Vejos robotų patobulinimui galite įsigyti įvairių naudingų priedų – robotų GPS priedų, signalo stiprintuvų, išmaniųjų programėlių, LED priekinių žibintų komplektų ir t. t. Įvairūs žolės pjovimo robotų priedai gali žymiai pagerinti išmaniųjų robotų darbo našumą.

Dauguma vejos robotų turi įdiegtas sekimo ir robotų valdymo funkcijas. GPS signalas ir mobiliojo telefono tinklo ryšys suteikia galimybę naudoti vejos robotų taikomąsias programėles. Išmaniajame telefone naudojant robotų taikomąją programėlę galima nustatyti robotų darbo grafiką, paleisti ar sustabdyti robotą, stebėti vejos roboto buvimo vietą, jeigu jis sustojo arba buvo pavogtas.

Sudėtinguose sklypuose, kurie reikalauja didelio kiekio perimetrinio kabelio, galite įsigyti Automower stiprintuvą. Signalų stiprintuvas - sustiprina signalą iki reikiamo lygio, kad vejos robotas galėtų dirbti be trikdžių. Paprastai, tokį vejos robotų signalo stiprintuvą siūlome, kai perimetrinio kabelio ilgis yra virš 800 metrų.

Vejos robotų LED priekinių žibintų rinkiniai padės stebėti robotų darbą ir nakties metu. Taip pat robotų vejapjovių priekiniai žibintai praneša apie atsiradusias roboto klaidas.
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus