Vejos robotų servisas

Esame garantuoti, kad mūsų „Technika girioms ir parkams“ serviso dirbtuvėse gausite kokybišką, greitą aptarnavimą ir atliktiems darbams visada suteiksime garantiją. Taip pat meistrai mielai patars vejos roboto priežiūros, instaliacijos ar remonto darbų klausimais.

ROBOTO VEJAPJOVĖS GARANTINIS REMONTAS
Vejos robotams suteikiamas 24 mėnesių garantinis laikotarpis. UAB „Technika girioms ir parkams“ specialistai turi ilgametę darbo patirtį prižiūrėti, remontuoti ar instaliuoti vejos pjovimo robotus. Todėl jie tiksliai žino, kaip sureguliuoti ar pakeisti roboto reikiamas dalis, kad galėtumėte ilgus metus džiaugtis paprastu, patogu ir saugiu vejos pjovimu. Remonto dirbtuvių tel. nr. – +370 5 277 9186.

VEJOS ROBOTO REMONTAS PASIBAIGUS GARANTINIAM LAIKOTARPIUI
Į mūsų robotų serviso dirbtuvės meistrus galite kreiptis ir pasibaigus roboto vejapjovės garantiniam laikotarpiui. UAB „Technika girioms ir parkams“ sertifikuoti specialistai, kurie nuolat tobulina savo žinias ir meistriškumą, patikimai suremontuos vejos robotą net ir pasibaigus 24 mėnesių garantiniam laikotarpiui. Remonto dirbtuvių tel. nr. – +370 5 277 9186.

VEJOS ROBOTO INSTALIAVIMAS
Technika girioms ir parkams“ specialistai teikia vejos roboto instaliavimo paslaugą – kontūro kabelio terpimas į veją, pajungimas prie roboto įkrovimo stotelės bei vejos roboto suprogramavimas darbui sklype. Instaliuojant vejos robotą, kontūro kabelį prie vejos pritvirtinti galima ir specialiomis kabėmis. Tai atpigina instaliavimo darbus, bet padidina kontūro kabelio ar jo pažeidimo galimybę (pvz., skarifikuojant ar aeruojant veją). Rekomenduojame instaliuoti vejos roboto kontūro kabelį įterpiant jį į veją. Vejos roboto instaliavimo klausimais galite kreiptis telefonu +37067130088 arba elektroniniu paštu info@vejosrobotas.lt

KONTŪRO KABELIO REMONTAS
Įmonės „Technika girioms ir parkams“ specialistai teikia nutrūkusio kontūro kabelio paieškos bei sujungimo paslaugą. Kontūro kabelio remonto klausimais galite kreiptis telefonu +37067130088 arba elektroniniu paštu info@vejosrobotas.lt

VEJOS ROBOTŲ SAUGOJIMAS NE SEZONO METU - ŽIEMOS SERVISAS
TGP robotų viešbutis ir SPA – nauja paslauga, kuri padės taupyti Jūsų laiką ir apsaugos nuo neplanuotų netikėtumų pavasarį. Užsisakius „TGP robotų viešbutis ir SPA“ paslaugą vejos robotas saugiai peržiemos Technika girioms ir parkams patalpose, o serviso meistrai profesionaliai paruoš Jūsų robotą vejapjovę naujam sezonui. Pasibaigus vejos pjovimo sezonui, robotai vejapjovės paimami iš kliento sklypo ir atvežami į „Technika girioms ir parkams“ servisą žiemos saugojimui. Vejos robotai išvalomi, patikrinama, ar plastikinės detalės nebuvo mechaniškai pažeistos, nesusidėvėjo. Patikrinamos priekinių ratukų ašys, fiksatoriai, guoliai, atliekama važiuoklės sandarumo ir ventiliacinio filtro patikra. Jei reikia, pakeičiami roboto vejapjovės peiliukai. Atliekama kompiuterinė patikra, programinės įrangos atnaujinimas ir akumuliatoriaus testas. Vejos robotai laikomi šiltoje patalpoje, baterijos periodiškai pakraunamos. Pasibaigus žiemai ir atėjus pavasariui, vejos robotas pristatomas atgal į kliento sklypą.

Siūlomi paslaugų planai – auksinis, sidabrinis ir bronzinis. Paslaugų kiekis ir kainos skiriasi atitinkamai pagal pasirinktą planą (žiūrėti į žemiau esantį paveikslėlį).

Atsidėkokite savo vejos robotui! Kviečiame pasinaudoti žiemos servisu - vejos robotų viešbučio ir SPA paslaugomis. Jums išsirinkus bronzinį, sidabrinį ar auksinį paslaugų planą, mes atitinkamai pasirūpinsime Jūsų vejos robotu.

TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus