Texas vejos robotai – tylios, patikimos, manevringos, tikslios ir pilnai automatizuotos vejapjovės, galinčios pjauti iki 2000 m2 dydžio plotus. Texas robotai tinka įvairaus sudėtingumo kiemams ir sodams net su 30 % įkalnėmis. Įsigiję Texas robotą vejapjovę galėsite pamiršti vejos pjovimo darbus ir visa tai patikėti visą dieną dirbančiam robotui.

Texas robotai vejapjovės žolę pjauna tik toje teritorijoje, kuri yra apjuosta kontūro kabeliu. Kontūro kabeliai įtvirtinami vejoje arba įleidžiami į žemės paviršių. Vejoje įtvirtintų kontūro kabelių nesimato jau kelių po savaičių.

Besisukantys ir aštrūs it skustuvai Texas roboto peiliukai neišrauna, o gerai nupjauna žolės stiebelius. Dėl pastovaus žolės pjovimo veja tampa vešli ir žalia. Roboto nupjautos ir susmulkintos žolės surinkti nereikia, ji paliekama ant vejos kaip natūrali trąša. Tokia natūrali trąša aprūpina veją reikalingomis medžiagomis ir neleidžia augti samanoms.

Texas žolės pjovimo robotai turi apsauginę susidūrimo su kliūtimi ir pakėlimo jutiklius. Priartėjęs prie kliūties robotas apsisuka ir pakeičia judėjimo kryptį. Pakėlus robotą, pjovimo peiliukai iš karto išsijungia, kad nesužeistų.

Pasirinkę Texas robotą žoliapjovę galėsite net tik džiaugtis laisvu laiku, bet ir saugosite gamtą, nes šie robotai akumuliatoriniai, todėl neišmeta į gamtą jokių teršalų. Kai ateina laikas robotui žoliapjovei įsikrauti, robotas automatiškai suranda įkrovimo stotelę, todėl pjovimo darbų prižiūrėti nebūtina.

Texas žoliapjovės robotai puikus pasirinkimas norint pamiršti vejos pjovimo darbus ir džiaugtis laisvu laiku bei tobulai nupjauta veja.
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus