Kaip pirkti?

PREKIŲ KAINOS

Prekių kainos elektroninėje parduotuvėje www.vejosrobotas.lt nurodomos Eurais, įskaitant tuo metu galiojantį PVM dydį. Internetinėje parduotuvėje www.vejosrobotas.lt vykstančios akcijos ir prekių kainos gali skirtis nuo fizinėse parduotuvėse vykstančių akcijų ir kainų.

APMOKĖJIMO BŪDAI

Pirkdami prekes elektroninėje parduotuvėje www.vejosrobotas.lt galite atsiskaityti šiais būdais:

 1. Banko pavedimu.

 2. Apmokėjimas VISA, VISA Electron, Mastercard ir Maestro kortelėmis (išskyrus JAV, Kanadą, Didžiąją Britaniją).

 3. Išsimokėtinai SB lizingu.

 4. Išsimokėtinai Mokilizingu.

 5. Grynaisiais pinigais prekės pristatymo per kurjerį metu.

 6. Grynaisiais pinigais ar kortele prekių atsiėmimo parduotuvėje metu.

Apmokėjimą už prekes turite atlikti tik paskutiniame pirkimo etape.

Pasirinkus mokėjimą banko pavedimu, po užsakymo patvirtinimo Jums bus sugeneruota ir atsiųsta Jūsų nurodytu el. paštu detali išankstinio apmokėjimo sąskaita. Ją apmokėti turite per 48 (keturiasdešimt aštuonias) valandas bet kuriame banke arba naudojantis elektronine bankininkyste. Neatlikus banko pavedimo per nurodytą laiką, užsakymas (prekių rezervacija) anuliuojamas. Užsakymas imamas vykdyti tik gavus apmokėjimą.

Pasirinkus būdą „Išsimokėtinai“ būsite nukreipti į lizingo bendrovės elektroninę paraiškos pildymo formą, kurioje turėsite suvesti savo asmens duomenis ir užpildyti specialią paraišką lizingui gauti. Sėkmingai užbaigus pirkimo išsimokėtinai procesą internetu lizingo sistemoje, mūsų parduotuvė gaus pranešimą apie Jūsų pasirašytą lizingo sutartį. Gavę pranešimą Jūsų užsakymas bus pažymėtas apmokėtu ir toliau tęsime Jūsų užsakymą.

PREKIŲ ATSIĖMIMAS

Įsigytą prekę galite atsiimti UAB „Technika girioms ir parkams“ fizinių parduotuvių padaliniuose. Parduotuvių kontaktus rasite skiltyje „Kontaktai“. Prekes atsiimti atvykti galima tik gavus pardavėjo patvirtinimą, kad prekės paruoštos ir jas jau galima atsiimti. Prekes gali atsiimti tik užsakymą pateikęs asmuo arba asmuo, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Atsiimant prekes būtina su savimi turėti ir pateikti galiojanti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą, vairuotojo pažymėjimą). Ši paslauga nemokama.

PREKIŲ PRISTATYMAS

Elektroninėje parduotuvėje www.vejosrobotas.lt įsigijus prekes ir pasirinkus pristatymą, prekės pristatomos pirkėjo nurodytu adresu. Preliminarus prekių pristatymo terminas yra 1-7 d.d. Prekės pristatome UAB „Technika girioms ir parkams“ transportu arba naudodamiesi siuntų transportavimo įmonių, kurjerių paslaugomis. Gavę Jūsų užsakymą, artimiausiu metu susisiekiame su klientu dėl prekių pristatymo terminų.

Prekės visoje Lietuvoje pristatomos nemokamai (išskyrus Kuršių Neriją), jei užsakymo suma yra arba viršija 30 Eur. Jeigu užsakymo suma yra mažesnė nei 30 Eur, prekių pristatymo kaina – 4 Eur.

Prekių pristatymo metu patikrinkite su Pardavėju arba jo įgaliotu atstovu gautos siuntos būklę, prekių kiekį, kokybę ir komplektiškumą. Jums pasirašius siuntos perdavimo – priėmimo dokumente (važtaraštyje, manifeste, PVM sąskaitoje – faktūroje), laikoma, kad siunta yra sėkmingai perduota ir yra laikoma tinkamos būklės. Jeigu pastebėjote siuntos pažeidimą, pažymėkite siuntos perdavimo – priėmimo dokumente ir dalyvaujant Pardavėjui ar jo atstovui, surašykite laisvos formos siuntos pažeidimo aktą. Apie tai būtina informuoti el. paštu info@tgp.lt arba telefonu 8 527 63227.

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

Gavę siuntinį, atidžiai jį apžiūrėkite. Jei pastebėjote, kad siunta sugadinta ir norite ją grąžinti, prašome susisiekti su mumis el. paštu info@tgp.lt arba telefonu nedelsiant ir pateikti tokią informaciją: įsigytos prekės ir jos užsakymo numerį, prekės grąžinimo priežastį (pvz.: prekė sugadinta, ne ta prekė ir pan.).

Jei nusipirkę prekę pastebėjote, kad ji yra nekokybiška, Jūs turite teisę grąžinti prekę per 7 (septynias) darbo dienas nuo pristatymo dienos. Tokiu atveju, nekokybiška prekė nemokamai pakeičiama arba Jums grąžinami sumokėti pinigai. Norint aukščiau nurodytais atvejais grąžinti prekę, reikia informuoti el. paštu info@tgp.lt, telefonu arba faksu.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos vadovaujantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis“, patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Tinkamos kokybės prekių grąžinimas galimas tik ūkio ministro 2001 m. rugpjūčio 17 d. Įsakymu Nr. 258 „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklių“ nustatyta tvarka. Šiuo atveju prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Grąžinant prekes, būtina laikytis šių sąlygų:

 1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje.

 2. Prekė turi būti Pirkėjo nesugadinta.

 3. Prekė turi būti nepraradus prekinės išvaizdos, nenaudota (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) (šis punktas netaikomas tuo atveju, kai grąžinama nekokybiška prekė).

 4. Grąžinama prekė turi būti tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta.

 5. Grąžinant prekę būtina pateikti jos įsigijimo dokumentą, garantinį taloną (jei jis buvo išduotas).

TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus