Vejos robotai

Vejos pjovimo robotas – robotizuota vejapjovė, kuri pati pjauna veją, automatiškai įsikrauna pakrovimo stotelėje ir gali dirbti kiekvieną dieną. Paskaičiuokite, kiek brangaus laiko skiriate vejai pjauti? Dabar Jūsų pastangų neprireiks norint turėti idealiai nupjautą veją. Įsigiję vejos robotą galėsite tiesiog mėgautis laisvu laiku. Jūsų veja, pjaunama roboto vejapjovės, kiekvieną dieną atrodys kaip ką tik nupjauta: jokių žolės peraugimo požymių Jūs net nepastebėsite.

Vejos robotai gali pjauti žolę dieną ir naktį, bet kokiomis oro sąlygomis. Vejos pjovimo robotai yra akumuliatoriniai, todėl veikia labai tyliai, nepastebimai ir efektyviai. Vejapjovė robotas pjauną žolę judėdamas veja įvairiomis kryptimis. Roboto judėjimo ribos vejoje yra nustatomos pagal poreikius.

Robotai vejapjovės gali puikiai pjauti žolę mažuose ir dideliuose soduose su lygiu, sudėtingu ar net kalvotu reljefu. Vejos robotas sutikęs kliūtį (medį, akmenį, gyvūną ar kt.) apsisuka ir saugiai pasirenka kitą judėjimo kryptį. Jūsų gėlynai ir daržai bus apsaugoti: žolės pjovimo robotas niekada nepjaus jo pjovimui nepriskirtos teritorijos. Taip pat robotas vejapjovė tuoj pat nustos pjauti veją dingus elektros tiekimui Jūsų sklype ir atnaujins darbą jam atsinaujinus.

Vejos pjovimo robotai turi mulčiavimo funkciją ir susmulkina žolę taip, kad jos nereikia surinkti. Dirbdamas kasdien vejos robotas trumpina žolę iki 1 mm, todėl nupjauta žolė sukrenta į veją ir lieka kaip natūrali trąša, o veja atrodo tarsi kilimas. Dirbant vejos robotui Jūsų vejoje išnyksta samanos. Ilgamečiai stebėjimai leidžia teigti, kad kurmiams nepatinka teritorijos, kuriose pjauna vejos robotas.

Robotų vejapjovių priežiūrai nereikia skirti daug dėmesio, nes vejos robotai varomi akumuliatoriais ir įsikrauna automatiškai, t. y. išsekus roboto baterijai, jis pats suranda roboto pakrovimo stotelę, o pasikrovus akumuliatoriui, toliau tęsia savo darbą. Taip pat gaminiai yra nesunkūs, todėl, esant poreikiui, juos lengva pernešti į kitą vietą. Beveik visi vejapjovės robotai turi valdymo skydelius, kurie yra lengvai suprantami.

Daugumai vejos robotų galima suinstaliuoti GPS stebėjimo ir sekimo sistemą, didesnieji žolės pjovimo robotai ją turi suinstaliuotą gamykloje. Vejapjoves robotus galima stebėti, kontroliuoti ar sustabdyti naudojant specialias programas išmaniesiems telefonams (iOS ir Android operacinės sistemos). Taip pat robotai vejapjovės turi apsaugos nuo vagystės sistemas: PIN kodą, signalizaciją ar laiko užraktą.

Domina vejos pjovimo roboto kaina ar instaliavimas? Susisiekite su mumis ir mes apžiūrėję Jūsų sklypą padėsime Jums išsirinkti tinkamą vejapjovę robotą ir jį suinstaliuoti.
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus