Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420

Kaina: 2 499,00 €
Prižiūrimas plotas 2200 m²
Aukščiausia įkalnė, %
45
Įkrovimo trukmė (min.) 50

Klauskite:

Husqvarna Automower 420 našus vejos robotas skirtas pjautis plotus iki 2200 m². Robotas vejapjovė nesunkiai įveikia stačias ar siauras teritorijas ir įkalnes, kurios siekia iki 45%. Vejos robotuko išmaniosios technologijos dėka, robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420 atsižvelgia į žolės augimo greitį ir apskaičiuoja pjovimo poreikį.

Robotą Husqvarna Automower 420 galima užprogramuoti pagal poreikius ir pjauti veją tuomet, kai norite. Husqvarna Automower 420 galima pasirinkti su granito arba poliarinės baltos spalvos korpusu.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420 - Roboto patikimumas

Roboto patikimumas

Per 20 metų Husqvarna patobulino vejos pjovimo robotus taip, kad būtų pasiektas pats geriausias patikimumo, kokybės ir vejos pjovimo rezultatų lygis. Todėl Husqvarna Automower vejos pjovimo robotu galima visiškai pasitikėti ir vejos pjovimo darbus palikti jam.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420 - Nepriekaištingi vejos pjovimo rezultatai

Nepriekaištingi vejos pjovimo rezultatai

Robotas vejapjovė Husvarna Automower juda ir pjauna veją atsitiktiniu maršrutu. Dažnai pjaunama veja įgauna gražią ir sveiką, panašią į kilimą išvaizdą. Pastovus vejos pjovimas neleidžia augti samanoms.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420 - Oro sąlygų laikmatis

Oro sąlygų laikmatis

Robotas vejapjovė turi oro sąlygų laikmatį, todėl roboto darbo laikas prisitaiko prie vejos augimo greičio, t.y. kai žolė auga greičiau, Husqvarna vejos robotas pjauna ilgiau. Kuomet oras saulėtas, sausas arba sezonas artėja prie pabaigos, vejos pjovimo robotas pjauna trumpiau.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420 - Unikali pjovimo sistema

Unikali pjovimo sistema

Husqvarna vejos robotukai pjauna po truputį, bet dažnai, todėl veja bus sveika ir graži. Husqvarna Automower robotai vejapjovės turi iš anglinio plieno pagamintus aštrius peiliukus, sumontuotus ant tvirtos pjovimo sistemos, kurie užtikrina našų darbą bei nedideles energijos sąnaudas.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X - automatinis įkrovimas

Automatinis roboto įkrovimas

Pritrūkus energijos arba atėjus laikui įkrauti akumuliatorių, robotas vejapjovė Husqvarna Automower automatiškai suranda kelią iki įkrovimo stotelės ir įsikrauna be jūsų įsikišimo.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420 - PIN kodo užraktas

PIN kodo užraktas ir signalizacija

Robotas Husqvarna Automower turi PIN kodo sistemą, kuri padidina roboto vejapjovės apsaugą. Taip pat vejos robotas turi ir signalizaciją, kurią galima įjungti savo nuožiūra.

Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420 - Draugiškas gamtai

Draugiškas gamtai

Husqvarna Automower varomas elektra, todėl robotas vejapjovė neišmeta jokių kenksmingų teršalų ir yra draugiškas gamtai.
Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 430X - žemas triukšmo lygis
Žemas triukšmo lygis

Husqvarna robotai žoliapjovės dėl unikalios pjovimo sistemos veikia labai tyliai, ramiai ir tik tada, kai patogu jums.

 

Taip pat Husqvarna vejos robotas Automower 420 turi taškinio pjovimo funkciją. Tai specialus režimas ribotam aukštesnės žolės plotui nupjauti. Pavyzdžiui, šis režimas praverčia, tada kai patraukus sodo baldus reikia nupjauti žolę toje vietoje, kur jie stovėjo. Robotą vejapjovę reikia pastatyti pageidautinoje vietoje ir pasirinkti taškinį (angl. Spot) pjovimo režimą. Vejos robotas pradės judėti spirale su tankiomis vijomis, o baigus darbą automatiškai persijungs į automatinį režimą.

Husqvarna Automower gali dirbti ir sudėtingo reljefo vietovėse, nes turi didelius ratukus su kryptiniu protektoriumi, kurie užtikrina puikų sukibimą net su nelygiu ir slidžiu paviršiumi.

Robotas vejapjovė Husqvarna AM 420 turi nesudėtingą nustatymų skydelį, kurį naudojant robotuką lengvą pritaikyti saviems poreikiams.

Žolės pjovimo robotas Husqvarna Automower 420 turi pasvyrimo ir pakėlimo jutiklius. Pakėlus vejos robotą ar jam apsivertus, pjovimo peiliai automatiškai išsijungia. Žolės robotukui susidūrus su kliūtimi, Automower sustoja ir automatiškai pasirenka kitą judėjimo kryptį, neleisdamas peiliukams nieko pažeisti.

 

Konsultacijoms dėl robotų vejapjovių bei jų instaliacijos klausimais kreiptis info@vejosrobotas.lt, +370 671 30088, +370 698 70433

Žymos: Husqvarna Automower, vejapjovės - robotai, robotai vejapjovės, robotai, vejos robotas, vejos robotukas, žolės pjovimo robotas, robotas žoliapjovė.

Atsiliepimai apie Robotas vejapjovė Husqvarna Automower 420

5 / 5 (5 įvertinimai)
5 iš 5
Puikus pasirinkimas! Įsigyti šį robotą - vienas protingiausių mūsų sprendimų. Geriausias išmanus kiemo pagalbininkas, be kurio jau nebeįsivaizduojame savo buities. Veja visuomet tvarkinga ir pavyzdinė. TGP komandą giriame už lankstumą, greitumą ir profesionalumą!
2018-02-26, Inga
5 iš 5
Kol garantija nesibaigė, viskas ok - žiūrėsim toliau
2018-02-26, Nerijus
5 iš 5
Ilgą laiką buvau skeptiškas robotų-vėjapjovės atžvilgiu. Sulūžus mano senajai benzininei žoliapjovei, pradėjau žvalgytis naujos. Taip jau atsitiko, kad bendradarbiai prieš kelis mėnesius buvo įsigiję robotą ir kalbėjo apie jį labai entuziastingai. Kai pamatėme robotą savo akimis, jis labai suintrigavo ir mus, nes likome be žoliapjovės ir turėjome apsispręsti. Buvo rugsėjis, sezonas į pabaigą, tai robotas atsirado mūsų kieme vos po kelių dienų nuo užsakymo. Buvome sužavėti nuo pirmos dienos. Pievą prižiūriu jau labai daug metų, turėjau kelias žoliapjoves, galiu jas palyginti. Robotas - kokybiškai naujas pievos priežiūros būdas. Per kelis mėnesius (žiemai robotą "užmigdėme" lapkričio mėn) mūsų pieva labai pagražėjo, net sunkiai žoliapjove prieinamose vietose. Robotas "triūsė" ir lietui lyjant, kai žoliapjove dirbti negalima. Kol kas nieko negaliu pasakyti apie patikimumą ir ilgaamžiškumą, tam reikia laiko. Visa kita - puiku. Be kitų funkcijų, robotas tapo žaidimų draugu vaikams: jiems smagu, kai atsistojus ant roboto kelio (saugu!) robotas apsisuka ir nepykdamas ropoja kitur.
2018-02-25, Vytautas
5 iš 5
Patenkintas vejapjove. Taip pat ir konsultavimu bei pagalba kai jos reikia. Tikiuosi ir kitas sezonas bus be ypatingų rūpesčių
2018-02-24, Tomas
5 iš 5
Džiaugiuosi gražia veja jau 9 metai. Turiu senesnį modelį 220 Automower. Pavasarį paleidžiu į pievą, rudenį pagaunu :). Kartais peiliukus pakeičiu...
2018-02-23, Robertas
TGP, Technika girioms ir parkams
Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau.
Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.
Sutinku Daugiau apie slapukus