Robotų instaliacijos komplektai

Vejos robotų įdiegimui reikalingi kontūro laidai, įvairios kabelių ir pakrovimo stotelių jungtys, tvirtinimo kabės ir kt. Jūsų patogumui siūlome kokybiškus vejos robotų instaliacijos rinkinius. Robotų žoliapjovių instaliacijos komplektus galite įsigyti pagal kontūro laido poreikius: mažą, vidutinį ar didelį rinkinį. Paprastai įdiegimo rinkinius sudaro: kabeliai, tvirtinimo kabės, stotelės jungtys ir kabelių jungtys.

Mūsų elektroninėje parduotuvėje ar fizinėse parduotuvėse tikrai išsirinksite robotų įdiegimo komplektą mažai, vidutinei ar didelei vejai. Vejos robotų instaliacijos komplektai – visa, ko reikia pilnam žolės pjovimo robotų įdiegimui.

Taip pat prireikus perkasti kontūro laidą į kitą vietą ar jį netyčia pažeidus, siūlome įsigyti kontūro kabelio remonto rinkinį. Kontūro laido remonto rinkinys naudingas tuo, kad nereikia atskirai pirkti įkrovimo stotelės ir kabelio jungčių, teritorijos kabelio ar laido tvirtinimo smeigių. Visa tai rasite kontūro laido remonto rinkinyje.
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus