%

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X

Kaina: 3 799,00 € 4 199,00 €
Prižiūrimas plotas 5000 m²
Aukščiausia įkalnė, %
45
Įkrovimo trukmė (min.) 60

Klauskite:

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X - naujos kartos vejos priežiūros įrenginys. Vienas našiausių Husqvarna vejos robotų tinkantis dideliems ir sudėtingo išplanavimo sodams (iki 5000 m2). Vejos robotas Husqvarna Automower 450 X lengvai įveiks grubų paviršių ar nelygias vejas, kuriose yra ne vienas takelis ir statesnės įkalnės. Žolės pjovimo robote Husqvarna AM 450X yra įdiegta navigacija su GPS ir Automower Connect programa. Automower Connect funkcija ir išmanusis telefonas suteiks jums visišką vejos roboto kontrolę: galėsite valdyti ar sekti roboto darbą, kad ir kur bebūtumėte.

 

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X - Žolės roboto patikimumas

Žolės roboto patikimumas

Vejos robotu Husqvarna AM 450 X galite visiškai pasitikėti ir vejos pjovimo darbus patikėti jam. Husqvarna 20 metų tobulino robotus vejapjoves, kad būtų pasiektas aukščiausias kokybės, patikimumo ir pjovimo rezultatų lygis.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X - Programėlė „Automower Connect“

Programėlė „Automower Connect“

Programėlė „Automower Connect“ suteikia visišką vejos roboto kontrolę pasitelkiant išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Naudojantis šia programėle robotui vejapjovei galima nusiųsti darbo pradėjimo, sustojimo, parkavimosi komandas. Taip pat galima parinkti arba patikrinti roboto nustatymus. Dar galima gauti įspėjamuosius pranešimus tiesiai į mobilųjį telefoną ir sekti vejos roboto buvimo vietą vagystės atveju.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X - Navigacija su GPS

Navigacija su GPS

Husqvarna Automower 450 X turi įmontuotą navigaciją su GPS sistema. GPS pagalba vejos robotas susikuria sodo žemėlapį, apimantį ribinius ir nukreipiamuosius laidus. Tuomet robotas vejapjovė užfiksuoja, kurias vejos dalis jau nupjovė ir atitinkamai pakoreguoja žolės pjovimo planą. Tokia sistema užtikrina optimaliausią pjaunamos vejos ploto pasirinkimą ir nuostabius žolės pjovimo rezultatus.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X - Oro sąlygų laikmatis

Oro sąlygų laikmatis

Vejos robotas turi integruotą oro sąlygų laikmatį, kuris reguliuoja vejos roboto darbą. Jeigu žolė auga greičiau, tuomet vejos robotas dirba ilgiau. Kai oras labai saulėtas ar sausas arba vejos pjovimo sezonas artėja prie pabaigos, vejapjovė dirba mažiau. Tai sumažina robotuko dėvėjimąsi ir pagerina vejos priežiūrą.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X - Puikūs pjovimo rezultatai

Puikūs pjovimo rezultatai

Robotas Husqvarna Automower pjaudamas veją kaitalioja grįžimo prie stotelės trajektoriją, todėl vejos nepažeidžia bjaurojančios vėžės. Iš pirmo žvilgsnio gali pasirodyti, kad robotas pjauna veją atsitiktine tvarka, tačiau taip veja tampa graži, sveika ir atrodo tarsi žalias kilimas.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X - Nedidelis triukšmo lygis

Nedidelis triukšmo lygis

Iš Husqvarna Automower 450X neišgirsite jokio triukšmo, kieme bus tik tyla ir ramybė. Taip yra, nes vejos robotas dėl unikalios pjovimo sistemos veikia labai tyliai, ramiai ir tik tada, kai patogu.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X - Unikali pjovimo sistema

Unikali pjovimo sistema

Husqvarna AM 450 X pjauna veją po truputį, bet dažnai, tad veja bus graži ir sveika. Vejos robotas turi sumontuotus aštrius pagamintus iš anglinio plieno peiliukus, kurie užtikrina darbo našumą ir tobulą rezultatą.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X - Automatinis įkrovimas

Automatinis įkrovimas

Atėjus laikui įkrauti baterijai, vejos robotas automatiškai suranda kelią į įkrovimo stotį.

 

Husqvarna Automower 450X turi taškinio pjovimo funkciją. Tai specialus režimas kuomet reikia nupjauti aukštesnę veją tam tikrame plote. Pastatę robotą vejapjovę reikiamoje vietoje ir pasirinkę taškinį pjovimo režimą (angl. Spot), robotas pradeda judėti spirale, o baigus darbą automatiškai persijungia automatinis pjovimo režimas.

 

Robotas gali nesunkiai dirbti sudėtingoje vietovėje. Vejos roboto dideli ratukai su kryptiniu protektoriumi užtikrina puikų sukibimą nelygiame ar slidžiame paviršiuje. Husqvarna Automower 450X įveikia net 45% statumo šlaitus.

 

Husqvarna AM 450X turi pakėlimo ir pasvirimo jutiklius. Robotą pakėlus ar jam apsivertus, peiliai iš karto automatiškai išsijungia. Susidūręs su kliūtimi robotas sustoja ir pasirenka, kitą judėjimo kryptį. Be to, pjovimo peiliukai sumontuoti toliau nuo išorinio roboto vejapjovės krašto, kad susidūrus su kliūtimi robotas ko nors nesužeistų.

 

Taip pat vejos robotas turi ir apsaugos sistemas - PIN kodo užraktą ir signalizaciją vagystės atveju.

Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433

Žymos: Husqvarna Automowervejapjovės - robotairobotai vejapjovėsrobotaivejos robotasvejos robotukasžolės pjovimo robotasrobotas žoliapjovė.

Atsiliepimai apie Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 450X

5 / 5 (8 įvertinimai)
5 iš 5
Su kaimynu pasistateme po robotuka, esame labai patenkinti. Gaila kad nera 1 ha skirto roboto.
2018-10-02, Roboto gerbejas
5 iš 5
Antras sezonas jau pradėtas. Vienas geriausių mūsų pirkinių!!!! Esame labai patenkinti. Puikiai prižiūri gana didelį šlaitą netikėjome kad tokio statumo šlaitas robotuko jėgoms. Tiesa...teko įsigyti specialius ratukus šlaitams. Ačiū Technika girioms ir parkams !
2018-04-29, Vytux
5 iš 5
Idealiai pjauna sudėtingą 40 arų veją, nesitikėjau tokio puikaus rezultato
2018-04-11, Virginijus
5 iš 5
Puikiai save užsirekomendavo. Pieva stipriai pagražėjo.
2018-03-29, Jonas
5 iš 5
Geriausias praejusiu metu pirkinys. Siemet pirks kaimynas....atvaziuosim i Verkiu parduotuve
2018-03-20, Arvydas
5 iš 5
Labai geras produktas, viršijo visus lūkesčius. Profesionalus ir greitas specialistų aptarnavimas.
2018-02-26, Remigijus Bimba
5 iš 5
Vejos robotas musu 50 aru sklype dirbo istisa sezona. Esu patenkintas tuo kaip sauniai jis nusienauja isties stacius slaitus. Nekantriai laukiu pavasario.
2018-02-24, Nerijus
5 iš 5
Labai gerai dirba
2018-02-24, Raimundas Banionis
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus