Robotas vejapjovė Gardena „SILENO“

 • Kraunamos nuotraukos

   ŠIS MODELIS NEBEGAMINAMAS  

  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  35%
  Dirbamas plotas
  10 a
  Gamintojas
  Gardena
  Įkrovimo laikas
  60 min
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Laikmatis
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 60 mm
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Pjovimo plotis
  22 cm
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
 • Prižiūrėti veją gali būti taip paprasta! „GARDENA SILENO“ tiksliai nupjauna žolės stiebelius iki reikiamo ilgio, o jūs turite daugiau laiko poilsiui. Dėl „SensorCut System“ robotas vejapjovė nepalieka dryžių vejoje ir tolygiai pjauna žolę. Jis dirba taip tyliai, kad beveik nesigirdi. Robotas vejapjovė pats grįžta į įkrovimo stotelę įsikrauti akumuliatorių. Pjovimo laiką galima laisvai keisti. Taigi robotas vejapjovė dirbs tik tada, kai jums reikės. „GARDENA SILENO“ tinka vejoms iki 1 000 m2. Dėl galingų galinių varančiųjų ratų robotas vejapjovė įveikia nelygius paviršius ir nuolydžius iki 35 %.

   

  Idealiai prižiūrėta veja
  Tikslūs peiliukai pjauna žolę švariai ir tvarkingai. Dėka "SensorCut" sistemos, GARDENA SILENO nepalieka vejoje pjovimo žymių. Pjovimo aukštis gali būti pritaikytas paprastai, be jokių papildomų įrankių.

  Jūsų ramybei ir poilsiui
  Mėgaukitės savo sodu ir atsipalaiduokite. Jūsų robotas vejapjovė pasirūpins veja už jus. Nupjauta žolė lieka vejoje kaip natūrali trąša. Tai skatina vejos žaliavimą ir augimą, o jūs galite užsiimti sau malonia veikla.

  Patikima eksploatacija
  GARDENA SILENO turi "EasyPassage" funkciją, tai leidža robotui lengvai dirbti net ir siauruose ruožuose nepaliekant pjovimo žymių. Kokybiškas plastikinis korpusas, paverčia GARDENA robotą ypatingai tvirtu, o ir prastas vasaros oras negali jam pakenkti. Dėka roboto patikimumo ir funkcionalumo, jis dirba nepriklausomai nuo oro sąlygų.

  Idealiai tinka sunkiai prieinamoms vietoms
  Dideli bei komplikuoti sodai - jokia bėda GARDENA SILENO robotui. Šis robotas vejapjovė gali pjauti vejas iki 1000m² visiškai savarankiškai, tolygiai, nepaliekant žymių.

  Aukšto lygio apsauga
  Ypatingai jautrus susidūrimų sensorius bei kontūro kabelis užtikrina, kad robotas vejapjovė neįvažiuos į jokias kliūtis. Kai įrenginys pakeliamas, peiliukų darbas sustoja akimirksniu, taip apsaugodamas nuo galimų sužalojimų.

  Apsauga nuo vagių
  Alarmas bei apsauginis PIN kodas užtikrina apsaugą nuo vagių.