas Banionis
5 iš 5
Puiki vejapjove, pjauna 25 arus, veja fantastiska.
2018-02-23, Arūnas
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus