Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno City 500

 • Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno City 500

  Kaina 949 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Gardena
 • Įsitikinkite, kaip lengva prižiūrėti veją su savo "Smart" robotu vejapjove: GARDENA "SILENO city" ! „Full Connect“ funkcija suteikia visus "Smart system" privalumus. „EasyApp Control“ suteikia jums laisvę prižiūrėti savo sodą iš bet kurios vietos. GARDENA robotas yra ypač tylus, su mažiausiu klasėje triukšmo lygiu - 57 db(A). Galite atsipalaiduoti savo sode, žinodami, kad jūsų robotas dirba sunkų darbą už jus. Įmantrus „CorridorCut“ leidžia pjauti siaurose erdvėse ir siauruose kampuose, kurių plotis siekia vos 60 centimetrų, naviguodamas robotą iš keblių aklaviečių.

  GARDENA išmaniojoje programėlėje yra planavimo asistentas, kuris padės jums tinkamai pritaikyti savo sodą. Laikydamasis tvarkaraščio ir vadovaudamasis „SensorControl“ funkcija, robotas vejapjovė išsiaiškina, kaip dažnai jūsų vejai reikia pjovimo, atsižvelgiant į dabartinį žolės augimą. Inovatyvi "Spot Cutting" funkcija - spiralinė pjovimo priemonė - leidžia jūsų išmaniajam „SILENO city“ pjauti sunkiai pasiekiamas vietas.

  Atlikus darbą, išmanusis „SILENO city“ automatiškai grįžta namo, kad gautų užtarnautą pertrauką ir įsikrautų. Ši tvirta vejapjovė sukurta visiems sezonams, nebijo nei lietaus nei šalčio. Robotas gali įvaldyti net 35 proc. įkalnes ir nuolydžius. Išmanusis „SILENO city“ turi daugybę naudingų funkcijų, kurias galite atrasti per GARDENA išmaniąją programėlę. „EasyConfig“ padės jums atlikti diegimą, o „Auto Schedule“ reiškia, kad galite pasitikėti išmaniuoju „SILENO city“ , nes jis žino, kada ir kaip pjauti veją, o naudodami „Smart Home“ galite valdyti savo išmanųjį „SILENO city“ naudodami balso komandas ir „Alexa“ virtualų asistentą. Be to, speciali augalų biblioteka leidžia atrasti viską, ką reikia žinoti apie augalų pasaulį. Jūs iš tikrųjų gausite visas išmaniąsias galimybes naudodamiesi GARDENA išmaniuoju asortimentu ir išmaniuoju „SILENO city“.

   

  Ši vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

  SILENO City yra darbštus sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius nei įkalnes.

  Atsipalaiduokite savo sode, kol "smart" SILENO City tyliai dirba už jus. Tyliausias garso lygis klasėje (57 db A) visiškai jūsų netrigdys.


  Lengvas valymas garantuotas

  Išmanųjį GARDENA „SILENO City“ prižiūrėti išties paprasta - visas purvas, dulkės ar žolės liekanos nuplaunamos nupurškiant paprasta sodo žarna.
   


  Saugus

  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.
   


  Šalčio jutiklis

  Specialus šalčio jutiklis nustato temperatūrą, artimą užšalimo taškui, ir sustabdo pjovimo planą, kad apsaugotų jūsų veją.
   


  Idealiai tinka vidutinio dydžio ir sudėtingoms vejoms

  „GARDENA smart SILENO city“ visiškai automatiškai patikimai ir tolygiai nupjauna iki 500 kvadratinių metrų dydžio vejas. Nepalieka dryžių. Vejapjovė lengvai įveikia siaurus tunelius ir koridorius. Įkrovimo stotį taip pat galima lanksčiai įrengti beveik be apribojimų.
   


  Full Connect

  "smart" SILENO City yra visiškai valdomas su "GARDENA smart system". Rūpinkitės savo sodu būdami bet kur.
   

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime