Robotas vejapjovė Gardena R50 Li

 • Kraunamos nuotraukos

   ŠIS MODELIS NEBEGAMINAMAS  

  Gamintojas
  Gardena
  Dirbamas plotas
  5 a
  Pjovimo plotis
  17 cm
  Pjovimo aukštis min.-max.
  20 - 50 mm
  Įkrovimo sistema
  Automatinė
  Didžiausias darbo vietos nuolydis
  25%
  GPS sekimo prietaisas vagystės atveju
  Yra
  Įkrovimo laikas
  50 min
  Laikmatis
  Yra
  Pakėlimo daviklis
  Yra
  Pasvirimo daviklis
  Yra
  PIN kodas
  Yra
  Pjovimo laikas po vieno įkrovimo
  65 min
  Pjovimo sistema
  3 laisvai besisukantys peiliai
  Signalizacija
  Yra
  Maksimalus darbinis plotas
  6 a
 • Su robotu vejapjove Gardena R50 Li prižiūrėti veją taip lengva! Automatinis robotas vejapjovė R50Li tiksliai nupjauna žolės stiebelius iki reikiamo ilgio, o Jums lieka daug daugiau laiko poilsiui. Robotas tolygiai pjauna žolę ir nepalieka vėžių vejoje dėl unikalios „SensorCut System“ pjovimo sistemos. Robotukas dirba labai tyliai, kad beveik nesigirdi. Todėl žolės robotas Gardena R50Li gali dirbti ir tamsiuoju paros metu. Kadangi Gardena R50 Li vejos robotas yra visiškai automatinis, baigęs darbą ar pritrūkęs energijos jis pats grįžtą į įkrovimo stotelę. Prireikus, pjovimo laiką galima lengvai keisti ir robotas dirbs tik tada, kai jums reikės.

  Mėgaukitės laisvu laiku ir gražiai nupjauta veja

  Robotas vejapjovė R50 Li visiškai automatinė vejapjovė, kuri pati pjauna veją, o pritrūkus energijos automatiškai nuvažiuoja į įkrovimo stotelę. Jums tereikės mėgautis tobulai nupjauta veja ir laisvu laiku.

  Pjauna ir lyjant

  Gardena R50 Li robotui sezono metu nėra blogo oro. Robotas vejapjovė Gardena R50 Li sukurtas, kad galėtų dirbti visą parą ir veiktų bet kokiomis oro sąlygomis.

  Nedidelis triukšmas, be išmetamųjų teršalų, energijos taupymas

  Žolės robotas Gardena R50 Li yra labai tylus lyginant su panašiomis elektra, baterijos ar benzinu varomomis vejapjovėmis. Taip pat Gardena R50 Li nereikalauja didelių energijos sąnaudų, todėl roboto eksploatacija pigi.

  Apsauga nuo vagystės

  Užtikrinti roboto vejapjovės Gardena R50 Li patikimą apsaugą nuo vagystės yra instaliuota avarinė signalizacija, montažinis bei PIN kodo užraktas.

  Puikūs žolės pjovimo rezultatai

  Dėl nenutrūkstamo, bet švelnaus roboto vejapjovės Gardena R50 Li darbo veja tampa vešli ir žalia. Nupjauta ir susmulkinta žolė ant vejos lieka kaip natūrali trąša, jos surinkti nereikia.

  Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433