Sugedus vejos robotų akumuliatoriui ar prireikus jį pakeisti nauju, mūsų elektroninėje parduotuvėje galite surasti ir įsigyti įvairios talpos ir skirtingų įtampų baterijas, kurias galite pritaikyti savo vejos robotui.

Šiuo metų mūsų elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti Li-Ion (ličio jonų) arba NiMH robotų žoliapjovių akumuliatorius. Lyginant su kitais akumuliatoriais, ličio jonų (Li-Ion) akumuliatoriai greičiau pasikrauna, dažniausiai, pasižymi didesniu energijos išskyrimo tankiu, ilgesniu naudojimu ir yra kompaktiškesni bei lengvesni. Taip pat ličio jonų vejos robotų akumuliatoriai mažiau jautrūs temperatūrų svyravimui, o pakrauti bateriją galima bet kada, net jai pilnai neišsikrovus.

Nikelio metalo hibrido (NiMH) vejos robotų akumuliatorių energijos išskyrimo tankis yra panašus į ličio jonų baterijų. Nikelio metalo hibrido akumuliatoriai yra jautresni žemai ar aukštai aplinkos temperatūrai. Šio tipo baterijos, lyginant su ličio jonų baterijomis, darbo metu išsikrauna šiek tiek greičiau. Tačiau NiMH akumuliatorius nenaudojamas automatiškai neišsikrauna, todėl bateriją galima laikyti nenaudojamą ir ilgesnį laiką.
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus