Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 105

 • Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 105

  Kaina 899 
  999  Sutaupykite 100 

  Šią prekę turime sandėlyje.

  Pristatymo laikas: 3 - 6 d.d.

  Šios prekės tiekimo terminas gali būti ilgesnis.

  Dėl tiekimo termino su Jumis susisieks vadybininkas.

  - +
  Parduodame ne daugiau 1 vnt.
  Gamintojas
  Husqvarna
  Dirbamas plotas
  6 a
  Pjovimo plotis
  17 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 50 mm
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  25%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Nėra
  PIN kodas
  Yra
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Įkrovimo laikas
  50 min
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Laikmatis
  Yra
  Laiko užraktas
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Ultragarso daviklis
  Nėra
  Maksimalus darbinis plotas
  7,2 a
 • Robotas Husqvarna Automower 105 sukurtas mažesnėms vejoms pjauti (iki 600 m2). Husqvarna AM 105 kompaktiškas dydis ir lengvumas suteikia robotui manevringumo dirbant mažesniuose plotuose.

  Šį vejos robotą lengva instaliuoti, prižiūrėti bei naudoti. Husqvarna AM105 gali veikti visą parą, 7 dienas per savaitę. Nedidelis vejos robotas puikiai ir nepastebimai prižiūrės jūsų veją.

  Lengvesniam vejos roboto valdymui yra integruotas nustatymų skydelis. Naudojant tokį valdymo ekraną, robotą nesunku pritaikyti saviems poreikiams.

  Vejos roboto energijos sąnaudos - visai nedidelės. Husqvarna Automower 105 energijos sąnaudos - tik nedidelė dalis įprastų vejapjovių eksploatacinių išlaidų.

  Vejos robotas turi integruotus pasvirimo ir pakėlimo jutiklius, yra integruota oro patikra.

   

  Ypatybės

  Puikūs pjovimo rezultatai

  Husqvarna Automower pjaudamas veją keičia grįžimo prie stotelės trajektoriją. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad vejos robotas juda atsitiktine tvarka. Tačiau tokia pjovimo technologija veja puikiai nupjaunama ir įgauna sveiką, gražią išvaizdą.

  Jokių kenksmingų teršalų

  Husqvarna Automower 105 energijos šaltinis - elektra. Todėl vejos robotas neišmeta į aplinką jokių kenksmingų teršalų ir yra draugiškas gamtai. 

  PIN kodo užraktas

  Vejos pjovimo robotas turi PIN kodo užraktą, kuris padidina roboto apsaugą vagystės atveju.  Vejos roboto saugumui užtikrinti yra integruota roboto signalizaciją, kurią galima įjungti savo nuožiūra.

  Automatinis įkrovimas

  Kuomet vejos roboto akumuliatorius išsikrauna iki nustatytos ribos, Husqvarna Automower 105 automatiškai suranda kelią iki pakrovimo stoties.

  Jokio triukšmo, tik tyla ir ramybė

  Husqvarna AM 105 sode dirba labai tyliai ir ramiai dėl unikalios pjovimo sistemos, todėl labai greitai nustebsite kaip greitai pamiršite apie savo vejos robotą.

     

  Unikali pjovimo sistema

  Žolės pjovimo robotas Husqvarna Automower 105 pjauna po truputį, bet dažnai, todėl veja atrodo graži ir sveika. Vejos robotas turi aštrius iš anglinio plieno pagamintus peiliukus, kurie užtikrina gerą žolės pjovimą.

                    

  Patikimumas

  Robotu vejapjove Husqvarna Automower 105 galite visiškai pasitikėti, nes Husqvarna vejos robotų technologiją tobulina net 20 metų! Taip pasiektas aukščiausias patikimumo, kokybės ir žolės pjovimo rezultatų lygis.

  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433

 • Alternatyvios prekės

  1149 
  1349  Sutaupykite 200 
 • PRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ

  privatumo politika

  Bendraukime