Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno+ 1600

 • Robotas vejapjovė GARDENA SMART Sileno+ 1600

  Kaina 1559 
  1799  Sutaupykite 240 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Gardena
 • Pasirūpinkite savo didele veja naudodamiesi "smart" robotu vejapjove: GARDENA išmanusis "SILENO+" 1600m² roboto vejapjovės rinkinys. „Full Connect“ funkcija suteikia visus "Smart system" privalumus. „EasyApp Control“ suteikia jums laisvę prižiūrėti savo didelį sodą iš bet kurios vietos. GARDENA robotas yra ypač tylus. Galite atsipalaiduoti savo sode, žinodami, kad jūsų robotas dirba sunkų darbą už jus. GARDENA išmaniojoje programėlėje yra planavimo asistentas, kuris padės jums tinkamai pritaikyti savo sodą. Laikydamasis tvarkaraščio ir vadovaudamasis „SensorControl“ funkcija, robotas vejapjovė išsiaiškina, kaip dažnai jūsų vejai reikia pjovimo, atsižvelgiant į dabartinį žolės augimą. Inovatyvi "Spot Cutting" funkcija - spiralinė pjovimo priemonė - leidžia jūsų išmaniajam „SILENO +“ pjauti sunkiai pasiekiamas vietas. Atlikus darbą, išmanusis „SILENO +“ automatiškai grįžta namo, kad gautų užtarnautą pertrauką ir įsikrautų. Ši tvirta vejapjovė sukurta visiems sezonams, nebijo nei lietaus nei šalčio. Robotas gali įvaldyti net 35 proc. įkalnes ir nuolydžius. Išmanusis „SILENO +“ turi daugybę naudingų funkcijų, kurias galite atrasti per GARDENA išmaniąją programėlę. „EasyConfig“ padės jums atlikti diegimą, o „Auto Schedule“ reiškia, kad galite pasitikėti išmaniuoju „SILENO +“ , nes jis žino, kada ir kaip pjauti veją, o naudodami „Smart Home“ galite valdyti savo išmanųjį „SILENO +“ naudodami balso komandas ir „Alexa“ virtualų asistentą. Be to, speciali augalų biblioteka leidžia atrasti viską, ką reikia žinoti apie augalų pasaulį. Jūs iš tikrųjų gausite visas išmaniąsias galimybes naudodamiesi GARDENA išmaniuoju asortimentu ir išmaniuoju „SILENO +“.

   


  Full Connect

  Išmanusis SILENO + yra prijungtas prie „GARDENA smart system". Savo sodą galite prižiūrėti iš bet kur.
   


  Saugus

  Kontūro kabelis patikimai nustato pjovimo plotą - užtikrinkite, kad robotas vejapjovė pjautų tik nurodytus plotus. Labai jautrūs susidūrimo jutikliai užtikrina, kad roboto vejapjovės nesustabdytų jokios sodo kliūtys. Kai įrankis pakeliamas, kitas jutiklių rinkinys verčia peilius nedelsiant sustoti, taip yra išvengiama sužeidimų.
   


  Idealiai tinka didelėms ir sudėtingoms vejoms

  GARDENA smart "SILENO+" automatiškai, patikimai, be provėžų ir tolygiai pjauna vejos plotus iki 1600 kvadratinių metrų. Robotas įveikia siaurus koridorius be jokių problemų. Įkrovimo stotis taip pat gali būti įrengta lanksčiai, be apribojimų.


  Atraskite GARDENA "smart" programėlę

  Mėgaukitės visais "GARDENA smart system" privalumais. „SmartConfig“, „Auto Schedule“ ir „Smart Home“ funkcijų dėka jūsų SILENO + robotą vejapjovę lengva įdiegti ir naudoti. Viskas valdoma vienu mygtuko paspaudimu per GARDENA "smart" programėlę.
   

  "Smart" SILENO + yra darbštus sodo pagalbininkas, dirbantis bet kokiu oru, lyjant lietui ar šviečiant saulei. Ši vejapjovė pjauna visų formų vejas nuo paprasto iki sudėtingo išplanavimo, įskaitant iki 35% nuolydžius bei įkalnes.

  Ši vejapjovė profesionaliai naviguoja, patikimai tiksliai įveikia siauriausias vietas ir kampus.

  Atsipalaiduokite savo sode, kol "smart" SILENO+ tyliai dirba už jus.

  Daugiau informacijos gamintojo puslapyje

 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime